Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tragjedi në Fier/ 40 vjeçari tenton të ecë mbi liqenin e ngrirë por mbytet
Tragjedi në Fier/ 40 vjeçari tenton të ecë mbi liqenin e ngrirë por mbytet
Telegraf - 11-Jan-2017 20:54
Fatkeqësisht një 40 vjeçar nga Fieri ka humbur sot jetën
Shqipëri, shkon në tetë numri i viktimave nga i ftohti
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 20:52
Ka shkuar në 8 numri total i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë. Gjatë ditës së sotme janë shënuar dy viktima në Tiranë, Pogradec dhe në Fier. Një 12-vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Kasharit, që këto ...
Nxirret pas 6 orësh kërkimesh 40 vjeçari i mbytur në Fier
Dritare.net - 11-Jan-2017 20:35
Është nxjerrë pas 6 orësh kërkimesh 40 vjeçari nga Fieri i cili u mbyt ditën e sotme në një rezervuar në Petovë. Polumbarët kanë arritur të gjejnë trupin e viktimës Hajredin Xhelo i cili humbi jetën ditën e sotme pasi ...
Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq
Portalb - 11-Jan-2017 20:32
Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në ujërat e lumit ...
Shkon në 10 numri i viktimave që kanë gjetur vdekjen nga i ftohti në Shqipëri
ABCNews - 11-Jan-2017 20:32
Shkon në 10 numri i viktimave që kanë gjetur vdekjen nga i ftohti në Shqipëri Vetëm të mërkurën 4 viktima 11 janar 2017 20:32 Moti i keq që ka kapluar vendin, ka shkaktuar 10 viktima deri më tani. Si pasojë e të ...
Fier, nxirret nga polumbarët trupi i pajetë i 40-vjeçarit
Lexo - 11-Jan-2017 20:27
Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga ujo trupin e pajetë. Ngjarja u shënua ditën e ...
U mbyt në rezervuarin e akullt, e gjejnë pas 6 orësh trupin e 40 vjeçarit
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 20:24
Polumbarët kanë arritur më në fund, pas 6 orë kërkimeesh të nxjerrin trupin e pajetë të 40 vjeçarit që humbi jetën sot në një rezervuar në Petovë të Fierit. Trupi i viktimës Hajredin Xhelo, është arritur të gjendet nga ...
Ngricat dhe moti i ftohtë, katër viktima në qytete të ndryshme
AlMaKos - 11-Jan-2017 20:24
Katër viktima të tjera janë shënuar sot nga i ftohti i acartë janë regjistruar sot në Tiranë, Pogradec, Fier dhe Durrës. Sipas policisë së kryeqytetit, rreth orës 14:15, në Mëzez, tek Liqeni i Kasharit, kanë rënë 2 ...
U mbyt n rezervuarin e akullt t Fierit, polumbart gjejn pas 6 orsh trupin e 40 vjearit
Bota Sot - 11-Jan-2017 20:11
Polumbarët kanë arritur më në fund, pas 6 orë kërkimeesh të nxjerrin trupin e pajetë të 40 vjeçarit që humbi jetën sot në një rezervuar në Petovë të Fierit. Trupi i viktimës Hajredin Xhelo, është arritur të gjendet nga ...
E mërkura tragjike, 4 viktima nga ngrica në Tiranë, Pogradec, Fier e Durrës
Top Channel - 11-Jan-2017 19:57
Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta shpëtuar e motra ...
Polumbarët nxjerrin pas 6 orësh trupin e pajetë të 40 vjeçarit nga Fieri
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Polombarët dhe policia kanë nxjerr pas 6 orësh trupin e pa jetë të 40 vjeçarit Hajredin Xhelo i cili gjeti vdekjen mesditën e sotme në ujrat e rezervuarit teksa po provonte të kalonte mbi siperfaqen e tij të ngrirë. ...
Ora News filmon momentin e nxjerrjes nga liqeni të trupit të 12-vjeçarit
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Nje 12 vjecar ka humbur jeten pasi ishte duke rreshqitur në sipërfaqen e akullt të liqenit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit ne perferi të kryeqytetit. 12 vjeçari ka qënë i shoqëruar edhe nga e motra 15 ...
Fier, pas 6 orësh, polumbarët nxjerrin nga rezervuari trupin e pajetë të babait të dy fëmijëve
TetovaSot - 11-Jan-2017 19:51
Pas 6 orësh, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga uji trupin e pajetë të një 40-vjeçari i cili u mbyt në rezervuarin e Petovës, Fier, pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt. Ngjarja u shënua rreth orës 13.20, ...
Depueti i PS shkruan i pikëlluar për ngjarjen e rëndë pak minuta pas gjetjes së trupit, vdiq tragjikisht babai i dy fëmijëve
News Bomb - 11-Jan-2017 19:50
Një 40-vjeçari në Fier sot ka humbur jetën tragjikisht teksa po ecte në akull, pasi akulli është thyer, dhe babai i dy fëmijëve u mbyt në liqen. Policia njoftoi se bëhej fjalë Hajredin Xhelën, baba i dy fëmijëve ...
Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh
TetovaSot - 11-Jan-2017 19:45
Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë ekspertizën ...
Pas tragjedisë fëmijët vazhdojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë të Kasharit
Koha Jone - 11-Jan-2017 19:30
Gjatë kohës që polumbarët kërkonin trupin e 12¬vjeçarit që u mbyt tragjikisht në rezervuarin e Mëzezit, fëmijë të tjerë janë fotografuar nga “Panorama” duke luajtur mbi liqenin e ngrirë të Kasharit. Këta fëmijë ...
Fier,gjendet pas disa orësh trupi i bariut që ra në liqenin e Petovës
Shqiptarja - 11-Jan-2017 19:30
Trupi i bariut 40- vjeçar i cili ra në liqenin e Petovës është gjetur pas disa orësh kërkimesh nga polumbarët.Hajredin Xhelo ka tentuar të kalonte rezervuarin i cili kishte ngrirë mëngjesin e sotëm, por në ato momente ...
Humbi jetën nga kureshtja për të ecur mbi rezervuarin e ngrirë, nxirret pas 6 orësh trupi i 40-vjeçarit
Sot.Al - 11-Jan-2017 19:26
Humbi jetën nga kureshtja për të ecur mbi rezervuarin e ngrirë, nxirret pas 6 orësh trupi i 40-vjeçarit Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi ...
Pas 6 orësh, polumbarët nxjerrin nga rezervuari trupin e pajetë të babait të dy fëmijëve
Syri - 11-Jan-2017 19:25
Pas 6 orësh, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga uji trupin e pajetë të një 40-vjeçari i cili u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt. Ngjarja u shënua rreth orës 13.20, kur ...
Ra në liqen teksa tentoi të lëvizte mbi akull, nxirret pas 6 orësh nga uji trupi i 40-vjecarit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 19:17
FIER- Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga ujo trupin e pajetë. Ngjarja u shënua ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE