ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:29

Kryetari Lladrovci uron Bajramin, fton te¨ respektohen rekomandimet kunde¨r pandemise¨

Kryetari Lladrovci uron Bajramin, fton te¨ respektohen rekomandimet kunde¨r pandemise¨
Kryetari i komune¨s se¨ Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e feste¨s se¨ Bajramit, ka uruar qe¨ agje¨rimi i besimtare¨ve te¨ kete¨ pranueshme¨ri dhe ka rekomanduar qytetare¨t te¨ respektojne¨ vendimet pe¨r ruajtjen e ...
Arbresh | 23-May-2020 21:57
Kryetari i komune¨s se¨ Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e feste¨s se¨ Bajramit, ka uruar qe¨ agje¨rimi i besimtare¨ve te¨ kete¨ pranueshme¨ri dhe ka rekomanduar qytetare¨t te¨ respektojne¨ vendimet pe¨r ruajtjen e ...

Gashi uron festën e Fitër Bajrami – të festojmë të ndarë fizikisht, por të bashkojmë lutjet tona
Kryetari i Komunës së Obiliqit Xhafer Gashi, uron festën e Fitër Bajram duke kërkuar nga qytetarët që të festojnë të ndarë fizikisht, por të bashkohen lutjet tona për ditë e festa më të mira. Gashi, ka uruar qytetarët ...
Klan Kosova | 23-May-2020 21:57
Kryetari i Komunës së Obiliqit Xhafer Gashi, uron festën e Fitër Bajram duke kërkuar nga qytetarët që të festojnë të ndarë fizikisht, por të bashkohen lutjet tona për ditë e festa më të mira. Gashi, ka uruar qytetarët ...

Smajl Latifi uron Festen e Fitër Bajramit – kërkon nga qytetarët të mos bëjnë vizita
Kryetari i komunës së Rahovecit ka uruar qytetarët me rastin e Fitër Bajramit. Latifi në urimin e tij ka kërkuar nga qytetarët që të mos bëjnë vizita tek të afërmit për shkak të gjendjes së pandemisë, njofton Klan ...
Klan Kosova | 23-May-2020 21:54
Kryetari i komunës së Rahovecit ka uruar qytetarët me rastin e Fitër Bajramit. Latifi në urimin e tij ka kërkuar nga qytetarët që të mos bëjnë vizita tek të afërmit për shkak të gjendjes së pandemisë, njofton Klan ...

Rama: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju
Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Facebook ka uruar besimtarët mysliman në lidhje me festën e Fitër Bajramit.
Top Channel | 23-May-2020 21:51
Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Facebook ka uruar besimtarët mysliman në lidhje me festën e Fitër Bajramit.

Rama uron Fitër Bajramin: Paqja dhe mëshira e All-llahut qoftë me ju
TIRANË, 20 maj /MEDIAL – I. Vata/- Kryeministri Edi Rama uroi sot të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. “Gëzuar Fitër Bajramin, paqja dhe mëshira e All-llahut qoftë me ju”, tha Rama në urimin e tij ...
Medial | 23-May-2020 21:54
TIRANË, 20 maj /MEDIAL – I. Vata/- Kryeministri Edi Rama uroi sot të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. “Gëzuar Fitër Bajramin, paqja dhe mëshira e All-llahut qoftë me ju”, tha Rama në urimin e tij ...

Rama uron besimtarët për Fitër Bajramin: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju
Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit përmes një fotoje të publikuar në “Facebook” nga xhamia e Et’hem Bej në kryeqytet. Në foton e shpërndarë nga Kryeministrit ...
VizionPlus | 23-May-2020 21:40
Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit përmes një fotoje të publikuar në “Facebook” nga xhamia e Et’hem Bej në kryeqytet. Në foton e shpërndarë nga Kryeministrit ...

Rama uron besimtarëve musliman Fitër Bajramin: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama uron besimtarëve musliman Fitër Bajramin: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju Kryeministri Edi Rama uron besimtarët myslimanë festën e Fitër Bajramit me një ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 21:49
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama uron besimtarëve musliman Fitër Bajramin: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju Kryeministri Edi Rama uron besimtarët myslimanë festën e Fitër Bajramit me një ...

Presidenti Meta uron Fitër Bajramit: Suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë
Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Meta thotë se suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë teksa uron besimtarët që zoti t’u pranojë agjërimin. Më tej ...
Telegraf | 23-May-2020 21:11
Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Meta thotë se suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë teksa uron besimtarët që zoti t’u pranojë agjërimin. Më tej ...

Thaçi uron kosovarët për Fitër Bajramin: Shmangni vizitat tradicionale, rreziku nga pandemia nuk ka kaluar
KOSOVA Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar Fitër Bajramin njëkohësisht ka përcjellë dhe një mesazh apeli. Thaçi thotë se rreziku nga pandemia nuk ka kaluar prandaj gjatë kësaj feste duhet të shmangen vizitat ...
BalkanWeb | 23-May-2020 20:14
KOSOVA Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar Fitër Bajramin njëkohësisht ka përcjellë dhe një mesazh apeli. Thaçi thotë se rreziku nga pandemia nuk ka kaluar prandaj gjatë kësaj feste duhet të shmangen vizitat ...

Kryetari Lladrovci uron Bajramin, fton te¨ respektohen rekomandimet kunde¨r pandemise¨
Kryetari i komune¨s se¨ Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e feste¨s se¨ Bajramit, ka uruar qe¨ agje¨rimi i besimtare¨ve te¨ kete¨ pranueshme¨ri dhe ka rekomanduar qytetare¨t te¨ respektojne¨ vendimet pe¨r ruajtjen e ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:37
Kryetari i komune¨s se¨ Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e feste¨s se¨ Bajramit, ka uruar qe¨ agje¨rimi i besimtare¨ve te¨ kete¨ pranueshme¨ri dhe ka rekomanduar qytetare¨t te¨ respektojne¨ vendimet pe¨r ruajtjen e ...

Meta: Gëzuar Fitër Bajramin, zoti e bekoftë Shqipërinë
Presidenti i Republikë së Shqipërisë, Ilir Meta, nëpërmejt një statusi në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër Bajramit.
Top Channel | 23-May-2020 19:54
Presidenti i Republikë së Shqipërisë, Ilir Meta, nëpërmejt një statusi në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Limaj uron festën: Këtë Bajram nuk mund ta festojmë siç e festonim rëndom
Kryetari i NISMA-së, Fatmir Limaj, ka uruar besimtarët muslimanë për festën e Fitër Bajramit, shkruan IndeksOnline. Limaj tha se Bajramin këtë vit nuk mund ta festojmë siç e festonim rëndom në vizita tek të afërmit. ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:28
Kryetari i NISMA-së, Fatmir Limaj, ka uruar besimtarët muslimanë për festën e Fitër Bajramit, shkruan IndeksOnline. Limaj tha se Bajramin këtë vit nuk mund ta festojmë siç e festonim rëndom në vizita tek të afërmit. ...

Meta uron Fitër Bajramit: Suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë
Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Meta thotë se suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë teksa uron besimtarët që zoti t’u pranojë agjërimin. Më tej ...
BalkanWeb | 23-May-2020 19:17
Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Meta thotë se suksesi i njeriut qëndron tek forca për të kapërcyer vështirësitë teksa uron besimtarët që zoti t’u pranojë agjërimin. Më tej ...

Gashi: Përfundimi i Ramazanit dhe ardhja e Bajramit gjithnjë ka qenë festë në familjet tona
Kreu i Alternativës Afrim Gashi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka thënë se ardhja e Bajramit gjithnjë ka qenë mall dhe festë në familjet tona. Ja urimi i plotë e Gashit: Të dashur ...
Shenja | 23-May-2020 21:16
Kreu i Alternativës Afrim Gashi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka thënë se ardhja e Bajramit gjithnjë ka qenë mall dhe festë në familjet tona. Ja urimi i plotë e Gashit: Të dashur ...

Limaj: Fatkeqësisht sivjet Bajramin nuk mund ta festojmë si herat e kaluara
Limaj ka uruar që të gjithë ata që kanë agjëruar t’u jetë pranuar agjërimi. Kreu i Nismës shkruan se sikurse Ramazani, edhe Bajrami po e gjen vendin duke u përballë me pandeminë COVID 19. “Fatkeqësisht, nuk është fare e ...
Lajminet | 23-May-2020 21:14
Limaj ka uruar që të gjithë ata që kanë agjëruar t’u jetë pranuar agjërimi. Kreu i Nismës shkruan se sikurse Ramazani, edhe Bajrami po e gjen vendin duke u përballë me pandeminë COVID 19. “Fatkeqësisht, nuk është fare e ...

Falja e Bajramit në xhami/ Për herë të parë besimtarët nuk do të dalin në sheshe
Agjërimi është një prej 5 shtyllave të fesë Islame që kurorëzohet me faljen e Fitër Bajramit. Edhe në Shqipëri, sikurse të gjitha vendet e botës islame përfshi Mekën, ky bajram si pasojë e pandemisë,nuk do të falet në ...
Top Channel | 23-May-2020 15:13
Agjërimi është një prej 5 shtyllave të fesë Islame që kurorëzohet me faljen e Fitër Bajramit. Edhe në Shqipëri, sikurse të gjitha vendet e botës islame përfshi Mekën, ky bajram si pasojë e pandemisë,nuk do të falet në ...

Kosovë/ ?Dodë Gjergji uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajram
Ipeshkvi i Dioqezës Prizren-Prishtinë, Imzot Dodë Gjergji, për shkak të situatës me pandemi duke mos mundur të vizitojë kryemyftiun e Kosovës, Naim Tërnava i është drejtuar me një letër për ta uruar atë dhe të gjithë ...
Top Channel | 23-May-2020 14:41
Ipeshkvi i Dioqezës Prizren-Prishtinë, Imzot Dodë Gjergji, për shkak të situatës me pandemi duke mos mundur të vizitojë kryemyftiun e Kosovës, Naim Tërnava i është drejtuar me një letër për ta uruar atë dhe të gjithë ...

Fiter Bajrami, Veliaj shpërndan ushqime për familjet në Farkë
Me rastin e Fiter Bajramit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shpërndau ndihma në ushqime për familjet besimtare në Farkë.
Top Channel | 23-May-2020 14:14
Me rastin e Fiter Bajramit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shpërndau ndihma në ushqime për familjet besimtare në Farkë.

Fiter Bajrami, Veliaj shpërndan ushqime në Farkë: Mirënjohës Komunitetit Mysliman për solidaritetin e treguar gjatë muajit të Ramazanit
Me rastin e Fiter Bajramit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shpërndau ndihma në ushqime për familjet besimtare në Farkë. Edhe pse për shkak të pandemisë, këtë vit do të mungojë falja në shesh, Bashkia e Tiranës ...
BalkanWeb | 23-May-2020 14:01
Me rastin e Fiter Bajramit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shpërndau ndihma në ushqime për familjet besimtare në Farkë. Edhe pse për shkak të pandemisë, këtë vit do të mungojë falja në shesh, Bashkia e Tiranës ...

Ruçi uron Fiter Bajramin: Mirënjohje besimtarëve për stoicizmin gjatë pandemisë. Qoftë e fundmja herë që festojmë të izoluar!
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit dhe mbylljen e muajit të Ramazanit. Ruçi shprehet në mesazhin e tij se Fiter Bajrami është ditë e kurorëzimit të agjërimit, ...
BalkanWeb | 23-May-2020 12:17
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit dhe mbylljen e muajit të Ramazanit. Ruçi shprehet në mesazhin e tij se Fiter Bajrami është ditë e kurorëzimit të agjërimit, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved