ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 02:01

Rama: Falja e Namazit në shesh

Rama: Falja e Namazit në shesh
Reagimi i Kryeministrit: Komitet patriote dhe parimore te Shqupit e te Lalzit, qe prej vitesh perleshen per popullin e shtypur dhe shfaqen si çeta e Shahin Verdhes se Vitit te Mbrapshte, here me molotov e me gure, here ...
ikub.al | 23-May-2020 14:52
Reagimi i Kryeministrit: Komitet patriote dhe parimore te Shqupit e te Lalzit, qe prej vitesh perleshen per popullin e shtypur dhe shfaqen si çeta e Shahin Verdhes se Vitit te Mbrapshte, here me molotov e me gure, here ...

Rama: Komitët patriotë po nxisin komunitetin mysliman t’i bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...
TetovaSot | 23-May-2020 14:45
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...

Rama: Komitët patriotë po nxisin komunitetin mysliman t’i bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 14:36
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...

Rama: Komitët patriotë po nxisin komunitetin mysliman t’i bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...
Klan Kosova | 23-May-2020 14:33
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, u shpreh se opozita po mundohet të nxisë komunitetin mysliman që t’i bashkohet “Revolucionit të tyre imagjinar për Bajram”. “Komitët patriotë dhe parimorë të ...

Mesazh i pazakontë i Ramës: opozita, nxitje muslimanëve për revolucion në ditën e Bajramit
Kryeministri Rama përcolli një mesazh të pazakonte, duke aluduar për një ngacmim të ndjenjave muslimane nga ana e aktorëve opozitare, në kuadër të masave pandemike, duke shfrytëzuar faktin se kësaj here Bajrami nuk do ...
Tesheshi | 23-May-2020 14:20
Kryeministri Rama përcolli një mesazh të pazakonte, duke aluduar për një ngacmim të ndjenjave muslimane nga ana e aktorëve opozitare, në kuadër të masave pandemike, duke shfrytëzuar faktin se kësaj here Bajrami nuk do ...

Rama uron Bajramin dhe bën njoftimin e rëndësishëm: Duke nisur nga nesër me bekimin e dritës…
Kryeministri Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman. Sipas Ramës pas përgatitjes së protokolleve të sigurisë shëndetësore, qeveria është gati të vendosë çeljen e aktivitetit ...
Portalb | 23-May-2020 13:48
Kryeministri Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman. Sipas Ramës pas përgatitjes së protokolleve të sigurisë shëndetësore, qeveria është gati të vendosë çeljen e aktivitetit ...

Bajrami/ Rama: Komitët patriotë dhe parimorë të Shqupit e të Lalzit po nxisin komunitetin mysliman t’i bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram. Jemi gati të…
TIRANË Kryeministri Edi Rama akuzon opozitën dhe Presidentin se po nxisin komunitetin mysliman t’u bashkohet Revolucionit të tyre Imagjinar për Bajram. Në një postim në “Facebook”, ndonëse nuk flet me emra, Rama thotë ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:41
TIRANË Kryeministri Edi Rama akuzon opozitën dhe Presidentin se po nxisin komunitetin mysliman t’u bashkohet Revolucionit të tyre Imagjinar për Bajram. Në një postim në “Facebook”, ndonëse nuk flet me emra, Rama thotë ...

Rama: Komitët patriotë dhe parimorë të Shqupit e të Lalzit janë ringjallur si ndjekës të flaktë të profetit për të nxitur komunitetin mysliman që ti bashkohet revolucionit të tyre imagjinar për Bajram
Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një shënimi në facebook ka njoftuar se nga java e ardhme do të hapen të gjitha tempujt me të gjitha kufizimet përkatëse, ndërsa thekson se çelja e tyre nis nga dita e hënë, për festën e ...
GazetaTema | 23-May-2020 12:42
Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një shënimi në facebook ka njoftuar se nga java e ardhme do të hapen të gjitha tempujt me të gjitha kufizimet përkatëse, ndërsa thekson se çelja e tyre nis nga dita e hënë, për festën e ...

E diela mbyllur? Rama uron Bajramin dhe bën njoftimin e rëndësishëm: Duke nisur nga nesër me bekimin e dritës…
Kryeministri Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman.
Top Channel | 23-May-2020 12:40
Kryeministri Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman.

Rama humbet qetësinë: Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i kandilit të arsyes
Kryeministri Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Rama shkruan në rrjetet sociale se nga java e ardhshme do të lejohet rifillimi i aktiviteteve fetare në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 13:34
Kryeministri Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Rama shkruan në rrjetet sociale se nga java e ardhshme do të lejohet rifillimi i aktiviteteve fetare në ...

Reagon Rama: Nga nesër do të hapen aktivitetet e xhamive
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Rama në një postim të tij në rrjetin social Facebook ka shkruar se që nga nesër do të ...
Telegrafi | 23-May-2020 13:25
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Rama në një postim të tij në rrjetin social Facebook ka shkruar se që nga nesër do të ...

Rama njofton izolim për fundjavë, komentuesit: Është e diela e Bajramit, në fundjavë u përhapka virusi kurse në protesta nuk paska problem?!
Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e djeshme bëri edhe njoftimi e zakonshëm për rregullat e fundjavës për shkak të koronavirusit. Në statustin e tij, kreu i qeverisë u shpreh thjesht se gjithçka do të vijonte si javën e ...
GazetaTema | 23-May-2020 09:11
Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e djeshme bëri edhe njoftimi e zakonshëm për rregullat e fundjavës për shkak të koronavirusit. Në statustin e tij, kreu i qeverisë u shpreh thjesht se gjithçka do të vijonte si javën e ...

Edi Rama njofton se në Shqipëri do të falet namazi i Bajramit në xhami
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman. Sipas Ramës pas përgatitjes së protokolleve të sigurisë shëndetësore, qeveria është gati të vendosë çeljen ...
Shenja | 23-May-2020 13:29
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama me anë të një reagimi në Facebook ka uruar Bajramin për besimtarët mysliman. Sipas Ramës pas përgatitjes së protokolleve të sigurisë shëndetësore, qeveria është gati të vendosë çeljen ...

“Xhamitë të hapura për faljen e Fiter Bajramit”/ Rama uron myslimanët dhe ironizon “Shqupin e Lalzin”
Rama konfirmoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se të gjithë besimtarët myslimane do të mund ta falin namazin e Fiter Bajramit ditën e dielë në të gjitha xhamitë ë vendit. Ky sqarim i Ramës erdhi pas zhurmës dhe ...
VizionPlus | 23-May-2020 12:34
Rama konfirmoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se të gjithë besimtarët myslimane do të mund ta falin namazin e Fiter Bajramit ditën e dielë në të gjitha xhamitë ë vendit. Ky sqarim i Ramës erdhi pas zhurmës dhe ...

“Nga nesër hapen xhamitë dhe tempujt fetarë”/ Rama: Komitët e SHQUP-it dhe Lalzit nxitën muslimanët t’u bashkohen revolucionit imagjinar për Bajram
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se “jemi gati të vendosim çeljen e aktivitetit të tempujve nga java e ardhshme, me të gjitha kufizimet përkatëse, duke e nisur nesër me këmbë të mbarë e me ...
Medial | 23-May-2020 13:10
TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se “jemi gati të vendosim çeljen e aktivitetit të tempujve nga java e ardhshme, me të gjitha kufizimet përkatëse, duke e nisur nesër me këmbë të mbarë e me ...

U kritikua për izolimin e vendit për Bajram, reagon Rama: Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i kandilit të arsyes
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kritikave lidhur me masat e marra në fundjavë prej situatës së pandemisë, që përkon edhe me festën e Fiter Bajramit të dielën për besimtarët myslimanë. Në një reagim në Fb, Rama ...
Politiko | 23-May-2020 12:48
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kritikave lidhur me masat e marra në fundjavë prej situatës së pandemisë, që përkon edhe me festën e Fiter Bajramit të dielën për besimtarët myslimanë. Në një reagim në Fb, Rama ...

Rama: Komitët e Shqupit e të Lalzit po nxisin komunitetin mysliman t’u bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama: Komitët e Shqupit e të Lalzit po nxisin komunitetin mysliman t’u bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se opozita eshte ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 12:45
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama: Komitët e Shqupit e të Lalzit po nxisin komunitetin mysliman t’u bashkohet revolucionit imagjinar për Bajram Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se opozita eshte ...

Mbylli Shqipërinë edhe për Bajram, Rama humbet qetësinë: Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i kandilit të arsyes që u ka shterrur krejt
Kryeministri Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Reagimi i plote Komitët patriotë dhe parimorë të Shqupit e të Lalzit, që prej vitesh përleshen për ...
Lapsi | 23-May-2020 12:37
Kryeministri Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Reagimi i plote Komitët patriotë dhe parimorë të Shqupit e të Lalzit, që prej vitesh përleshen për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved