Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:55
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Donald Trump krahason agjencitë sekrete amerikane me ato të Gjermanisë naziste
Donald Trump krahason agjencitë sekrete amerikane me ato të Gjermanisë naziste
Mapo - 11-Jan-2017 17:43
Donald Trump i është përgjigjur raporteve të agjencisë së inteligjencës amerikane për lidhjet e pretenduara me shtetit rus duke e krahasuar situatën dhe agjencitë me “Gjermaninë naziste”. Presidenti i zgjedhur sulmoi ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Mapo - 11-Jan-2017 17:32
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se, akuzat janë “të sajuara” dhe “një ...
FOTOT/ Brenda hotelit superluksoz ku Trump “bëri orgjitë”
GazetaTema - 11-Jan-2017 13:32
Ky është Hotel Ritz në Moskë. Në të ka qendruar Barack Obama dhe Donald Trump. Mediat shkruajnë sot për orgji të Trump pikërisht në dhomën ku ka ndenjur Obama. Rusia i quajti të kurdisura dhe qesharake këto akuza. Një ...
“Orgji e video seksuale të Trump”/ Kremlini zyrtar përgënjeshtron raportin e CIA-s: Trillim absolut!
BalkanWeb - 11-Jan-2017 11:58
MOSKË – Pas dokumentit konfidencial të publikuar me akuza skandaloze ndaj presidentit amerikan Donald Trump, si pjesë e materialeve kompromentuese me të cilat Rusia sipas CIA¬s po i bën shantazh Trumpit, ka ardhur ...
Trump mohon të jetë shantazhuar nga Rusia
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:13
Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka reaguar ashpër ndaj akuzave se Rusia ka materiale kompromentuese ndaj tij, duke u shprehur se Moska “nuk është përpjekur kurrë të më shantazhojë”. Trump dënoi agjencitë amerikane të ...
Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin/ Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 10:48
Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm për president (sot president i zgjedhur), Donald J. Trump. Një raport bombë, që me siguri, ...
Trump: Putin nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane sepse..
Lexo - 11-Jan-2017 20:14
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
SHBA, Trump hedh poshtë informacionet kompromentuese të Rusisë ndaj tij
Top Channel - 11-Jan-2017 10:39
Donald Trump iu rikthye përkufizimit të tij të preferuar këto ditë, kur njoftimeve në media se Rusia zotëronte informacione kompromentuese të një natyre personale dhe financiare ndaj tij, iu përgjigj me një postim në ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump. Përpjekje për të dëmtuar marrëdhëniet
Lapsi - 11-Jan-2017 17:42
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se akuzat janë "të sajuara" dhe "një ...
FOTOT/ Ky është hoteli më i përfolur në botë, ku Trump bëri gjeste të shëmtuara në dhomën e Obamës
Java News - 11-Jan-2017 19:26
Fotot e mëposhtme janë fiksur në hotelin e famshëm në Rusi Ritz. Hoteli luksoz ndodhet në Moskë dhe në të janë akomoduar figurat më të njohura të botës kur vizitojnë Rusinë, midis të cilëve edhe presidenti në largim i ...
Trump: Putini nuk duhet t sulmoj m institucionet amerikane
Zeri - 11-Jan-2017 18:57
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Trump: Ja e vërteta e materialeve degraduese që ka Rusia për mua
Lexo - 11-Jan-2017 19:11
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Reagimi i Kremlinit për përgjimin ndaj Trump: Raportim fals
Shqiptarja - 11-Jan-2017 12:53
Pak orë pas bombës së mediave amerikane lidhur me mundësinë që Rusia mund të shantazhojë Trump ,reagon edhe Kremlini zyrtar i cili gjithmonë ka mohuar akuzat se ka qënë i përfshirë në hakerimin e zgjedhjeve ...
Donald Trump krahason agjensitë sekrete amerikane me ato të Gjermanisë naziste
Syri - 11-Jan-2017 16:17
Donald Trump i është përgjigjur raporteve të agjencisë së inteligjencës amerikane për lidhjet e pretenduara me shtetit rus duke e krahasuar situatën dhe agjencitë me “Gjermaninë naziste". Presidenti i zgjedhur sulmoi ...
Inteligjenca çeke: S’ka dëshmi se avokati i Trump ka udhëtuar në Pragë
Lexo - 11-Jan-2017 18:16
Një revistë hulutmuese çeke e ka cituar një oficer vendor të inteligjencës duke thënë se ata nuk kanë asnjë dëshmi se një nga avokatët e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump ka udhëtuar vjet në kryeqytetin ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump. Përpjekje për të prishur marrëdhëniet
Lapsi - 11-Jan-2017 13:36
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se akuzat janë "të sajuara" dhe "një ...
“CONFIDENTIAL” / Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin. Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
GazetaTema - 11-Jan-2017 11:19
Raporti i shërbimeve amerikane të zbulimit, për ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhjet amerikane Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm ...
Raporti bombë/ Rusia, shantazh Trumpit me një video seksuale: Mori prostituta ruse në Moskë dhe i vuri të urinonin mbi krevatin ku kishte fjetur Obama?
GazetaTema - 11-Jan-2017 09:42
Presidenti Barack Obama dhe presidenti i zgjedhur, Donald Trump, kanë marrë në dorë javën e kaluar një raport me dokumete të klasifikuara, që nëse vërtetohen, janë vërtet shokuese. Sipas dokumenteve, operativë të ...
Trump akuzohet për përfshirje në akte seksuale perverse në Rusi
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 19:11
Me vetëm nëntë ditë që kanë mbetur para inaugurimit të tij si President i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, edhe njëherë e ka gjetur veten në qendër të një skandali ku përfshihen lidhjet e tij me shtetin e Rusisë. ...
Dosja ruse për “perversitetet” e Donald Trump, “urdhëroi prostitutat të urinonin mbi krevat”
News Bomb - 11-Jan-2017 18:31
Autoritete të larta britanike dhe amerikane kanë pranuar se “dosja” e shumëpërfolur e Kremlinit për Donald Trump nuk është një mashtrim i madh, por ekziston vërtet. Vetë Donald Trump i hodhi poshtë zërat duke i quajtur ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore