ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:31

Anëtari i grupit Migos përfundon gjimnazin pas 10 vitesh me vonesë

Anëtari i grupit Migos përfundon gjimnazin pas 10 vitesh me vonesë
Te enjten, Quavo, 29 vjeç, festoi diplomimin e tij nga Shkolla e Mesme Berkmar me nje postim qe publikoi. "Me ne fund mund te them se kam mbaruar shkollen e mesme te vitit 2020. Tani ne cilin kolegj duhet te shkoj?" ...
ikub.al | 23-May-2020 16:12
Te enjten, Quavo, 29 vjeç, festoi diplomimin e tij nga Shkolla e Mesme Berkmar me nje postim qe publikoi. "Me ne fund mund te them se kam mbaruar shkollen e mesme te vitit 2020. Tani ne cilin kolegj duhet te shkoj?" ...

VIDEO: “Qeshni ju qeshni, u shkritë ju” , Rama tallet me Bashën
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...
GazetaTema | 23-May-2020 14:11
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...

Qëndrimi mbyllur i solli ndryshimin, Bebe Rexha tregon dukjen e saj të re me flokë të gjata
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka qenë shumë e hapur me fansat e saj gjatë periudhës së karantinës. Ajo ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga qëndrimi mbyllur në vilën ...
Telegrafi | 23-May-2020 23:12
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka qenë shumë e hapur me fansat e saj gjatë periudhës së karantinës. Ajo ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga qëndrimi mbyllur në vilën ...

Getinjo me dedikim të veçantë ndaj vajzës së Mozzik
Getinjo është njëri nga rep-artistët më të veçantë të estradës shqiptare, pasi edhe numëron vite në skenën muzikore. Ai shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale edhe informata nga jeta e tij personale e profesionale, ...
Telegrafi | 23-May-2020 21:57
Getinjo është njëri nga rep-artistët më të veçantë të estradës shqiptare, pasi edhe numëron vite në skenën muzikore. Ai shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale edhe informata nga jeta e tij personale e profesionale, ...

Vig Poppa do të bëhet baba për herë të dytë
Reperi i njohur, Vig Poppa, nuk është një nga ata personazhe që vihet shumë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij private. Ai është më shumë i përfolur rreth projekteve muzikore dhe sukseseve në karrierë, ...
Telegrafi | 23-May-2020 20:40
Reperi i njohur, Vig Poppa, nuk është një nga ata personazhe që vihet shumë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij private. Ai është më shumë i përfolur rreth projekteve muzikore dhe sukseseve në karrierë, ...

Juventusi pati një mysafir të veçantë, Ronaldo dhe djali i tij u stërviten së bashku sot
Juventusi kishte sot (e shtunë) një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa. Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në ...
Telegrafi | 23-May-2020 19:57
Juventusi kishte sot (e shtunë) një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa. Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në ...

Capital T publikon në mesnatë këngën “Flawless”
Rep-artisti Capital T ditë më parë ka paralajmëruar projektin muzikor më të ri “Flawless”. Këtë e bëri përmes një videoje në të cilën kërcente nën tingujt e këngës së tij, por nuk kishte dhënë ndonjë datë specifike për ...
Telegrafi | 23-May-2020 19:11
Rep-artisti Capital T ditë më parë ka paralajmëruar projektin muzikor më të ri “Flawless”. Këtë e bëri përmes një videoje në të cilën kërcente nën tingujt e këngës së tij, por nuk kishte dhënë ndonjë datë specifike për ...

Vesa Luma shijon shëtitjet në Zelandën e Re: Covid19 është i mbaruar tashmë, le të shijojmë lirinë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, duket të jetë tej mase e lumtur që izolimi në shtetin ku ajo jeton ka përfunduar. Ajo me bashkëshortin e saj, reeprin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, jetojnë prej vitesh në ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:23
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, duket të jetë tej mase e lumtur që izolimi në shtetin ku ajo jeton ka përfunduar. Ajo me bashkëshortin e saj, reeprin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, jetojnë prej vitesh në ...

Kevin Hart tregon arsyen pse gruaja ia fali tradhtinë dhe vendosi të qëndronte me të pas skandalit
Kevin Hart ka folur hapur pse gruaja e tij, Eniko Parrish Hart, nuk e braktisi edhe pas skandalit të tradhtisë. Komiku i famshëm hollivdian ka folur në emisionin The School of Greatness lidhur me çështjet e tij ...
Telegrafi | 23-May-2020 16:03
Kevin Hart ka folur hapur pse gruaja e tij, Eniko Parrish Hart, nuk e braktisi edhe pas skandalit të tradhtisë. Komiku i famshëm hollivdian ka folur në emisionin The School of Greatness lidhur me çështjet e tij ...

Për një figurë të mrekullueshme trupore si Jennifer Lopez nevojitet shumë mund
Jennifer Lopez është 50 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, mirëpo figurën e saj trupore e lakmojnë femrat shumë më të reja në moshë. Mirëpo, për të pasur linja të tilla trupore, këngëtarja e famshme dhe aktorja ...
Telegrafi | 23-May-2020 15:16
Jennifer Lopez është 50 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, mirëpo figurën e saj trupore e lakmojnë femrat shumë më të reja në moshë. Mirëpo, për të pasur linja të tilla trupore, këngëtarja e famshme dhe aktorja ...

Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:41
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...

Fifi ka një lajm të mirë për fansat e saj
Fifi gjatë periudhës së izolimit kishte publikuar një bashkëpunim me Remzie Osmanin të cilin e kishin titulluar ‘Lezet’, shkruan . Tani këngëtarja dha një lajm shumë të mirë për fansat e saj, ajo ka ndarë një video në ...
Lajminet | 23-May-2020 23:26
Fifi gjatë periudhës së izolimit kishte publikuar një bashkëpunim me Remzie Osmanin të cilin e kishin titulluar ‘Lezet’, shkruan . Tani këngëtarja dha një lajm shumë të mirë për fansat e saj, ajo ka ndarë një video në ...

Diona Fona tregon se me cilin ‘VIP’ do dëshironte të izolohej në karantinë
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël, dhe tani ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur Aktorja shqiptare do të bëhet nënë për herë të parë, ku lajmin e ka konfirmuar vetë, shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic . Së ...
GazetaBlic | 23-May-2020 23:00
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël, dhe tani ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur Aktorja shqiptare do të bëhet nënë për herë të parë, ku lajmin e ka konfirmuar vetë, shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic . Së ...

Demi Moore e ka ruajtur dukjen rinore përkundër kalimit të viteve
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:16
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...

Dalin pamjet e reja/ Zbulohet dhurata super luksoze e kryeimamit të Maqedonisë për gruan e dytë
Teuta Selimi del për shëtitje, por bie në sy veshja e saj. Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi ndau një fotografi, ku shihet afër një veture të markës “Porsche”. Por e tërë vëmendja ishte të veshja e saj me shumë ...
GazetaBlic | 23-May-2020 22:32
Teuta Selimi del për shëtitje, por bie në sy veshja e saj. Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi ndau një fotografi, ku shihet afër një veture të markës “Porsche”. Por e tërë vëmendja ishte të veshja e saj me shumë ...

Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë, e jep vet lajmin e mirë!
Reperi i dashur për publikun Vig Poppa ka dhënë lajmin e mirë. Ai ka dhënë një lajm jashtëzakonisht të mirë me ndjekësit e tij në Instagram, ku thotë se po bëhet baba për herë të dytë. Ai postoi një fotografi të gruas ...
Indeks Online | 23-May-2020 21:57
Reperi i dashur për publikun Vig Poppa ka dhënë lajmin e mirë. Ai ka dhënë një lajm jashtëzakonisht të mirë me ndjekësit e tij në Instagram, ku thotë se po bëhet baba për herë të dytë. Ai postoi një fotografi të gruas ...

Një nga Zonjat e Para me shumë shije: Cfarë veshi Brigitte Macron pas daljes nga karantina!
Bashkëshortja e presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte e ka treguar tashmë se ka shumë shije në veshjen e saj, ndaj nuk ishte cudi që kureshtja qe e madhe per te pare se me cfarë kishte zgjedhur të shfaqej në ...
Bordo | 23-May-2020 21:31
Bashkëshortja e presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte e ka treguar tashmë se ka shumë shije në veshjen e saj, ndaj nuk ishte cudi që kureshtja qe e madhe per te pare se me cfarë kishte zgjedhur të shfaqej në ...

Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë
Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan . Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila ...
Lajminet | 23-May-2020 20:49
Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan . Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila ...

Afër veturës Porsche, Teuta Selimi provokon me veshjen
Nesër myslimanët në mbarë botën festojnë festën e Bajramit. Për një numër jo të vogël të familjeve myslimane në Kosovë, festa e Bajramit është thjeshtë një ditë tjetër e kalendarit, mungesa e gjërave elementare ua mban ...
GazetaBlic | 23-May-2020 20:49
Nesër myslimanët në mbarë botën festojnë festën e Bajramit. Për një numër jo të vogël të familjeve myslimane në Kosovë, festa e Bajramit është thjeshtë një ditë tjetër e kalendarit, mungesa e gjërave elementare ua mban ...

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved