Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vrasja në Vlorë, kamerat e lokalit fiksuan autorët, viktima u shkoi në tavolinë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:37
VLORE- Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen 20 prillit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:30 të të enjtes , në një nga lokalet e natës përgjatë Lungomares, në ...
VIDEO/ Pamjet e rënda në lokalin ku ndodhi vrasja në Vlorë
Lapsi - 21-Apr-2017 13:28
Një ditë pas masakrës në Vlorë, ku mbeti i vrarë një i ri dhe u plagosen 3 të tjerë, Lapsi.al sjell pamje të lokalit ku ndodhi ngjarja. Në lokal ka ndodhur një rrëmujë e vërtetë, pas breshërive të armëve. Viktima Ergys ...
FOTO/ Atentati me kallashnikov në Vlorë, kush janë tre të plagosurit në lokalin e natës
BalkanWeb - 21-Apr-2017 13:18
VLORE- Personat që shihni në foto ranë dje pre e sulmit me armë zjarri në një lokal në zonën ‘Ujit të Ftohtë’ në Vlorë, ku një i ri humbi jetën dhe 3 të tjerë u plagosën. “BalkanWeb” ka arritur të sigurojë foton e ...
Del FOTO, ja kush është 33-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë
Syri - 21-Apr-2017 13:11
Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ka bërë në vitin ...
SKEDA/ Kush është Ergys Gjioveshaj që u vra mbrëmë në lokalin e natës në Vlorë
Koha Jone - 21-Apr-2017 12:42
Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
Breshëritë në lokalin e natës me muzikë në Vlorë, ja kush janë të plagosurit
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 12:36
Dy persona kanë hyrë në një lokal me muzike live mbrëmjen e së enjtes në Vlorë, duke ekzekutuar 33 – vjeçarin Ergys Gjioveshaj. Nga plumbat, mbetën të plagosur 3 persona të tjerë. Një prej tyre është një 28 – vjeçar ...
Publikohen fotot/ Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë
Lexo - 21-Apr-2017 12:20
Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet se dy persona ...
FOTOT/Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë
Java News - 21-Apr-2017 12:06
Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet se dy persona ...
Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë
InFokusi - 21-Apr-2017 12:06
Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
Atentat në lokalin e natës, ekzekutohet një 33-vjeçar në Vlorë
VizionPlus - 21-Apr-2017 11:58
Ergys Gjioveshaj 33 vjeç mbeti i vrarë mbrëmjen e të enjtes në një lokal me muzikë live në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Dy persona të armatosur por të pa maskuar, hynë në ambientet e brendshme rreth orës 23:20 dhe ...
SKEDA/ Kush është Ergys Gjioveshaj që u vra mbrëmë në lokalin e natës në Vlorë
Syri - 21-Apr-2017 11:55
Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 11:53
Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
“Masakra” në Vlorë, si u arrestua në Austri për vrasje në 2001 i forti Ergys Gjioveshaj
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 11:41
Viktima i vrasjes së ndodhur mesnatën e kaluar në Vlorë, Ergys Gjioveshaj, njihej si person problematik në këtë qytet. Burimet e policisë thanë se po hetohet vrasja për shkak të hakmarrjes. Sipas dëshmive të para, rreth ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Çfarë ka mbetur në lokalin me muzikë live
Standard - 21-Apr-2017 11:24
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:16
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 11:06
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit live të ...
Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrehën breshëri plumbash
OraNews - 21-Apr-2017 10:54
Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit. Mendohet se viktima, Ergys Gjioveshaj, ...
Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë
Mapo - 21-Apr-2017 10:45
Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka lënë të ...
‘Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:29
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore