ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 03:45

Shkon në 32 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

Shkon në 32 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...
TetovaSot | 23-May-2020 22:09
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...

Shënohet viktima e 32 në Shqipëri nga koronavirusi
Në vendin tonë është shënuar viktima e 32 që humb jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar mbrëmjen e së shtunës se një paciente 64-vjeçare ka ndërruar jetë në Spitain Infektiv. ...
GazetaTema | 23-May-2020 21:28
Në vendin tonë është shënuar viktima e 32 që humb jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar mbrëmjen e së shtunës se një paciente 64-vjeçare ka ndërruar jetë në Spitain Infektiv. ...

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
Zeri | 23-May-2020 21:28
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

Shënohet viktima e 32 nga koronavirusi në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të Covid-19 në Shqipëri, ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka konfirmuar viktimën e 32-të. Njoftimi i MSh-së: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e ...
Klan Kosova | 23-May-2020 21:22
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të Covid-19 në Shqipëri, ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka konfirmuar viktimën e 32-të. Njoftimi i MSh-së: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e ...

Shënohet viktima e 32 nga Covid-19 në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të. COVID19, Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:19
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të. COVID19, Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit ...

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri, një 64-vjeçare ndërron jetë tek Infektivi
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32-të nga COVID-19 në më shumë se dy muaj pandemi. Ajo është një 64-vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej tri javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
Telegraf | 23-May-2020 21:08
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32-të nga COVID-19 në më shumë se dy muaj pandemi. Ajo është një 64-vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej tri javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

Shënohet viktima e 32-të në Shqipëri/ Ndërron jetë tek Infektivi 64-vjeçarja
Shënohet viktima e 32-të nga koronavirusi në Shqipëri këtë të shtunë. Bëhet fjalë për një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e cila vuante nga limfoma e trurit. Ajo ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të ...
VizionPlus | 23-May-2020 20:50
Shënohet viktima e 32-të nga koronavirusi në Shqipëri këtë të shtunë. Bëhet fjalë për një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e cila vuante nga limfoma e trurit. Ajo ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të ...

Viktima e 32-të e COVID-19 në Shqipëri
Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej ...
Illyriapress | 23-May-2020 21:11
Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej ...

Shënohet viktima e 32 nga CoVid-19 në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të.
Top Channel | 23-May-2020 20:43
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të.

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri, një 64- vjeçare ndërron jetë tek Infektivi, vuante nga limfoma e trurit
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 20:43
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

COVID 19, shënohet viktima e 32-të në Shqipëri
Një 64-vjeçare e infektuar me Covid-19, por që vuante edhe nga limfoma e trurit, ndërroi jetë të shtunën duke u bërë viktima e 32-të e koronavirusit në Shqipëri, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. ...
RTSH | 23-May-2020 20:49
Një 64-vjeçare e infektuar me Covid-19, por që vuante edhe nga limfoma e trurit, ndërroi jetë të shtunën duke u bërë viktima e 32-të e koronavirusit në Shqipëri, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. ...

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Shqipëri
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. 64-vjeçarja që vuante prej 4 ...
Lajminet | 23-May-2020 20:49
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. 64-vjeçarja që vuante prej 4 ...

Shkon në 32 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:49
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë/ Ndërron jetë në spitalin Infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit
TIRANË, 23 maj /MEDIAL/ Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. ...
Medial | 23-May-2020 20:46
TIRANË, 23 maj /MEDIAL/ Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. ...

Palestinë, regjistrohet viktima e parë nga COVID-19 në Gaza
Një grua ka ndërruar jetë në Rripin e Gazës pasi ishte infektuar me koronavirus, thuhet ne një komunikatë nga Ministria e Shëndetësisë. Viktima 77 vjeçare vuante edhe nga sëmundje tjera të mushkërive dhe kohën e fundit ...
Arbresh | 23-May-2020 16:52
Një grua ka ndërruar jetë në Rripin e Gazës pasi ishte infektuar me koronavirus, thuhet ne një komunikatë nga Ministria e Shëndetësisë. Viktima 77 vjeçare vuante edhe nga sëmundje tjera të mushkërive dhe kohën e fundit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved