Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:32
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Drejtori i FBI-së: Asnjë provë për përgjime në dëm të Donald Trump
Drejtori i FBI-së: Asnjë provë për përgjime në dëm të Donald Trump
GazetaTema - 20-Mar-2017 18:09
Drejtori i FBI-së, James Comey, gjatë audicionit në komisionin e inteligjencës së Dhomës së Kongresit amerikan, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald ...
?Drejtori i FBI-së: S'ka prova që Obama të ketë përgjuar Trumpin
Shqiptarja - 20-Mar-2017 22:29
Drejtori i FBI-së, James Comey, gjatë audicionit në komisionin e inteligjencës së Dhomës së Kongresit amerikan, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald ...
Drejtori i FBI-së: Asnjë provë për përgjime në dëm të Trump
Top Channel - 20-Mar-2017 17:57
Drejtori i FBI-së, James Comey, gjatë audicionit në komisionin e inteligjencës së Dhomës së Kongresit amerikan, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald ...
Drejtori i FBI-së: Asnjë provë për përgjime në dëm të Trump
Mapo - 20-Mar-2017 19:37
Drejtori i FBI-së, James Comey, gjatë audicionit në komisionin e inteligjencës së Dhomës së Kongresit amerikan, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald ...
Drejtori i FBI-së: Nuk ka prova që Trump është përgjuar
Gazeta Shqip - 20-Mar-2017 22:21
Drejtori i FBI-së, James Comey deklaroi se nuk ka asnjë provë që ish-presidenti Barack Obama të ketë përgjuar Donald Trump. “Nuk kemi informacione që të mbështesin atq që është thënë në postimin e presidentit Trump”, ka ...
Drejtori i FBI-së: Asnjë provë për përgjime në dëm të Trump
Telegrafi - 20-Mar-2017 19:00
Drejtori i FBI-së, James Comey, gjatë audicionit në komisionin e inteligjencës së Dhomës së Kongresit amerikan, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald ...
Trump reagon pas dëshmisë së shefit të FBI-së
TetovaSot - 20-Mar-2017 22:27
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Administrata Trump konfirmoi sot se asgjë nuk kishte ndryshuar dhe se nuk ekzistonte asnjë provë pas konfirmimit nga FBI të ekzistencës së një hetimi për një koordinim të mundshëm mes ...
Trump: Demokratët kanë shpikur akuzat për përzierjen e Rusisë në zgjedhje
Telegrafi - 20-Mar-2017 20:21
Presidenti amerikan, Donald Trump të hënën ka akuzuar anëtarët e Partisë Demokratike se kanë shpikur akuzat se Rusia është përzier në zgjedhjet e kaluara presidenciale dhe tha se Kongresi dhe FBI në vend të kësaj duhet ...
Flet drejtori i FBI-së: S’ka asnjë provë për përgjime në dëm të Trump
News Bomb - 20-Mar-2017 22:56
Drejtori i FBI-së, James Comey, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Barack Obama ka përgjuar pasardhësin e tij, Donald Trump, para se të zgjidhej kryetar shteti. “Nuk kemi informacione që të ...
FBI po heton lidhje mes Moskës dhe Trump
VizionPlus - 20-Mar-2017 18:39
Kreu i FBI-së, James Comey konfirmoi sot ekzistencën e një hetimi në lidhje me tentativat për ndërhyrjen ruse në fushatën presidenciale amerikane në 2016 dhe veçanërisht për një bashkëpunim të mundshëm mes anëtarëve të ...
Comey: FBI po heton mundësinë e përzierjes ruse në zgjedhje
Kosova Press - 20-Mar-2017 23:22
Drejtori i FBI-së, James Comey, të hënën konfirmoi se agjencia po heton mundësinë e përpjekjes së qeverisë ruse që të ndikojë në zgjedhjet e vitit 2016, duke përfshirë edhe lidhjen e mundshme të kampanjës së presidentit ...
Trump reagon pas dëshmisë së shefit të FBI-së
Lajminet - 20-Mar-2017 23:02
“Asgjë nuk ka ndryshuar”, tha zëdhënësi Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer, në lidhje me dëshminë e shefit të FBI’së. “Zyrtarët e lartë të shërbimeve sekrete nën drejtimin e presidentit amerikan, Barack Obama kanë ...
Trump reagon pas dëshmisë së shefit të FBI-së
InFokusi - 20-Mar-2017 23:08
Administrata Trump konfirmoi sot se asgjë nuk kishte ndryshuar dhe se nuk ekzistonte asnjë provë pas konfirmimit nga FBI të ekzistencës së një hetimi për një koordinim të mundshëm mes anëtarëve të ekipit të tij të ...
FBI konfirmon hetimet për përfshirjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane
Lexo - 20-Mar-2017 20:04
Drejtori i FBI-së ka konfirmuar se po vazhdojnë hetimet për komunikimin ndërmjet zyrarëve rusë dhe bashkëpunëtorëve të presidentit Donald Trump. James Comey e bëri këtë deklaratë të hënën në një seancë dëgjimore në ...
Drejtori i FBI-së dëshmon për ndërhyrjen e hakerave rus në SHBA
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Përfshirja e Rusisë në procesin zgjedhor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të jetë kryefjala e dëshmisë së Drejtorit të FBI-së, James Comey, i cili raporton sot në Dhomën e Përfaqësuesve të Kongresit. Në këtë ...
FBI dhe NSA: Nuk ka konfirmim për pohimet e Trampit për përgjim
AlMaKos - 20-Mar-2017 20:31
Drejtori i Byrosë Federale të Hetimeve (FBI) Xhejms Komi, konfirmoi se agjencia e tij ka hetuar në mënyrë aktive përpjekjet ruse për të ndërhyrë në zgjedhjet amerikane, përfshirë ndonjë koordinim të mundshëm me fushatën ...
Drejtori i FBI-së: Nuk ka prova që Trump është përgjuar
Stilografi - 20-Mar-2017 23:05
Drejtori i FBI-së, James Comey deklaroi se nuk ka asnjë provë që ish-presidenti Barack Obama të ketë përgjuar Donald Trump. “Nuk kemi informacione që të mbështesin atq që është thënë në postimin e presidentit Trump”, ka ...
Drejtori i FBI dëshmon për përfshirjen ruse në zgjedhjet amerikane
BalkanWeb - 20-Mar-2017 15:42
SHBA- Shtëpia e Bardhë ka mbështetur akuzat e Presidentit Trump se ish-Presidenti Barack Obama përgjoi fshehurazi telefonatat e tij në Kullën Trump në Nju Jork, pavarësisht kundërshtimeve nga republikanët në Kongres. Ky ...
Drejtori i FBI-së: S’ka asnjë provë për përgjime në dëm të Trump-it
Klan Kosova - 20-Mar-2017 21:24
Drejtori i FBI-së, James Comey, ka mohuar ekzistencën e provave që tregojnë se ish-presidenti Obama ka përgjuar pasardhësin e tij Donald Trump, para se të zgjidhej kryetar shteti, transmeton Klan Kosova. “Nuk kemi ...
Zyrtare: FBI e godet rëndë Donald Trumpin, e ndihmoi Rusia të zgjidhet President
InFokusi - 20-Mar-2017 19:42
Shefi i Zyrës Federale të Hetimeve në Shtetet e Bashkuara, James Comey, ka thënë për herë të parë të hënën se FBI është duke hetuar nëse ka pasur ndonjë koordinim ndërmjet ekipit të fushatës së Donald Trumpit dhe Rusisë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore