ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 05:56

Freiburg 0-1 Werder Bremen – Notat e Rashicës, Abrashit dhe të tjerëve

Freiburg 0-1 Werder Bremen – Notat e Rashicës, Abrashit dhe të tjerëve
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:07
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...

Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Eintracht Frankfurt
Janë mbyllur para pak çastesh katër duelet e ditës së sotme të orës 15:30 në Bundesligë. Padyshim se vëmendja jonë kryesore ishte në takimin Freiburg – Werder Bremen, aty ku u paraqit edhe ylli kosovar, Milot Rashica, ...
GazetaBlic | 23-May-2020 17:56
Janë mbyllur para pak çastesh katër duelet e ditës së sotme të orës 15:30 në Bundesligë. Padyshim se vëmendja jonë kryesore ishte në takimin Freiburg – Werder Bremen, aty ku u paraqit edhe ylli kosovar, Milot Rashica, ...

Rashica me shokë u kthehen fitoreve pas një fundi dramatik të ndeshjes
Werder Bremeni i Milot Rashicës ka arritur t’i japë fund ecurisë prej shtatë ndeshjeve pa fitore në Bundesligë, pasi e mposhti me rezultat 1:0 Freiburgun në stadiumin Schwarzwald, në kuadër të xhiros së 27-të të ...
TetovaSot | 23-May-2020 17:51
Werder Bremeni i Milot Rashicës ka arritur t’i japë fund ecurisë prej shtatë ndeshjeve pa fitore në Bundesligë, pasi e mposhti me rezultat 1:0 Freiburgun në stadiumin Schwarzwald, në kuadër të xhiros së 27-të të ...

Freiburg 0:1 Werder Bremen, notat e lojtarëve – kjo është nota për Rashicën
Milot Rashica dhe skuadra e tij kanë marrë tri pikë në shtëpin e Freiburg, duke fituar me rezultatin 0:1, shkruan . Në këtë ndeshje, ylli kosovar luajti për 81 minuta por nuk arriti të linte gjurmë. Paraqitja e tij nuk ...
Lajminet | 23-May-2020 17:50
Milot Rashica dhe skuadra e tij kanë marrë tri pikë në shtëpin e Freiburg, duke fituar me rezultatin 0:1, shkruan . Në këtë ndeshje, ylli kosovar luajti për 81 minuta por nuk arriti të linte gjurmë. Paraqitja e tij nuk ...

Rashica e fiton ndeshjen e parë si babë
Milot Rashica e ka shijuar fitoren e parë prej se është bërë prind. Ylli kosovar ka luajtur 82 minuta në ndeshjen që ëerder Bremen e ka fituar si mysafir ndaj Freiburg. Nga minuta e 72 në lojë është inkuadruar edhe ...
Indeks Online | 23-May-2020 17:41
Milot Rashica e ka shijuar fitoren e parë prej se është bërë prind. Ylli kosovar ka luajtur 82 minuta në ndeshjen që ëerder Bremen e ka fituar si mysafir ndaj Freiburg. Nga minuta e 72 në lojë është inkuadruar edhe ...

Më në fund shënon fitore Werder Bremeni, Milot Rashica vazhdon “agjërimin”
Pas shtatë ndeshjeve radhazi pa fitore (6 humbje dhe 1 barazim), Werder Bremeni ka arritur të shënoi fitore në Bundesligë, transmeton Gazeta Metro. Në ndeshjen e vlefshme për javën e 27’të në kampionatin gjerman, Werder ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 17:38
Pas shtatë ndeshjeve radhazi pa fitore (6 humbje dhe 1 barazim), Werder Bremeni ka arritur të shënoi fitore në Bundesligë, transmeton Gazeta Metro. Në ndeshjen e vlefshme për javën e 27’të në kampionatin gjerman, Werder ...

Rashica me shokë u kthehen fitoreve pas një fundi dramatik të ndeshjes
Werder Bremeni i Milot Rashicës ka arritur t’i japë fund ecurisë prej shtatë ndeshjeve pa fitore në Bundesligë, pasi e mposhti me rezultat 1:0 Freiburgun në stadiumin Schwarzwald, në kuadër të xhiros së 27-të të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 17:35
Werder Bremeni i Milot Rashicës ka arritur t’i japë fund ecurisë prej shtatë ndeshjeve pa fitore në Bundesligë, pasi e mposhti me rezultat 1:0 Freiburgun në stadiumin Schwarzwald, në kuadër të xhiros së 27-të të ...

Triumf shprese për Werder Bremenin e Milot Rashicës
Werder Bremeni ka marrë tri pikë shumë të mëdha në luftë për mbijetesë në Bundesliga, duke e mposhtur në udhëtim Freiburgun me rezultat 1:0. Bittencourt ka shënuar golin e vetëm për tri pikë që i rrisin shpresat për ...
Zeri | 23-May-2020 17:32
Werder Bremeni ka marrë tri pikë shumë të mëdha në luftë për mbijetesë në Bundesliga, duke e mposhtur në udhëtim Freiburgun me rezultat 1:0. Bittencourt ka shënuar golin e vetëm për tri pikë që i rrisin shpresat për ...

Më në fund fitore për Bremen, paraqitje jo aq e mirë e Rashicës ndaj Freiburg
Skuadra e Milot Rashicës ka shënuar fitore në xhiron e dytë në Bundesliga pas rifillimit të futbollit, duke mposhtur Freiburg me rezultat minimal 0:1. Përkundër fitores së Bremen, mund të thuhet se Miloti nuk pati një ...
Lajminet | 23-May-2020 17:29
Skuadra e Milot Rashicës ka shënuar fitore në xhiron e dytë në Bundesliga pas rifillimit të futbollit, duke mposhtur Freiburg me rezultat minimal 0:1. Përkundër fitores së Bremen, mund të thuhet se Miloti nuk pati një ...

Dortmundi sigurt, shënon në momentin më të mirë të ndeshjes
Janë mbyllur para pak çastesh pjesët e para të ndeshjeve të orës 15:30 në Bundesligë. Interesant është fakti se nga katër sosh sa po zhvillohen aktualisht, në tri prej tyre po udhëheqin mysafirët, duke përfshirë këtu ...
GazetaBlic | 23-May-2020 17:15
Janë mbyllur para pak çastesh pjesët e para të ndeshjeve të orës 15:30 në Bundesligë. Interesant është fakti se nga katër sosh sa po zhvillohen aktualisht, në tri prej tyre po udhëheqin mysafirët, duke përfshirë këtu ...

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...
AlbInfo | 23-May-2020 16:41
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...

5 yjet e Bundesligas të cilët shpresojnë që gjatë verës të kalojn tek B. Munich ose B. Dortmund. Në listë edhe Rashica
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...
GazetaTema | 22-May-2020 14:48
Bundesliga është rikthyer për ti ofruar tifozëve kënaqësi pas disa javësh pa futboll, dhe tani është koha që të bëjmë një vështrim më të afërt me lojtarët më të talentuar të ligës. Përtej emrave të dukshëm si Dayot ...

10 ndeshje pa shënuar, trajneri i Werderit për krizën e Milot Rashicës: Është bërë baba tani…
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...
GazetaTema | 22-May-2020 13:24
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...

Është më i dalluari te Verderi, por legjenda gjermane i del kundër Rashicës: Fryhet si kaposh!
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...
GazetaTema | 21-May-2020 14:08
Milot Rashica është një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadrën e Verder Bremen, e kjo ka bërë që klube të shumta të vihen pas yllit të Përfaqësueses së Kosovës. Mirëpo, jo të gjithë duket se janë dakord me sjelljen ...

Supergol i Werderit të Milot Rashicës
Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Freiburgut në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente në kuadër të javës së 27-të në Bundesligan gjermane, shkruan Zeri.info. Werderi gjendet në një pozitë shumë të keqe në ...
Zeri | 23-May-2020 15:57
Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Freiburgut në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente në kuadër të javës së 27-të në Bundesligan gjermane, shkruan Zeri.info. Werderi gjendet në një pozitë shumë të keqe në ...

Super aksion dhe super gol nga Werder Bremeni i Milot Rashicës
Kanë përfunduar ndeshjet e Bundesligë 2. Sandhauseni i Leart Paqaradës dhe Besar Halimit nuk ka mundur të fitoi më shumë se një barazim në fushën vendase, shkruan GazetaBlic . Leart Paqarada luajti për 90 minuta ku ...
GazetaBlic | 23-May-2020 15:54
Kanë përfunduar ndeshjet e Bundesligë 2. Sandhauseni i Leart Paqaradës dhe Besar Halimit nuk ka mundur të fitoi më shumë se një barazim në fushën vendase, shkruan GazetaBlic . Leart Paqarada luajti për 90 minuta ku ...

1 Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. {467241} Pas humbjes befasuese në shtëpi 1
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Lexoni edhe: SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares shqiptare Pas ...
Kosova Sot | 23-May-2020 15:31
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen. Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar. Lexoni edhe: SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares shqiptare Pas ...

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...
Klan Kosova | 23-May-2020 15:07
Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një nder ndeshjet interesante të cilat do të ...

Gjermanët janë unikal, ndeshje futbolli me karroca për të sfiduar pandeminë (VIDEO)
Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19. Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk ka asnjë tifozë ...
Telegraf | 21-May-2020 21:05
Bundesliga u bë kampionati i parë nga të mëdhatë që ka rinisur pas pandemisë së Covid-19. Java e parë ishte një sukses total, teksa u dha një shembull perfekt se si mund të luhet edhe në kushtet kur nuk ka asnjë tifozë ...

Paqarada paraqitet 90 minuta në barazimin e Sandhausen
Ndeshja e zhvilluar në ‘Hardtwaldstadion’, e vlefshme për xhiron e 27-të të Bundesliga 2, ka përfunduar 0-0. Për Sandhuasen në bankinë në këtë ndeshje ka qëndruar mesfushori Besar Halimi. Në ndeshjen tjetër të zhvilluar ...
Lajminet | 23-May-2020 15:04
Ndeshja e zhvilluar në ‘Hardtwaldstadion’, e vlefshme për xhiron e 27-të të Bundesliga 2, ka përfunduar 0-0. Për Sandhuasen në bankinë në këtë ndeshje ka qëndruar mesfushori Besar Halimi. Në ndeshjen tjetër të zhvilluar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved