ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:09

Shënohet viktima e 32 në Shqipëri nga koronavirusi

Shënohet viktima e 32 në Shqipëri nga koronavirusi
Në vendin tonë është shënuar viktima e 32 që humb jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar mbrëmjen e së shtunës se një paciente 64-vjeçare ka ndërruar jetë në Spitain Infektiv. ...
GazetaTema | 23-May-2020 21:28
Në vendin tonë është shënuar viktima e 32 që humb jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar mbrëmjen e së shtunës se një paciente 64-vjeçare ka ndërruar jetë në Spitain Infektiv. ...

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
Zeri | 23-May-2020 21:28
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

Shënohet viktima e 32 nga koronavirusi në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të Covid-19 në Shqipëri, ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka konfirmuar viktimën e 32-të. Njoftimi i MSh-së: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e ...
Klan Kosova | 23-May-2020 21:22
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të Covid-19 në Shqipëri, ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka konfirmuar viktimën e 32-të. Njoftimi i MSh-së: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e ...

Shënohet viktima e 32 nga Covid-19 në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të. COVID19, Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:19
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të. COVID19, Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit ...

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri, një 64-vjeçare ndërron jetë tek Infektivi
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32-të nga COVID-19 në më shumë se dy muaj pandemi. Ajo është një 64-vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej tri javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
Telegraf | 23-May-2020 21:08
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32-të nga COVID-19 në më shumë se dy muaj pandemi. Ajo është një 64-vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej tri javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

Viktima e 32-të e COVID-19 në Shqipëri
Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej ...
Illyriapress | 23-May-2020 21:11
Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej ...

Shënohet viktima e 32-të në Shqipëri/ Ndërron jetë tek Infektivi 64-vjeçarja
Shënohet viktima e 32-të nga koronavirusi në Shqipëri këtë të shtunë. Bëhet fjalë për një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e cila vuante nga limfoma e trurit. Ajo ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të ...
VizionPlus | 23-May-2020 20:50
Shënohet viktima e 32-të nga koronavirusi në Shqipëri këtë të shtunë. Bëhet fjalë për një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e cila vuante nga limfoma e trurit. Ajo ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të ...

Shënohet viktima e 32 nga CoVid-19 në Shqipëri
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të.
Top Channel | 23-May-2020 20:43
Pas disa javësh pa vdekje për shkak të CoVid-19 në Shqipëri, ministria ka konfirmuar viktimën e 32-të.

Shënohet viktima e 32-të nga COVID-19 në Shqipëri, një 64- vjeçare ndërron jetë tek Infektivi, vuante nga limfoma e trurit
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 20:43
Shqipëria ka shënuar edhe viktimën e 32- të nga COVID-19 në më shumë se 2 muaj pandemi. Ajo është një 64- vjeçare e cila vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit kurse prej 3 javësh ishte tek Infektivi në gjendje të ...

COVID 19/ Silva Bino: Shqipëria e ka kaluar pikun epidemik, por virusi qarkullon ende. Bëni kujdes!
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive pranë ISHP-së, Silva Bino në një lidhje me Skype në studion e lajmeve në News 24 foli për situatën e COVID 19 në Shqipëri. Bino u shpreh se vendi e ka kaluar tashmë pikun ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:25
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive pranë ISHP-së, Silva Bino në një lidhje me Skype në studion e lajmeve në News 24 foli për situatën e COVID 19 në Shqipëri. Bino u shpreh se vendi e ka kaluar tashmë pikun ...

Vjen lajmi nga Kina, publikohen rezultatet e para të vaksinës kundër koronavirusit
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 21:11
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...

COVID 19, shënohet viktima e 32-të në Shqipëri
Një 64-vjeçare e infektuar me Covid-19, por që vuante edhe nga limfoma e trurit, ndërroi jetë të shtunën duke u bërë viktima e 32-të e koronavirusit në Shqipëri, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. ...
RTSH | 23-May-2020 20:49
Një 64-vjeçare e infektuar me Covid-19, por që vuante edhe nga limfoma e trurit, ndërroi jetë të shtunën duke u bërë viktima e 32-të e koronavirusit në Shqipëri, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. ...

Tre shtrime në Infektiv, një rezulton negativ në tamponin e dytë. Çfarë po ndodh me testimet serologjike
Në 24 orët e fundit ka pasur rritje të rasteve të shtruara në spitalin Infektiv nga koronavirusi. Tre raste kanë ardhur mbrëmjen e kaluar, një nga Shkodra, një nga Kruja dhe një nga Tirana. Pas analizave përsëritëse, ...
BalkanWeb | 22-May-2020 13:53
Në 24 orët e fundit ka pasur rritje të rasteve të shtruara në spitalin Infektiv nga koronavirusi. Tre raste kanë ardhur mbrëmjen e kaluar, një nga Shkodra, një nga Kruja dhe një nga Tirana. Pas analizave përsëritëse, ...

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Shqipëri
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. 64-vjeçarja që vuante prej 4 ...
Lajminet | 23-May-2020 20:49
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. 64-vjeçarja që vuante prej 4 ...

Shkon në 32 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:49
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar viktimën e 32-të nga korornavirusi. Ndërron jetë në spitalin infektiv 64-vjeçarja, e cila vuante nga limfoma e trurit Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një ...

COVID-19, Ministria e Shëndetësisë/ Ndërron jetë në spitalin Infektiv 64-vjeçarja, vuante nga limfoma e trurit
TIRANË, 23 maj /MEDIAL/ Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. ...
Medial | 23-May-2020 20:46
TIRANË, 23 maj /MEDIAL/ Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. ...

Palestinë, regjistrohet viktima e parë nga COVID-19 në Gaza
Një grua ka ndërruar jetë në Rripin e Gazës pasi ishte infektuar me koronavirus, thuhet ne një komunikatë nga Ministria e Shëndetësisë. Viktima 77 vjeçare vuante edhe nga sëmundje tjera të mushkërive dhe kohën e fundit ...
Arbresh | 23-May-2020 16:52
Një grua ka ndërruar jetë në Rripin e Gazës pasi ishte infektuar me koronavirus, thuhet ne një komunikatë nga Ministria e Shëndetësisë. Viktima 77 vjeçare vuante edhe nga sëmundje tjera të mushkërive dhe kohën e fundit ...

Publikohen rezultatet e para të vaksinës kundër koronavirusit nga Kina
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...
Standard | 23-May-2020 00:35
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...

Kompania kineze publikon rezultatet e para të vaksinës kundër coronavirusit
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...
Medial | 23-May-2020 00:08
Një vaksinë eksperimentale kundër coronavirusit e zhvilluar nga një kompani kineze u bë kandidati i parë që publikoi të dhënat njerëzore në një ditar mjekësor. “Këto rezultate paraqesin një moment historik të ...

SHBA do t’i testojë 100 mijë persona në mënyrë që ta kemi vaksinën përfundimtare deri në fund të vitit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës po planifikojnë që t’i testojnë masivisht më shumë se 100 mijë persona vullnetarë duke injektuar në ta gjashtë vaksina testuese kundër koronavirusit, me qëllim që të deri në fund të vitit ...
TetovaSot | 22-May-2020 23:04
Shtetet e Bashkuara të Amerikës po planifikojnë që t’i testojnë masivisht më shumë se 100 mijë persona vullnetarë duke injektuar në ta gjashtë vaksina testuese kundër koronavirusit, me qëllim që të deri në fund të vitit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved