Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 16:58
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë: Lironi Haradinaj
FOTO/ Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë: Lironi Haradinaj
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestuan sot para Ambasadës së Francës në Tiranë për të kërkuar lirimin e ish-kryeministrit, luftëtarit dhe politikanit të shquar të Kosovës, z. Ramush Haradinaj. Rreth 500 të rinj ...
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt
Top Channel - 11-Jan-2017 14:59
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt (Video)
Telegrafi - 11-Jan-2017 17:46
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Lirimi i Haradinajt kërkohet edhe në Vjenë
Telegrafi - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Haradinaj “bashkon” rininë e politikës Shqiptare
ABCNews - 11-Jan-2017 16:57
Haradinaj “bashkon” rininë e politikës Shqiptare Në protestë pranë ambasadës franceze 11 janar 2017 16:53 Një komb në protestë. Nga Kosova dhe Maqedonia, në kryeqytetin e gjithë shqiptarëve. Lëvizjet rinore të forcave ...
Kosova proteston për Haradinajn (kurse këto foto s’duhen harruar)
Mapo - 11-Jan-2017 11:37
KUJDES: PAMJE TE RENDA Protesta janë organizuar në mbarë Kosovën për lirimin e Ramush Haradinajt, të burgosur në Francë prej një jave tashmë, në bazën e një fletarresti të Serbisë. Me moton “Haradinaj është Kosova”, si ...
Haradinaj bashkon forumet politike n Shqipri, LRI: Protesta deri n rikthimin e tij n Kosov
Bota Sot - 11-Jan-2017 16:17
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestuan sot para Ambasadës së Francës në Tiranë për të kërkuar lirimin e ish-kryeministrit, luftëtarit dhe politikanit të shquar të Kosovës, Ramush Haradinaj. Rreth 500 të rinj ...
Protestë edhe në Shkup për lirimin e Ramush Haradinajt
ABCNews - 11-Jan-2017 13:50
Protestë edhe në Shkup për lirimin e Ramush Haradinajt “Drejtësi për shqiptarët kudo ndodhen” 11 janar 2017 13:47 Edhe në Shkup sot është zhvilluar eshte zhvilluar nje protestë në mbështetje të Kryetarit të AAK-së, ...
Edhe n Vjen krkohet lirimi i Haradinajt
Bota Sot - 11-Jan-2017 17:08
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt
Klan Kosova - 11-Jan-2017 17:28
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
“Një komb, një qëndrim”, Haradinaj bën NJË forcat politike në Shqipëri! (FOTO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 16:18
Një protestë me rreth 500 të rinj u zhvillua mesditën e kësaj të hënë në Tiranë përballë bllokut të ambasadave. Thirrja e të rinjve të forumeve të partive të ndryshme politike në vend, ishte e njëjtë dhe i drejtohej ...
LRI protestë me të tjerët te ambasada franceze
Koha Jone - 11-Jan-2017 17:25
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë, kërkojnë lirimin e Ramush Haradinajt Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi: Rinia shqiptare kërkon lirimin e Haradinajt, të rikthehet në ...
Përfundoi protesta në Shkup për lirimin e Ramush Haradinaj
TetovaSot - 11-Jan-2017 16:18
Para Ambasadës franceze në Shkup sot është zhvilluar protestë në mbështetje të Kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili javë më parë u arrestua në Francë. Në protestë morën pjesë një numër i konsiderueshëm i ...
"MeRamushin", edhe në Vjenë
Indeks Online - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë. Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Protestë e të rinjve në Tiranë: “Drejtësi për Haradinaj”
OraNews - 11-Jan-2017 13:51
Nën moton “Drejtësi për Haradinaj” përfaqësues të forumeve politike rinore dhe organizatave rinore të shoqërisë civile u mblodhën mesditën e sotme para selisë së Ambasadës se Francës në Tiranë për të protestuar në ...
Edhe në Tiranë u kërkua lirimi i Haradinajt
Indeks Online - 11-Jan-2017 17:42
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Edhe në Vjenë protestohet kundër arrestimit të Haradinajt
Koha.net - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, në Francë. Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkua ...
Edhe në Vjenë kërkohet lirimi i Haradinajt
Kosova Press - 11-Jan-2017 17:04
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë
Të rinjtë e LSI protestojnë për lirimin e Ramush Haradinajt
Telegraf - 11-Jan-2017 16:16
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë, kërkojnë lirimin e Ramush Haradinajt
Përfundoi protesta në Shkup për lirimin e Ramush Haradinaj
Republika - 11-Jan-2017 16:17
Para Ambasadës franceze në Shkup sot është zhvilluar protestë në mbështetje të Kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj i cili javë më parë u arrestua në Francë. Në protestë morën pjesë një numër i konsiderueshëm i ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore