ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 19:42

Kështu do të jetë moti për Bajram

Kështu do të jetë moti për Bajram
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...
Zeri | 23-May-2020 08:23
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...

Kështu do të jetë moti për Bajram
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...
Medial | 23-May-2020 08:23
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...

Kështu do të jetë moti për Bajram
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...
Klan Kosova | 23-May-2020 08:20
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...

Parashikimi i motit, e shtunë 23 maj 2020
TIRANE, 23 maj /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim ...
Medial | 23-May-2020 07:40
TIRANE, 23 maj /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim ...

Moti për ditën e sotme, 23 maj 2020
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s. ...
VizionPlus | 23-May-2020 07:01
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s. ...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë
Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ditës. Kurse pjesët tjera të territorit mbetën nën ndikimin e rrezeve të diellit ...
Lajminet | 22-May-2020 23:23
Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ditës. Kurse pjesët tjera të territorit mbetën nën ndikimin e rrezeve të diellit ...

Moti në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...
Arbresh | 22-May-2020 21:15
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...
Telegrafi | 22-May-2020 19:59
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...

Temperatura të larta? Ja si parashikohet të jetë moti në fundjavë…
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...
Telegraf | 22-May-2020 14:57
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...

Parashikimi motit për sot 22 Maj 2020
Gjate pasdites dhe ne vijim vranesirat do te behen me te dukshme veçanerisht ne zonat pergjate kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, por do te rriten ne mesdite duke regjistruar vleren minimale ne ...
ikub.al | 22-May-2020 08:56
Gjate pasdites dhe ne vijim vranesirat do te behen me te dukshme veçanerisht ne zonat pergjate kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, por do te rriten ne mesdite duke regjistruar vleren minimale ne ...

Parashikimi i motit për ditët në vijim
Prishtina Weather njofton se në fundjavë kryesisht moti do të jetë me vranësira. Të shtunën pritet të jetë ngrohtë, të dielën me shi dhe temperaturat në rënie, ndërsa java e ardhshme pritet të jetë më e freskët. “Javën ...
Arbresh | 22-May-2020 20:21
Prishtina Weather njofton se në fundjavë kryesisht moti do të jetë me vranësira. Të shtunën pritet të jetë ngrohtë, të dielën me shi dhe temperaturat në rënie, ndërsa java e ardhshme pritet të jetë më e freskët. “Javën ...

Fillon vapa, njihuni me parashikimin e motit
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet mot me diell me një rritje të ndjeshme të temperaturave.
Top Channel | 22-May-2020 07:50
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet mot me diell me një rritje të ndjeshme të temperaturave.

Parashikimi i motit për sot, 21 Maj 2020
Panorama sinoptike mbi vendin tone gjate dites s sotme do te kete dy pamje. Ne pjesen e pare te dites mbi te gjithe vendi do te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet çka do te sjelle reshje shiu, te cilat ne ...
ikub.al | 21-May-2020 08:38
Panorama sinoptike mbi vendin tone gjate dites s sotme do te kete dy pamje. Ne pjesen e pare te dites mbi te gjithe vendi do te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet çka do te sjelle reshje shiu, te cilat ne ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 19:33
Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave të ...

Keni plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti e temperaturat në Shqipëri
Gjatë kësaj jave moti ka qënë i paqëndrueshëm dhe me luhatje të temperaturatave. Në ditët e para të javës patëm temperatura më të larta sesa mesatarja e stinës dhe e muajit ndërkohë që të enjten për shkak edhe të ...
VizionPlus | 22-May-2020 12:55
Gjatë kësaj jave moti ka qënë i paqëndrueshëm dhe me luhatje të temperaturatave. Në ditët e para të javës patëm temperatura më të larta sesa mesatarja e stinës dhe e muajit ndërkohë që të enjten për shkak edhe të ...

Parashikimi i motit për fundjavë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë ...
Telegrafi | 22-May-2020 13:53
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë ...

Rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët.
Top Channel | 21-May-2020 07:47
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët.

Kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare, moti për çdo qytet
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim – Verilindje ...
Telegraf | 22-May-2020 10:36
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim – Verilindje ...

Shi dhe temperatura të larta, ja si do të jetë moti në fundjavë
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...
AlMaKos | 22-May-2020 15:16
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë
Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e ...
Indeks Online | 22-May-2020 14:25
Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved