Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Analistët rusë, skeptik për informacionet Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 21:03
Trump: Putin nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane sepse..
Lexo - 11-Jan-2017 20:14
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Trump: Marrëdhëniet e mira me Putinin janë pasuri
Politiko - 11-Jan-2017 20:00
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
FOTOT/ Ky është hoteli më i përfolur në botë, ku Trump bëri gjeste të shëmtuara në dhomën e Obamës
Java News - 11-Jan-2017 19:26
Fotot e mëposhtme janë fiksur në hotelin e famshëm në Rusi Ritz. Hoteli luksoz ndodhet në Moskë dhe në të janë akomoduar figurat më të njohura të botës kur vizitojnë Rusinë, midis të cilëve edhe presidenti në largim i ...
Trump: Ja e vërteta e materialeve degraduese që ka Rusia për mua
Lexo - 11-Jan-2017 19:11
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Trump akuzohet për përfshirje në akte seksuale perverse në Rusi
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 19:11
Me vetëm nëntë ditë që kanë mbetur para inaugurimit të tij si President i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, edhe njëherë e ka gjetur veten në qendër të një skandali ku përfshihen lidhjet e tij me shtetin e Rusisë. ...
Trump: Putini nuk duhet t sulmoj m institucionet amerikane
Zeri - 11-Jan-2017 18:57
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Trump: Marrëdhëniet e mira me Putinin janë pasuri
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 18:55
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump ka thënë se ai nuk e di nëse do të ketë marrëdhënie të mira me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, por tha se një marrëdhënie e mirë do të ishte një “pasuri”. Fitorja e ...
Trump: Marrdhniet e mira me Putinin jan pasuri
Zeri - 11-Jan-2017 18:49
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump ka thënë se ai nuk e di nëse do të ketë marrëdhënie të mira me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, por tha se një marrëdhënie e mirë do të ishte një “pasuri”. Fitorja e ...
Lajmet e pista ndaj Trump: “Gjueti politike shtrigash”
Ekspres - 11-Jan-2017 18:39
Pas daljes së lajmeve të martën se, Rusia zotëronte informacione kompromentuese të një natyre personale dhe financiare ndaj zotit Trump, presidenti i zgjedhur u përgjigj përmes një postimi në Twitter duke shkruar "Lajme ...
Trump: Putini nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:36
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Dosja ruse për “perversitetet” e Donald Trump, “urdhëroi prostitutat të urinonin mbi krevat”
News Bomb - 11-Jan-2017 18:31
Autoritete të larta britanike dhe amerikane kanë pranuar se “dosja” e shumëpërfolur e Kremlinit për Donald Trump nuk është një mashtrim i madh, por ekziston vërtet. Vetë Donald Trump i hodhi poshtë zërat duke i quajtur ...
Hipokrizia amerikane e ndërhyrjes ruse dhe ‘kështjellat e qelqit’
Syri - 11-Jan-2017 18:18
Shumë agjenci të inteligjencës amerikane kanë arritur në përfundimin se presidenti rus Vladimir Putin ka drejtuar një operacion sekret me qëllim diskreditimin e Hillary Clinton, duke ndihmuar Donald Trump fitojë ...
Inteligjenca çeke: S’ka dëshmi se avokati i Trump ka udhëtuar në Pragë
Lexo - 11-Jan-2017 18:16
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Trump mohon të jetë shantazhuar nga Rusia
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:13
Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka reaguar ashpër ndaj akuzave se Rusia ka materiale kompromentuese ndaj tij, duke u shprehur se Moska “nuk është përpjekur kurrë të më shantazhojë”. Trump dënoi agjencitë amerikane të ...
Inteligjenca çeke: S’ka dëshmi se avokati i Trump ka udhëtuar në Pragë
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:03
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Donald Trump krahason agjencitë sekrete amerikane me ato të Gjermanisë naziste
Mapo - 11-Jan-2017 17:43
Donald Trump i është përgjigjur raporteve të agjencisë së inteligjencës amerikane për lidhjet e pretenduara me shtetit rus duke e krahasuar situatën dhe agjencitë me “Gjermaninë naziste”. Presidenti i zgjedhur sulmoi ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump. Përpjekje për të dëmtuar marrëdhëniet
Lapsi - 11-Jan-2017 17:42
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se akuzat janë "të sajuara" dhe "një ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Mapo - 11-Jan-2017 17:32
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se, akuzat janë “të sajuara” dhe “një ...
Trump mohon ndihën ruse në fitoren sensacionale të zgjedhjeve
Sot.Al - 11-Jan-2017 17:19
Trump mohon ndihën ruse në fitoren sensacionale të zgjedhjeve Presidenti i zgjedhur i SHBA, Donald Trump përsëriti dje i nervozuar refuzimin e tij për raportimet e fundit të inteligjencës se Rusia zotëron materiale ...
Moska mohon të ketë materiale komprometuese të Trumpit
GazetaFjala - 11-Jan-2017 16:53
Rusia ka mohuar pretendimet se agjencia e inteligjencës ruse ka marrë materiale komprometuese në lidhje me Donald Trump. Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë “trillim ” dhe një “përpjekje e qartë për të dëmtuar ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore