ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 19:53

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...
Indeks Online | 23-May-2020 12:34
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...

Demi Moore e ka ruajtur dukjen rinore përkundër kalimit të viteve
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:16
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...

Vesa Luma: COVID-19 ka përfunduar, le të festojmë lirinë
Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën vjen joshëse, shkruan . Ajo kishte veshur një palë pantallona shumë të shkurtë dhe një bluzë të zezë, ndërsa sipër tyre një xhaketë të gjatë. ...
Lajminet | 23-May-2020 12:05
Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën vjen joshëse, shkruan . Ajo kishte veshur një palë pantallona shumë të shkurtë dhe një bluzë të zezë, ndërsa sipër tyre një xhaketë të gjatë. ...

Dua Lipa tregon vendimin përfundimtar të festivalit Sunny Hill
Sunny Hill Festival” i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjini, është një ndër festivalet më të famshëm të muzikës i cili mbledh bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë. Këtë vit, festivali do të mbahej për ...
Lapsi | 23-May-2020 11:57
Sunny Hill Festival” i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjini, është një ndër festivalet më të famshëm të muzikës i cili mbledh bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë. Këtë vit, festivali do të mbahej për ...

Pasi shkoi në Zvicër te vajza e tij, Loredana kërkon të bëhet bashkë me Mozzik?
Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic. Modelja dhe këngëtarja po kalon ditë relaksi pas një periudhe të gjatë izolimi. View this post on Instagram You had me at ...
GazetaBlic | 23-May-2020 11:43
Ka disa ditë që Anxhelina Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic. Modelja dhe këngëtarja po kalon ditë relaksi pas një periudhe të gjatë izolimi. View this post on Instagram You had me at ...

“Çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit”, ky është rasti i Xhensilës me Besin
Xhensila dhe Besi janë prej çiftet më të dashur për publikun shqiptarë dhe dashura e tyre është shembull. Dyshja përveç dedikimeve shpesh herë sjellin edhe momente qesharake nga përditshmëria e tyre e së fundi në një ...
Indeks Online | 23-May-2020 11:31
Xhensila dhe Besi janë prej çiftet më të dashur për publikun shqiptarë dhe dashura e tyre është shembull. Dyshja përveç dedikimeve shpesh herë sjellin edhe momente qesharake nga përditshmëria e tyre e së fundi në një ...

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart
Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan . Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta. Ajo ...
Lajminet | 23-May-2020 10:50
Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan . Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta. Ajo ...

Xhensila dhe Besi pozojnë bashkë, komiku thotë se është e vërtetë thënia se çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:59
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon pushimet në Dhërmi, sjell poza atraktive në bikini
Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mungon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë gjë. Së ...
GazetaBlic | 23-May-2020 10:29
Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mungon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë gjë. Së ...

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.
Top Channel | 22-May-2020 20:41
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.

Njihuni me shefin 1-vjeçar që ka 1,3 milionë ndjekës në Instagram
Është vetëm 1 vjeç, por videot e tij të gatimit po bëjnë namin në Instagram, aty ku ka plot 1,3 milionë ndjekës. Në klipe, vogëlushi Kobe Wian shihet duke “përgatitur” receta të ndryshme, por më shumë duke provuar ...
Gazeta Express | 23-May-2020 10:24
Është vetëm 1 vjeç, por videot e tij të gatimit po bëjnë namin në Instagram, aty ku ka plot 1,3 milionë ndjekës. Në klipe, vogëlushi Kobe Wian shihet duke “përgatitur” receta të ndryshme, por më shumë duke provuar ...

Tashmë mund të lyeni sytë me petale trëndafili
Kur ndiheni te merzitur nga monotonia e zakonshme dhe ju duhet nje shpetim per pamjen tuaj, tashme jane petalet e trendafilit. Ana Del Prete, e njohur ndryshe si @nightmaring, eshte profesionistja e make-up qe ka guxuar ...
ikub.al | 21-May-2020 20:13
Kur ndiheni te merzitur nga monotonia e zakonshme dhe ju duhet nje shpetim per pamjen tuaj, tashme jane petalet e trendafilit. Ana Del Prete, e njohur ndryshe si @nightmaring, eshte profesionistja e make-up qe ka guxuar ...

Bleona dhe një ngatërresë e vogël më moshën e saj...
Mbi torte ishte edhe nje numer qe ne fakt ngaterroi njerezit. "35". Mosha, apo...? Ne fakt shume menduan se Bleona ishte fiks aq, te tjere se ajo kish ulur moshen, pasi Wikipedia eshte aty dhe ajo nuk te le te gabosh. ...
ikub.al | 21-May-2020 19:25
Mbi torte ishte edhe nje numer qe ne fakt ngaterroi njerezit. "35". Mosha, apo...? Ne fakt shume menduan se Bleona ishte fiks aq, te tjere se ajo kish ulur moshen, pasi Wikipedia eshte aty dhe ajo nuk te le te gabosh. ...

Valon Shehu sjell një version akustik të këngës “Do të vish”
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:22
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...

Miley Cyrus pret flokët, nuk do ta njihni...
Ndersa shume persona e kane shfrytezuar karantinen duke ndryshuar pamjen, bukuroshja e famshme Miley Cyrus ka habitur te gjithe me ndryshimin e saj drastik. Fale stilistit te famshem Sally Hershberger dhe nenes se ...
ikub.al | 20-May-2020 22:50
Ndersa shume persona e kane shfrytezuar karantinen duke ndryshuar pamjen, bukuroshja e famshme Miley Cyrus ka habitur te gjithe me ndryshimin e saj drastik. Fale stilistit te famshem Sally Hershberger dhe nenes se ...

Khloe merr vëmendje me këtë detaj në paraqitjen e fundit
Khloe Kardashian nuk është më pak e përfolur sesa motrat e saj Kim, Kylie, Kendall e Kourtney, shkruan . Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive, kur shfaqet e veshur në të bardha, teksa vë ...
Lajminet | 23-May-2020 10:18
Khloe Kardashian nuk është më pak e përfolur sesa motrat e saj Kim, Kylie, Kendall e Kourtney, shkruan . Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive, kur shfaqet e veshur në të bardha, teksa vë ...

Liverpool kthehet në fushë, Jurgen Klopp tregon emocionet: Si dita e parë e shkollës
Pas më shumë se dy muajsh izolim dhe stërvitje individuale në shtëpitë e tyre, futbollistët e Liverpool u bashkuan në kompleksin sportiv të klubit në Melëood. Bashkë me ta edhe Jurgen Klopp më në fund mund të përgatisë ...
BalkanWeb | 21-May-2020 12:38
Pas më shumë se dy muajsh izolim dhe stërvitje individuale në shtëpitë e tyre, futbollistët e Liverpool u bashkuan në kompleksin sportiv të klubit në Melëood. Bashkë me ta edhe Jurgen Klopp më në fund mund të përgatisë ...

Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:00
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...

VIDEO/ Reperi shqiptari i dedikoi këngë Pablo Escobar, djali i “Mbretit të kokainës” reagon ndaj Don Phenom: Shumë respekt për ty
Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Don Pablo”, që ia ka dedikuar mbretit kolumbian të drogës, Pablo Escobar. Por mesa duket kënga e reperit shqiptar ka tërhequr ...
GazetaTema | 22-May-2020 10:13
Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Don Pablo”, që ia ka dedikuar mbretit kolumbian të drogës, Pablo Escobar. Por mesa duket kënga e reperit shqiptar ka tërhequr ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved