ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 00:20

U ngjit në mal për bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh 18-vjeçari në Dibër

U ngjit në mal për bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh 18-vjeçari në Dibër
Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasi kishte dalë për të mbledhur bimë medicinale në mal. Ardian Pali ishte ngjitur në malin e Korabit për të mbledhur bimë ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 14:22
Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasi kishte dalë për të mbledhur bimë medicinale në mal. Ardian Pali ishte ngjitur në malin e Korabit për të mbledhur bimë ...

Edhe futbolli portugez mund frikën, zyrtarizohet data për rikthimin në fushë
Futbolli portugez zyrtarizon kthimin në fushë për të mbyllur sezonin e ndërprerë pas alarmit të Coronavirus. Kampionati luzitan do të rinisë më 3 qershor, pasi qeveria në vend miratoi planin dhe protokollin e hartuar ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 14:02
Futbolli portugez zyrtarizon kthimin në fushë për të mbyllur sezonin e ndërprerë pas alarmit të Coronavirus. Kampionati luzitan do të rinisë më 3 qershor, pasi qeveria në vend miratoi planin dhe protokollin e hartuar ...

Mbyllja për Bajram, Nishani reagim të ashpër ndaj Ramës: Gangsteri i bandës së zhvatjes. Fundi politik i tij është afër!
Ish presidenti i vendit, Bujar Nishani, ka reaguar ashpër në lidhje me vendimin e kryeministrit për bllokimin e komunikimit dhe qarkullimin e qytetarëve Ditën e Bajramit. “Qindra mijëra besimtarë sakrifikuan përgjatë ...
BalkanWeb | 23-May-2020 14:01
Ish presidenti i vendit, Bujar Nishani, ka reaguar ashpër në lidhje me vendimin e kryeministrit për bllokimin e komunikimit dhe qarkullimin e qytetarëve Ditën e Bajramit. “Qindra mijëra besimtarë sakrifikuan përgjatë ...

Thyhet urdhri në Berat/ Të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur, pronarët: Nuk jemi në dijeni të kufizimit
Edhe pse qarku i Beratit është zonë e gjelbër, urdhri i qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë e parashikon qartë që fundjava ka rregulla. Sipas këtij urdhri, në fundjavë duhet të qëndrojnë të hapura vetëm marketet e ...
BalkanWeb | 23-May-2020 13:58
Edhe pse qarku i Beratit është zonë e gjelbër, urdhri i qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë e parashikon qartë që fundjava ka rregulla. Sipas këtij urdhri, në fundjavë duhet të qëndrojnë të hapura vetëm marketet e ...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme.
Top Channel | 23-May-2020 13:46
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme.

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...
TetovaSot | 23-May-2020 13:58
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...

Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë
PËRRENJAS Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Policia ka shkuar ...
BalkanWeb | 23-May-2020 13:46
PËRRENJAS Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Policia ka shkuar ...

VIDEO/ Flet i riu që e ndali rrëmbimin e fëmijës: E ndoqa me vrap deri sa u lodh. Vajza ishte e trembur, nëna thërriste
Momente frike e ankthi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës që kanë arritur ta shpëtojnë. ...
BalkanWeb | 23-May-2020 13:02
Momente frike e ankthi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës që kanë arritur ta shpëtojnë. ...

Maqedonia e Veriut hap kopshtet dhe kufijtë në fillim të qershorit
Maqedonia e Veriut do të rihapë kopshtet në fillim të qershorit, ndërsa pritet që kufijtë të hapen nga mesi i këtij muaji. Ndërkohë, të gjithë ata që hyjnë në vend duhet të bëjnë testin për koronavirusin dhe në vend të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 13:02
Maqedonia e Veriut do të rihapë kopshtet në fillim të qershorit, ndërsa pritet që kufijtë të hapen nga mesi i këtij muaji. Ndërkohë, të gjithë ata që hyjnë në vend duhet të bëjnë testin për koronavirusin dhe në vend të ...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18 vjeçari nga Dibra
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 13:51
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...

Edhe futbolli portugez mund frikën, zyrtarizohet data për rikthimin në fushë
Futbolli portugez zyrtarizon kthimin në fushë për të mbyllur sezonin e ndërprerë pas alarmit të Coronavirus. Kampionati luzitan do të rinisë më 3 qershor, pasi qeveria në vend miratoi planin dhe protokollin e hartuar ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:54
Futbolli portugez zyrtarizon kthimin në fushë për të mbyllur sezonin e ndërprerë pas alarmit të Coronavirus. Kampionati luzitan do të rinisë më 3 qershor, pasi qeveria në vend miratoi planin dhe protokollin e hartuar ...

“Ky që luan me ditën e shenjtë, mallkimi do ta ndjekë”, Vasili shpërthen ndaj Ramës pas mbylles për Bajram
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook thotë se kryeministri Rama ka dy standard kur bëhet fjala për COVID 19. Ai thotë se Rama nuk i ndaloi policët të dilnin në protestë, ndërsa besimtarëve ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:54
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook thotë se kryeministri Rama ka dy standard kur bëhet fjala për COVID 19. Ai thotë se Rama nuk i ndaloi policët të dilnin në protestë, ndërsa besimtarëve ...

Meta kujton Giovanni Falcone: “Kush hesht dhe ul kokën, vdes sa herë e bën këtë gjë”
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kujtuar gjykatësin Giovanni Falcone të vrarë nga mafia me mesazhet e atij vetë. Meta shkruan se edhe pse u vra nga mafia, e dërrmoi atë më shumë me mesazhin që u la “amanet” ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:50
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kujtuar gjykatësin Giovanni Falcone të vrarë nga mafia me mesazhet e atij vetë. Meta shkruan se edhe pse u vra nga mafia, e dërrmoi atë më shumë me mesazhin që u la “amanet” ...

Shokon Roger Federer: Nuk kam pse të stërvitem, tani nuk kam asnjë motivim
“Në këtë moment nuk shoh arsye për t’u stërvitur”. Kjo deklaratë vjen nga një prej legjendave të tenisit dhe sportit botëror si Roger Federer. Ish-raketa numër një ka treguar gjatë një direkte në “Instagram” me ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:46
“Në këtë moment nuk shoh arsye për t’u stërvitur”. Kjo deklaratë vjen nga një prej legjendave të tenisit dhe sportit botëror si Roger Federer. Ish-raketa numër një ka treguar gjatë një direkte në “Instagram” me ...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...
Klan Kosova | 23-May-2020 13:48
Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur lule medicinale, ...

Rritje të rasteve me COVID 19 pas protestave? Silva Bino: Nuk dua të bëj politikë, por ja kur…
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive pranë ISHP-së, Silva Bino në një lidhje me Skype në studion e lajmeve në News 24, komentoi edhe protestat e fundit të Aleancës për Teatrin, mbështetur edhe nga opozita pas ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:41
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive pranë ISHP-së, Silva Bino në një lidhje me Skype në studion e lajmeve në News 24, komentoi edhe protestat e fundit të Aleancës për Teatrin, mbështetur edhe nga opozita pas ...

Rrezohet plani B i Ligës Italiane, klubet e Serie A janë kundër “play-off”
Do të kthehet për të mbyllur sezonin me formulën aktuale, ose do të pezullohet përfundimisht. Nuk ka rrugë të mesme për pjesën e mbetur të kampionatit italian të ndërprerë si pasojë e pandemisë së Covid-19, pasi plani ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:38
Do të kthehet për të mbyllur sezonin me formulën aktuale, ose do të pezullohet përfundimisht. Nuk ka rrugë të mesme për pjesën e mbetur të kampionatit italian të ndërprerë si pasojë e pandemisë së Covid-19, pasi plani ...

“VIP-at shqiptarë përveç kokainës, çfarë nuk pinë në Bllok”, balerini sqaron deklaratën e fortë
Rudina: Graciano duam të ndalojmë tek disa deklarata që ti ke bërë. Dua të sjell tani titujt në portale, të cilat t’u dedikuan sepse provokove shumë me atë që the dhe dua ti lexoj tani: “Graciano Tagani u nxjerr të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:09
Rudina: Graciano duam të ndalojmë tek disa deklarata që ti ke bërë. Dua të sjell tani titujt në portale, të cilat t’u dedikuan sepse provokove shumë me atë që the dhe dua ti lexoj tani: “Graciano Tagani u nxjerr të ...

Kina nuk regjistron asnjë rast me COVID-19, për herë të parë që kur filloi të publikonte të dhëna
Kina nuk regjistroi sot asnjë rast të kontaminuar me koronovarusin e ri, për herë të parë që kur vendi filloi të publikonte të dhënat mbi epideminë në janar. Sëmundja u shfaq në fund të vitit 2019 në Wuhan por përhapja ...
BalkanWeb | 23-May-2020 11:58
Kina nuk regjistroi sot asnjë rast të kontaminuar me koronovarusin e ri, për herë të parë që kur vendi filloi të publikonte të dhënat mbi epideminë në janar. Sëmundja u shfaq në fund të vitit 2019 në Wuhan por përhapja ...

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut. Familja e denoncon te zhdukur prej 5 ditësh
DIBER Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të ardhura ...
BalkanWeb | 23-May-2020 11:58
DIBER Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të ardhura ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved