ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 12:55

VIDEO: “Qeshni ju qeshni, u shkritë ju” , Rama tallet me Bashën

VIDEO: “Qeshni ju qeshni, u shkritë ju” , Rama tallet me Bashën
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...
GazetaTema | 23-May-2020 14:11
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...

Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:41
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...

Demi Moore e ka ruajtur dukjen rinore përkundër kalimit të viteve
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:16
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.
Top Channel | 22-May-2020 20:41
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

Xhensila dhe Besi pozojnë bashkë, komiku thotë se është e vërtetë thënia se çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:59
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...

Valon Shehu sjell një version akustik të këngës “Do të vish”
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:22
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...

Dua Lipa tregon vendimin përfundimtar të festivalit Sunny Hill
Sunny Hill Festival” i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjini, është një ndër festivalet më të famshëm të muzikës i cili mbledh bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë. Këtë vit, festivali do të mbahej për ...
Lapsi | 23-May-2020 11:57
Sunny Hill Festival” i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjini, është një ndër festivalet më të famshëm të muzikës i cili mbledh bashkë artistë shqiptarë dhe ndërkombëtarë. Këtë vit, festivali do të mbahej për ...

Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:00
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...

Gruaja e Sead Kolasinac u ndal në aeroportin e Londrës, kishte me vete armë elektroshoku
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...
Telegrafi | 23-May-2020 08:23
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...

Chris Brown tregon koleksionin e veturave që posedon në shtëpi
Këto vetura të reperit kapin shifra marramendëse. Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar. Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në ...
Arbresh | 23-May-2020 14:16
Këto vetura të reperit kapin shifra marramendëse. Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar. Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në ...

Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:44
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...

Agnesa Vuthaj me imazhe të tjera nga fotosesioni i ri: Para se të bëhesha bionde
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:41
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...

Rama poston për herë të parë video ‘tik-tok’, zgjedh ‘deklaratën e famshme’ të Bashës në Kuvend
Tik-tok është kthyer në trendin më të ri, i përhapur edhe më shumë gjatë periudhës së pandemisë, për shkak të kufizimeve dhe qëndrimeve në shtëpi. Për herë të parë, Rama poston në instagram një video ‘tik-tok’, por me ...
Politiko | 23-May-2020 14:08
Tik-tok është kthyer në trendin më të ri, i përhapur edhe më shumë gjatë periudhës së pandemisë, për shkak të kufizimeve dhe qëndrimeve në shtëpi. Për herë të parë, Rama poston në instagram një video ‘tik-tok’, por me ...

Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër
Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët. Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk ...
Arbresh | 23-May-2020 13:28
Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët. Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk ...

Reperi i njohur tregon koleksionin e veturave që posedon në shtëpi
Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar, shkruan . Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në oborrin e shtëpisë së tij super-luksoze. ...
Lajminet | 23-May-2020 13:07
Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar, shkruan . Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në oborrin e shtëpisë së tij super-luksoze. ...

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...
Ina-Online | 23-May-2020 12:46
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...

Afrona vishet sërish me fustan të bardhë, ky detaj mori gjithë vëmendjen
Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo. ...
Ina-Online | 23-May-2020 12:42
Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo. ...

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...
Indeks Online | 23-May-2020 12:34
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...

Arta Bajrami dhe Don Arbas lansojnë projektin e ri “Pse mu”
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:31
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved