Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:58
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Mapo - 11-Jan-2017 17:32
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se, akuzat janë “të sajuara” dhe “një ...
“Orgji e video seksuale të Trump”/ Kremlini zyrtar përgënjeshtron raportin e CIA-s: Trillim absolut!
BalkanWeb - 11-Jan-2017 11:58
MOSKË – Pas dokumentit konfidencial të publikuar me akuza skandaloze ndaj presidentit amerikan Donald Trump, si pjesë e materialeve kompromentuese me të cilat Rusia sipas CIA¬s po i bën shantazh Trumpit, ka ardhur ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump. Përpjekje për të dëmtuar marrëdhëniet
Lapsi - 11-Jan-2017 17:42
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se akuzat janë "të sajuara" dhe "një ...
Trump mban konferencën e parë për shtyp pas fitores në zgjedhje
Telegraf - 11-Jan-2017 17:24
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump mban sot konferencën e parë për shtyp në gati gjashtë muaj dhe ai do të përballet me pyetje rreth raportit të shërbimeve të zbulimit që thotë se Rusia ka ndërhyrë në ...
FOTOT/ Brenda hotelit superluksoz ku Trump “bëri orgjitë”
GazetaTema - 11-Jan-2017 13:32
Ky është Hotel Ritz në Moskë. Në të ka qendruar Barack Obama dhe Donald Trump. Mediat shkruajnë sot për orgji të Trump pikërisht në dhomën ku ka ndenjur Obama. Rusia i quajti të kurdisura dhe qesharake këto akuza. Një ...
Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin/ Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 10:48
Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm për president (sot president i zgjedhur), Donald J. Trump. Një raport bombë, që me siguri, ...
Trump mohon të jetë shantazhuar nga Rusia
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:13
Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka reaguar ashpër ndaj akuzave se Rusia ka materiale kompromentuese ndaj tij, duke u shprehur se Moska “nuk është përpjekur kurrë të më shantazhojë”. Trump dënoi agjencitë amerikane të ...
“CONFIDENTIAL” / Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin. Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
GazetaTema - 11-Jan-2017 11:19
Raporti i shërbimeve amerikane të zbulimit, për ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhjet amerikane Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm ...
Reagimi i Kremlinit për përgjimin ndaj Trump: Raportim fals
Shqiptarja - 11-Jan-2017 12:53
Pak orë pas bombës së mediave amerikane lidhur me mundësinë që Rusia mund të shantazhojë Trump ,reagon edhe Kremlini zyrtar i cili gjithmonë ka mohuar akuzat se ka qënë i përfshirë në hakerimin e zgjedhjeve ...
Obama ikën, por ‘dosja ruse e Trump me prostituta’ ngjall shqetësim
Mapo - 11-Jan-2017 10:54
Fjalimin e tij të lamtumirës, Presidenti Barack Obama e përdori për t’u kërkuar amerikanëve të mbrojnë demokracinë e tyre. “Amerika është sot, në çdo drejtim, një vend më i mirë e më i fuqishëm nga sa ishte 8 vite më ...
Raporti bombë/ Rusia, shantazh Trumpit me një video seksuale: Mori prostituta ruse në Moskë dhe i vuri të urinonin mbi krevatin ku kishte fjetur Obama?
GazetaTema - 11-Jan-2017 09:42
Presidenti Barack Obama dhe presidenti i zgjedhur, Donald Trump, kanë marrë në dorë javën e kaluar një raport me dokumete të klasifikuara, që nëse vërtetohen, janë vërtet shokuese. Sipas dokumenteve, operativë të ...
Kremlini mohon të ketë materiale komprometuese për Trump
VizionPlus - 11-Jan-2017 12:35
Kremlini ka mohuar ne mënyrë kategorike pretendimet se agjencitë ruse te inteligjencës zotërojnë materiale komprometuese per presidentin e ardhshëm amerikan Donald Trump. Zedhenesi i Putinit i cilësoi akuzat si “sajesa ...
SHBA, Trump hedh poshtë informacionet kompromentuese të Rusisë ndaj tij
Top Channel - 11-Jan-2017 10:39
Donald Trump iu rikthye përkufizimit të tij të preferuar këto ditë, kur njoftimeve në media se Rusia zotëronte informacione kompromentuese të një natyre personale dhe financiare ndaj tij, iu përgjigj me një postim në ...
Inteligjenca çeke: S’ka dëshmi se avokati i Trump ka udhëtuar në Pragë
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:03
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Moska mohon të ketë materiale komprometuese të Trumpit
GazetaFjala - 11-Jan-2017 16:53
Rusia ka mohuar pretendimet se agjencia e inteligjencës ruse ka marrë materiale komprometuese në lidhje me Donald Trump. Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë “trillim ” dhe një “përpjekje e qartë për të dëmtuar ...
Inteligjenca eke: S’ka dshmi se avokati i Trump ka udhtuar n Prag
Bota Sot - 11-Jan-2017 18:01
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Trump: Akuzat ndaj meje janë gjueti shtrigash, nuk kam asgjë me Rusinë
Zhurnal - 11-Jan-2017 16:24
Lajmi i rremë! Kjo është krejtësisht një gjueti shtrigash politike. Rusia ka thënë se raporti i paverifikuar është paguar nga kundërshtarët e mi politikë dhe e gjitha kjo është një trillim dhe një absurditet i plotë! ...
Rusia ka video seksuale të Trumpit? Reagon për herë të parë Kremlini!
Telegrafi - 11-Jan-2017 11:55
Pas dokumentit konfidencial të publikuar me akuza skandaloze ndaj presidentit amerikan Donald Trump, si pjesë e materialeve kompromentuese me të cilat Rusia sipas CIA-s po i bën shantazh Trumpit, ka ardhur reagimi i ...
Shantazh Trumpit me videon seksuale/ Trump mohon se Rusia ka materiale kompromentuese për të
Republika - 11-Jan-2017 14:07
Donald Trump ka hedhur poshtë spekulimet se Rusia ka materiale kompromentuese për të, duke u shprehur se bëhet fjalë për lajme false të shpërndara nga mediat amerikane, të cilat i quan edhe njëherë të korruptuara. ...
Inteligjenca Amerikane: Agjentët rusë filmuan orgjitë e Trampit në Moskë në vitin 2013
ABCNews - 11-Jan-2017 13:48
Inteligjenca Amerikane: Agjentët rusë filmuan orgjitë e Trampit në Moskë në vitin 2013 Tani i bëjnë shantazh 11 janar 2017 13:45 Rusët kanë në dorë presidentin e zgjedhur të Shteteve të Bashkuara, Donald Tramp. Moska ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore