ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 00:39

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...
Klan Kosova | 23-May-2020 15:07
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...

SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Hoffenheim. Nga minuta e parë është hedhur në fushë mesfushori i Kombëtares shqiptare, Klaus Gjasula. Ai do të kërkojë të bëjë një tjetër paraqitje ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:04
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Hoffenheim. Nga minuta e parë është hedhur në fushë mesfushori i Kombëtares shqiptare, Klaus Gjasula. Ai do të kërkojë të bëjë një tjetër paraqitje ...

Paqarada e Halimi marrin një barazim me Sandhausenin, Muslia triumfon në transfertë me Hanoverin
Werder Bremeni i Milot Rashicës përballet sot ndaj Freiburgut në Bundesligë . Ndeshja e sotme ka rëndësinë e madhe për Milotin dhe skuadrën e tij, për shkak se gjendja e skuadrës momentalisht është jashtëzakonisht ...
GazetaBlic | 23-May-2020 15:01
Werder Bremeni i Milot Rashicës përballet sot ndaj Freiburgut në Bundesligë . Ndeshja e sotme ka rëndësinë e madhe për Milotin dhe skuadrën e tij, për shkak se gjendja e skuadrës momentalisht është jashtëzakonisht ...

Ky është vendimi për Milot Rashicën
Werder Bremen është mysafir i Freiburgut në duelin e javës së 27-të në Bundesligën gjermane, transmeton Insporti. Edhe këtë takim, si gjithmonë, Milot Rashica e nis nga minuta e parë në fushë. Werderi është në krizë të ...
AlMaKos | 23-May-2020 15:01
Werder Bremen është mysafir i Freiburgut në duelin e javës së 27-të në Bundesligën gjermane, transmeton Insporti. Edhe këtë takim, si gjithmonë, Milot Rashica e nis nga minuta e parë në fushë. Werderi është në krizë të ...

Mehmedi starton për Wolfsburgun, Hazard dhe Haaland për Dortmundin
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Wolfsburg dhe Borussia Dortmund. Pas fitores në ndeshjen e parë pas rikthimit në aksion pas miungesës dy mujore, Dortmundi kërkon të vazhdojë me rezultate positive, që ...
Gazeta Express | 23-May-2020 14:49
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Wolfsburg dhe Borussia Dortmund. Pas fitores në ndeshjen e parë pas rikthimit në aksion pas miungesës dy mujore, Dortmundi kërkon të vazhdojë me rezultate positive, që ...

Milot Rashica kërkon të ndërpresë “agjërimin”, Freiburg – Werder Bremen
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 14:46
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen ...

Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen ...
Gazeta Express | 23-May-2020 14:41
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen ...

Dortmundi luan për fitoren e radhës në udhëtim te Wolfsburgu, formacionet zyrtare
Wolfsburgu dhe Borussia Dortmundi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshje e radhës në Bundesliga. Verdhezinjtë janë mysafir të Ujqve në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të, e cila zhvillohet nga ora ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:36
Wolfsburgu dhe Borussia Dortmundi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshje e radhës në Bundesliga. Verdhezinjtë janë mysafir të Ujqve në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të, e cila zhvillohet nga ora ...

Freiburg – Werder Bremen, formacionet zyrtare
Werder Bremeni i Milot Rashicës sot do ta ketë njërën nga ndeshjet kryesore sa i përket fatit të saj për mbetje në Bundesliga. Werderi si mysafirë ndeshet me Freiburgun dhe çdo rezultat tjetër përveç fitores do t’ja ...
Zeri | 23-May-2020 14:41
Werder Bremeni i Milot Rashicës sot do ta ketë njërën nga ndeshjet kryesore sa i përket fatit të saj për mbetje në Bundesliga. Werderi si mysafirë ndeshet me Freiburgun dhe çdo rezultat tjetër përveç fitores do t’ja ...

Freiburg – Werder Bremen, formacionet zyrtare
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...
Indeks Online | 23-May-2020 14:41
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...

Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David
Jonathan David pritet të largohet gjatë afatit kalimtar veror nga skuadra belge Gent. Sensacioni kanadez ka bërë një sezon të madh me klubin belg, ku ka shënuar thuajse në çdo ndeshje. 20-vjeçari i talentuar ka shënuar ...
Telegrafi | 23-May-2020 13:40
Jonathan David pritet të largohet gjatë afatit kalimtar veror nga skuadra belge Gent. Sensacioni kanadez ka bërë një sezon të madh me klubin belg, ku ka shënuar thuajse në çdo ndeshje. 20-vjeçari i talentuar ka shënuar ...

5 yjet e Bundesligas të cilët shpresojnë që gjatë verës të kalojn tek B. Munich ose B. Dortmund. Në listë edhe Rashica
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...
GazetaTema | 22-May-2020 14:48
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...

10 ndeshje pa shënuar, trajneri i Werderit për krizën e Milot Rashicës: Është bërë baba tani…
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...
GazetaTema | 22-May-2020 13:24
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...

Freiburg – Werder, Rashica starton nga minuta e parë
Sulmuesi i Kosovës do të jetë shpresa e vetme e Werderit, në sfidën e radhës në Bundesligë ku po luftojnë për mbijetesë. Ndeshja mes Freiburgut dhe Werderit fillon nga ora 15:30. Formacionet zyrtare: Freiburg: Werder ...
Lajminet | 23-May-2020 14:33
Sulmuesi i Kosovës do të jetë shpresa e vetme e Werderit, në sfidën e radhës në Bundesligë ku po luftojnë për mbijetesë. Ndeshja mes Freiburgut dhe Werderit fillon nga ora 15:30. Formacionet zyrtare: Freiburg: Werder ...

Është më i dalluari te Verderi, por legjenda gjermane i del kundër Rashicës: Fryhet si kaposh!
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...
GazetaTema | 21-May-2020 14:08
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...

Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David
Jonathan David pritet të largohet gjatë afatit kalimtar veror nga skuadra belge Gent. Sensacioni kanadez ka bërë një sezon të madh me klubin belg, ku ka shënuar thuajse në çdo ndeshje. 20-vjeçari i talentuar ka shënuar ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 14:00
Jonathan David pritet të largohet gjatë afatit kalimtar veror nga skuadra belge Gent. Sensacioni kanadez ka bërë një sezon të madh me klubin belg, ku ka shënuar thuajse në çdo ndeshje. 20-vjeçari i talentuar ka shënuar ...

Milot Rashica drejt Italisë, Napoli ofron 30 milionë euro
Milot Rashica po i kalon javët e fundit si futbollist i Werder Bremenit. Ylli nga Kosova pritet të largohet në fund të sezonit, pasi ofertat për të nuk mungojnë, por edhe se Werder Bremen nuk është duke kaluar momente ...
Telegrafi | 23-May-2020 11:34
Milot Rashica po i kalon javët e fundit si futbollist i Werder Bremenit. Ylli nga Kosova pritet të largohet në fund të sezonit, pasi ofertat për të nuk mungojnë, por edhe se Werder Bremen nuk është duke kaluar momente ...

Bundesliga pritet të vazhdojë sot spektaklin, pesë top ndeshje luhen në elitën e futbollit gjerman
Njëra nga ligat më të forta në Evropë, Bundesliga vazhdon të luhet pas rikthimit një javë më parë të skuadrave në fushë. Kampionati gjerman u bë i pari nga të mëdhatë në Evropë që mori vendim për tu rikthyer, pasi kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:40
Njëra nga ligat më të forta në Evropë, Bundesliga vazhdon të luhet pas rikthimit një javë më parë të skuadrave në fushë. Kampionati gjerman u bë i pari nga të mëdhatë në Evropë që mori vendim për tu rikthyer, pasi kanë ...

10 ndeshje pa shënuar, trajneri i Werderit zbulon arsyen e vërtetë pse nuk po shënon Milot Rashica
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...
TetovaSot | 23-May-2020 12:41
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...

Natë Bajrami, ditë futbolli
Bundesliga Gjermane do të vazhdojë sot rrugëtimin e saj. Shumica e ndeshjeve të javës së 27-të luhen sot. Vëmendja për ne është tek Milot Rashica dhe ndeshja e tij ndaj Freiburg, sfidë e cila luhet nga ora 15-30. ...
Indeks Online | 23-May-2020 12:18
Bundesliga Gjermane do të vazhdojë sot rrugëtimin e saj. Shumica e ndeshjeve të javës së 27-të luhen sot. Vëmendja për ne është tek Milot Rashica dhe ndeshja e tij ndaj Freiburg, sfidë e cila luhet nga ora 15-30. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved