Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Pse vajza e vogël e Obamës nuk ishte në fjalimin e fundit të babait?
Shqiptarja - 11-Jan-2017 17:11
Një nga momentet më prekëse të fjalimit të Barack Obamës të martën në mbrëmje ishte kur ai mori pak kohë për të felenderuar bashkëshorten Michelle dhe vajzat Malia dhe Sasha. “Malia dhe Sasha pavarësisht rrethanave ju ...
E madhe si baba, qe pse mungoi vajza e vogël e Obamës në fjalimin lamtumirës (Video)
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:58
Sot, në fjalimin lamtumirës të Barak Obamës ishin prezent gruaja e tij Michelle Obama dhe vajza e madhe, Malia. Por, aty mungonte vajza e vogël, Sasha. Në fakt, kjo u vu re kur gjatë fjalimit të tij, Obamës iu mbushën ...
Fjalim mes lotëve, Obama lavdëron Joe Biden: Unë fitova një vëlla (Video)
Lajm Press - 11-Jan-2017 16:36
Presidenti i Amerikës Barack Obama ka përlotur të pranishmit në fjalimin e tij të fundit si kreu i vendit, para se detyrën e tij të ia dorëzoj presidentit të zgjedhur Donald Trump. Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e ...
Ku ishte Sasha Obama gjatë fjalimit të lamtumirës të babait të saj
Portalb - 11-Jan-2017 16:25
Megjithëse mijëra njerëz ndoqën fjalimin e presidentit Barack Obama në Chicago mbrëmjen e kaluar, një person ra në sy që mungonte në turmë: vajza e tij e vogël, Sasha Obama. Menjëherë pasi presidenti filloi të bënte ...
VIDEO/ Ku ishte vajza e Presidentit Obama kur babai i saj u përlot
Syri - 11-Jan-2017 16:24
Në fjalimin lamtumirës të Barak Obamës ishin prezent gruaja e tij Michelle Obama dhe vajza e madhe, Malia. Por, aty mungonte vajza e vogël, Sasha. Në fakt, kjo u vu re kur gjatë fjalimit Presidentit Obama iu mbushën ...
Ku ishte vajza e vogël e Obamas gjatë fjalimit të tij lamtumirës?
Klan Kosova - 11-Jan-2017 16:18
Kur Presidenti në largim Barack Obama, bëri fjalimin e tij lamtumirës me rastin e përfundimit të mandatit të tij si i pari i Shteteve të Bashkuara, vajza e tij Malia është parë duke fshirë lotët. Në atë gjendje u ...
Ky fjalim i Obamas i ka bërë të gjithë të qajnë (Video)
Portalb - 11-Jan-2017 16:18
Presidenti amerikan Barack Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e Presidencës së tij, por u ka bërë thirrje njerëzve për optimizëm dhe pjesëmarrje në procese demokratike. Fjalimi i fundit i Obamës mori një kthesë ...
Fjalim mes lotëve, Obama lavdëron Joe Biden: Unë fitova një vëlla (Video)
TetovaSot - 11-Jan-2017 16:18
Presidenti i Amerikës Barack Obama ka përlotur të pranishmit në fjalimin e tij të fundit si kreu i vendit, para se detyrën e tij të ia dorëzoj presidentit të zgjedhur Donald Trump. Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e ...
Obama për Joe Biden: Unë fitova një vëlla (Video)
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 16:17
Presidenti i Amerikës Barack Obama ka përlotur të pranishmit në fjalimin e tij të fundit si kreu i vendit, para se detyrën e tij të ia dorëzoj presidentit të zgjedhur Donald Trump. Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e ...
Fjalimi prekës i Barack Obamës, ja si u mbyt në lotë Michelle dhe vajza e tij
Televizioni Koha - 11-Jan-2017 16:17
Barack Obama i cili mbajti fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në qendrën e konventave Mçormick Place të Çikagos, qyteti ku ai ka jetuar me familjen e tij para se të ...
Fjalim mes lotëve, Obama lavdëron Joe Biden: Unë fitova një vëlla
Kosova Press - 11-Jan-2017 16:17
Presidenti i Amerikës Barack Obama ka përlotur të pranishmit në fjalimin e tij të fundit si kreu i vendit, para se detyrën e tij të ia dorëzoj presidentit të zgjedhur Donald Trump.
Rita Ora kujton me nostalgji fjalët e Barack Obama: Legjenda, mos shkoni (Foto)
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 16:17
Barack Obama mbajti fjalimin e tij të lamtumirës në qendrën e konventave McCormick Place në Çikago të martën, ndërsa shumë yje të botës së kinematografisë dhe muzikës i kanë dedikuar atij postime në rrjete sociale, mes ...
Fjalim mes lotëve, Obama lavdëron Joe Biden: Unë fitova një vëlla (Video)
Lajminet - 11-Jan-2017 16:17
Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e Presidencës së tij, por u ka bërë thirrje njerëzve për optimizëm dhe pjesëmarrje në procese demokratike. Fjalimi i fundit i Obamës mori një kthesë emocionale, kur ai falënderoi ...
FOTOT/ Ndryshimi i familjes Obama në 8 vjet (Po Sasha ku është?)
GazetaTema - 11-Jan-2017 15:01
Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje. Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij. Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit? Fotot e mëposhtme ...
FOTO/ Rita Ora kujton me nostalgji fjalët që Barack Obama i tha një vit më parë
Syri - 11-Jan-2017 14:31
Barack Obama mbajti fjalimin e tij të lamtumirës në qendrën e konventave McCormick Place në Çikago të martën, ndërsa shumë yje të botës së kinematografisë dhe muzikës i kanë dedikuar atij postime në rrjete sociale, mes ...
Fjalimi i ngrohtë i Obamës, që përloti familjen presidenciale: Michelle, mikja ime
Dritare.net - 11-Jan-2017 11:36
Presidenti Barack Obama e mbajti veten për pjesën më të madhe të fjalimit emocional në Çikago të martën në mbrëmje, por kur foli për gruan e tij, Michelle Obama, nuk mundi t’i mbante lotët. “Michelle LaVaughn Robinson ...
FOTO/ Të famshmit që i dhanë ‘lamtumirën’ Barack Obamës
Syri - 11-Jan-2017 11:19
Barack Obama mbajti fjalimin e tij të lamtumirës të martën në Çikago në qendrën e konventave McCormick Place. Obama ka marrë një përkrahje të madhe jo vetëm nga qytetarët e SHBA-së, por edhe nga yjet e famshëm të ...
FOTO+VIDEO/ Fjalimi prekës i Barack Obamës, shihni se si qan Michelle dhe vajza e tij
BalkanWeb - 11-Jan-2017 11:17
SHBA- Barack Obama mbajti fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në qendrën e konventave Mçormick Place të Çikagos, qyteti ku ai ka jetuar me familjen e tij para se të ...
"Mikja ime, krenari", Obama lot në sy kur flet për Michelle
Shqiptarja - 11-Jan-2017 11:06
Presidenti Barack Obama e mbajti veten për pjesën më të madhe të fjalimit emocional në Çikago të martën në mbrëmje, por kur foli për gruan e tij, Michelle Obama, nuk mundi t’i mbante lotët. “Michelle LaVaughn Robinson ...
Obama përlotet në fjalimin e tij të fundit si president i SHBA-së
Albportali - 11-Jan-2017 10:53
Presidenti i SHBA-së, Barak Obama, në fjalimin e tij lamtumirës tha se po e lë kombin më të fortë se sa më parë, por Amerikanët duhet të punojnë që të kapërcejnë ndarjet e thella që kërcënojnë të zhbëjnë unitetin e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore