Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trump mohon të jetë shantazhuar nga Rusia
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:13
Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka reaguar ashpër ndaj akuzave se Rusia ka materiale kompromentuese ndaj tij, duke u shprehur se Moska “nuk është përpjekur kurrë të më shantazhojë”. Trump dënoi agjencitë amerikane të ...
Inteligjenca çeke: S’ka dëshmi se avokati i Trump ka udhëtuar në Pragë
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:03
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Inteligjenca eke: S’ka dshmi se avokati i Trump ka udhtuar n Prag
Bota Sot - 11-Jan-2017 18:01
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump. Përpjekje për të dëmtuar marrëdhëniet
Lapsi - 11-Jan-2017 17:42
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se akuzat janë "të sajuara" dhe "një ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Mapo - 11-Jan-2017 17:32
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se, akuzat janë “të sajuara” dhe “një ...
Trump mban konferencën e parë për shtyp pas fitores në zgjedhje
Telegraf - 11-Jan-2017 17:24
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump mban sot konferencën e parë për shtyp në gati gjashtë muaj dhe ai do të përballet me pyetje rreth raportit të shërbimeve të zbulimit që thotë se Rusia ka ndërhyrë në ...
Trump mohon ndihën ruse në fitoren sensacionale të zgjedhjeve
Sot.Al - 11-Jan-2017 17:19
Trump mohon ndihën ruse në fitoren sensacionale të zgjedhjeve Presidenti i zgjedhur i SHBA, Donald Trump përsëriti dje i nervozuar refuzimin e tij për raportimet e fundit të inteligjencës se Rusia zotëron materiale ...
Moska mohon të ketë materiale komprometuese të Trumpit
GazetaFjala - 11-Jan-2017 16:53
Rusia ka mohuar pretendimet se agjencia e inteligjencës ruse ka marrë materiale komprometuese në lidhje me Donald Trump. Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë “trillim ” dhe një “përpjekje e qartë për të dëmtuar ...
Kremlini mohon se zotëron materiale seksuale për Donald Trump
Stilografi - 11-Jan-2017 16:46
Kremlini zyrtar ka mohuar se shërbimet sekrete ruse zotërojnë informacione komprometuese për presidentin e zgjedhur amerikan, Donald Trump. Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë sajesa dhe përpjekje e qartë për të ...
Trump akuzohet për përfshirje në akte seksuale perverse në Rusi
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:26
Me vetëm nëntë ditë që kanë mbetur para inaugurimit të tij si President i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, edhe njëherë e ka gjetur veten në qendër të një skandali ku përfshihen lidhjet e tij me shtetin e Rusisë. ...
Trump i mohon pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:26
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë
Zhurnal - 11-Jan-2017 16:24
Lajmi i rremë! Kjo është krejtësisht një gjueti shtrigash politike. Rusia ka thënë se raporti i paverifikuar është paguar nga kundërshtarët e mi politikë dhe e gjitha kjo është një trillim dhe një absurditet i plotë! ...
Trump akuzohet për përfshirje në akte seksuale perverse në Rusi
Klan Kosova - 11-Jan-2017 16:18
Me vetëm nëntë ditë që kanë mbetur para inaugurimit të tij si President i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, edhe njëherë e ka gjetur veten në qendër të një skandali ku përfshihen lidhjet e tij me shtetin e Rusisë. ...
Trump i mohon pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të
Klan Kosova - 11-Jan-2017 16:18
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Moska i mohon të ketë materiale komprometuese të Trumpit
Koha.net - 11-Jan-2017 16:18
Rusia ka mohuar pretendimet se agjencia e inteligjencës ruse ka marrë materiale komprometuese në lidhje me Donald Trump. Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë "trillim " dhe një "përpjekje e qartë për të dëmtuar ...
Trump u kundërpërgjigjet agjencive të inteligjencës
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 16:17
Disa orë para konferencës së tij të parë për media si presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, i ka kritikuar agjencitë amerikane të inteligjencës të cilat i ka fajësuar për publikimin e raporteve të pavërtetuara ...
CIA: Zyrtarët rusë shantazojnë Trumpin me video seksuale në Moskë (FOTO LAJM)
Televizioni Koha - 11-Jan-2017 16:17
Kreu i CIA-s ka bërë me dije se zyrtarë të Kremlinit pretendojnë se kanë materiale komprometuese lidhur me jetën personale të presidentit të Donald Trumpit. Dosja, është një koleksion i shkresave me shkrim, gjatë një ...
Kremlini mohon ekzistencën e një dokumenti kompromentues për Tramp
RTSH - 11-Jan-2017 16:17
Mediat amerikane kanë raportuar se ekziston një dokument prej 35 faqesh ku janë të detajuara informacione të paraqitura si kompromentuese për Donald Tramp, mes të cilave edhe ekzistenca e një videoje me karakter seksual ...
Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë
Televizioni Koha - 11-Jan-2017 16:17
Lajmi i rremë! Kjo është krejtësisht një gjueti shtrigash politike. Rusia ka thënë se raporti i paverifikuar është paguar nga kundërshtarët e mi politikë dhe e gjitha kjo është një trillim dhe një absurditet i plotë! ...
Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë
Lajminet - 11-Jan-2017 14:58
Lajmi i rremë! Kjo është krejtësisht një gjueti shtrigash politike. Rusia ka thënë se raporti i paverifikuar është paguar nga kundërshtarët e mi politikë dhe e gjitha kjo është një trillim dhe një absurditet i plotë! ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore