ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 01:02

Rikthehet edhe La Liga, qeveria bën me dije datën zyrtare

Rikthehet edhe La Liga, qeveria bën me dije datën zyrtare
La Liga që në pamje të parë ishte kampionati më pranë rikthimit, përsa iu përket pesë ligave më të forta të globit. Spanja u prek rëndë nga pandemia, por tani gjithçka po shkon me shpejtësi drejt normalitetit dhe ...
GazetaTema | 23-May-2020 17:23
La Liga që në pamje të parë ishte kampionati më pranë rikthimit, përsa iu përket pesë ligave më të forta të globit. Spanja u prek rëndë nga pandemia, por tani gjithçka po shkon me shpejtësi drejt normalitetit dhe ...

Kryeministri spanjoll njofton se kur do të rinisë kampionati i futbollit
Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sanchez në konferencën e mbajtur sot, ka lajmëruar se qeveria e tij ka dhënë lejen që futbolli të rinisë të luhet duke filluar nga 8 qershori. “Spanja ka bërë detyrat dhe tani hapen ...
Politiko | 23-May-2020 16:18
Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sanchez në konferencën e mbajtur sot, ka lajmëruar se qeveria e tij ka dhënë lejen që futbolli të rinisë të luhet duke filluar nga 8 qershori. “Spanja ka bërë detyrat dhe tani hapen ...

Spanja paralajmëron rikthimin e La Ligës në qershor
Liga spanjolle e futbollit, La Liga mund të rikthehet në fushë nga 8 qershori, ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez. Presidenti i Ligës, Javier Tebas ka thënë se shpreson që ndeshjet të nisin më 12 qershor, ...
Portalb | 23-May-2020 16:15
Liga spanjolle e futbollit, La Liga mund të rikthehet në fushë nga 8 qershori, ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez. Presidenti i Ligës, Javier Tebas ka thënë se shpreson që ndeshjet të nisin më 12 qershor, ...

Lajme të mira nga Spanja, La Liga mund të fillojë më 8 qershor
Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i kampionatit nga 8 qershori. “La Liga mund të rifillojë më 8 qershor”, ka deklaruar kryeministri i ...
TetovaSot | 23-May-2020 16:12
Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i kampionatit nga 8 qershori. “La Liga mund të rifillojë më 8 qershor”, ka deklaruar kryeministri i ...

Spanja paralajmëron rikthimin e La Ligës në qershor
Liga spanjolle e futbollit, La Liga mund të rikthehet në fushë nga 8 qershori, ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez. Presidenti i Ligës, Javier Tebas ka thënë se shpreson që ndeshjet të nisin më 12 qershor, ...
Radio Evropa e Lire | 23-May-2020 16:06
Liga spanjolle e futbollit, La Liga mund të rikthehet në fushë nga 8 qershori, ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez. Presidenti i Ligës, Javier Tebas ka thënë se shpreson që ndeshjet të nisin më 12 qershor, ...

Zyrtare: Kryeministri i Spanjës konfirmon datën e rikthimit të La Ligas
Kampionati elitar spanjoll, La Liga mund të rifillojë ndeshjet e saj nga 8 qershori pas pandemisë së coronavirusit, konfirmoi Kryeministri i Spanjës Pedro Sanchez. Deklarata për rikthimin e La Ligas u bë gjatë ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 16:00
Kampionati elitar spanjoll, La Liga mund të rifillojë ndeshjet e saj nga 8 qershori pas pandemisë së coronavirusit, konfirmoi Kryeministri i Spanjës Pedro Sanchez. Deklarata për rikthimin e La Ligas u bë gjatë ...

Premier League, kërkesë qeverisë për të rinisur stërvitjet normalisht
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
Top Channel | 22-May-2020 23:56
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

Kryeministri spanjoll jep lajmin: Nga data 8 qershor mund të rinisë La Liga
‘La Liga do të mund të rinisë nga 8 qershori.’ Kjo është deklarata e kryeministrit spanjoll Pedro Sanchez ditën e sotme në sajë të njoftimeve të reja mbi lehtësimin e masave për COVID-19 në Spanjë. Një lajm fantastik ky ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 15:36
‘La Liga do të mund të rinisë nga 8 qershori.’ Kjo është deklarata e kryeministrit spanjoll Pedro Sanchez ditën e sotme në sajë të njoftimeve të reja mbi lehtësimin e masave për COVID-19 në Spanjë. Një lajm fantastik ky ...

Zyrtare: Kryeministri i Spanjës konfirmon datën e rikthimit të La Ligas
Kampionati elitar spanjoll, La Liga mund të rifillojë ndeshjet e saj nga 8 qershori pas pandemisë së coronavirusit, konfirmoi Kryeministri i Spanjës Pedro Sanchez. Deklarata për rikthimin e La Ligas u bë gjatë ...
Telegrafi | 23-May-2020 15:10
Kampionati elitar spanjoll, La Liga mund të rifillojë ndeshjet e saj nga 8 qershori pas pandemisë së coronavirusit, konfirmoi Kryeministri i Spanjës Pedro Sanchez. Deklarata për rikthimin e La Ligas u bë gjatë ...

15:15 Tashmë edhe zyrtarisht i është dhënë drita e gjelbër La Ligës që të rinis garën më 8 qershor Zyrtare: La Liga rikthehet nga 8...
Zyrtare: La Liga rikthehet nga 8 qershori Tashmë edhe zyrtarisht i është dhënë drita e gjelbër La Ligës që të rinis garën. Kryeministri Ii Spanjës, Pedro Sánchez, zyrtarisht ka bërë të ditur se nga 8 qershori, ditë e ...
Kosova Sot | 23-May-2020 15:20
Zyrtare: La Liga rikthehet nga 8 qershori Tashmë edhe zyrtarisht i është dhënë drita e gjelbër La Ligës që të rinis garën. Kryeministri Ii Spanjës, Pedro Sánchez, zyrtarisht ka bërë të ditur se nga 8 qershori, ditë e ...

Zyrtare: La Liga riniskthehet nga 8 qershori
Tashmë edhe zyrtarisht i është dhënë drita e gjelbër La Ligës që të rinis garën. Kryeministri Ii Spanjës, Pedro Sánchez, zyrtarisht ka bërë të ditur se nga 8 qershori, ditë e hëne, La Liga mundet kurdo të rinisë sezonin ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:10
Tashmë edhe zyrtarisht i është dhënë drita e gjelbër La Ligës që të rinis garën. Kryeministri Ii Spanjës, Pedro Sánchez, zyrtarisht ka bërë të ditur se nga 8 qershori, ditë e hëne, La Liga mundet kurdo të rinisë sezonin ...

La Liga vazhdon prej 8 qershorit
Liga elitare e futbollit në Spanjë, La Liga, mund të rifillojë më 8 qershor. Kështu ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez, të shtunën. La Liga është ndërprerë në mes të marsit, njëjtë si shumica e ligave ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 15:07
Liga elitare e futbollit në Spanjë, La Liga, mund të rifillojë më 8 qershor. Kështu ka thënë kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez, të shtunën. La Liga është ndërprerë në mes të marsit, njëjtë si shumica e ligave ...

Zyrtare: La Liga rikthehet më 8 qershor
Njëra nga kampionatet më të forta në botë, La Liga spanjolle do të kthehet nga data 8 qershor që i bie ditën e hënë. Drejtuesit e Ligës dhe Qeveria Spanjolle kanë bërë të ditur se do të lejohet vazhdimi i kampionatit ...
Shenja | 23-May-2020 14:45
Njëra nga kampionatet më të forta në botë, La Liga spanjolle do të kthehet nga data 8 qershor që i bie ditën e hënë. Drejtuesit e Ligës dhe Qeveria Spanjolle kanë bërë të ditur se do të lejohet vazhdimi i kampionatit ...

Liga Premier kërkon nga qeveria që të fillojnë me stërvitje në grup
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...
Telegrafi | 22-May-2020 21:36
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...

Zyrtare: La Liga rikthehet më 8 qershor
Njëra nga kampionatet më të forta në botë, La Liga spanjolle do të kthehet nga data 8 qershor që i bie ditën e hënë. Drejtuesit e Ligës dhe Qeveria Spanjolle kanë bërë të ditur se do të lejohet vazhdimi i kampionatit ...
Zeri | 23-May-2020 14:41
Njëra nga kampionatet më të forta në botë, La Liga spanjolle do të kthehet nga data 8 qershor që i bie ditën e hënë. Drejtuesit e Ligës dhe Qeveria Spanjolle kanë bërë të ditur se do të lejohet vazhdimi i kampionatit ...

LAJMI I FUNDIT: La Liga rifillon më 8 qershor
Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i kampionatit nga 8 qershori, përcjell . “La Liga mund të rifillojë më 8 qershor”, ka deklaruar ...
Lajminet | 23-May-2020 14:27
Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i kampionatit nga 8 qershori, përcjell . “La Liga mund të rifillojë më 8 qershor”, ka deklaruar ...

Ndryshime në protokoll, shtyhet fillimi i Ligës Premier – ylli i Arsenalit e zbulon datën e saktë kur do të fillojnë ndeshjet
Kampionati elitar anglez Liga Premier duket se nuk do të fillojë ashtu siç ishte paraparë me 12 qershor. Skuadrat angleze kanë rifilluar stërvitjet në grupe të vogla, ndërsa shumica nga to janë testuar për të parë nëse ...
Telegrafi | 22-May-2020 10:58
Kampionati elitar anglez Liga Premier duket se nuk do të fillojë ashtu siç ishte paraparë me 12 qershor. Skuadrat angleze kanë rifilluar stërvitjet në grupe të vogla, ndërsa shumica nga to janë testuar për të parë nëse ...

Liga Premier kërkon nga qeveria që të fillojnë me stërvitje në grup
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 23:00
Liga Premier ka bërë kërkesë në qeverinë angleze, ku kërkon që të nis nga java e ardhshme me stërvitje të përbashkëta në klube, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ligës angleze të futbollit ...

22:56 Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze Premierliga ka vendosur që të...
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...
Kosova Sot | 22-May-2020 22:59
Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. Synimi i ...

Premier League i drejtohet me një kërkesë qeverisë angleze
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...
AlMaKos | 22-May-2020 22:00
Premier League ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klubet të rinisin stërvitjet normalisht, në mënyrë që rifillimi i kampionatit të përshpejtohet. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved