ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 00:49

Fero thotë se për shtatë orë i kishte përfunduar gjashtë këngë të albumit

Fero thotë se për shtatë orë i kishte përfunduar gjashtë këngë të albumit
Reperi Fero po shijon suksesin e albumit “Self Loyalty”, ndërsa nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan . Ai publikoi një video nga studio muzikore, përmes së cilës tregon se ishte realizuar kur ka qenë në ...
Lajminet | 23-May-2020 14:49
Reperi Fero po shijon suksesin e albumit “Self Loyalty”, ndërsa nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan . Ai publikoi një video nga studio muzikore, përmes së cilës tregon se ishte realizuar kur ka qenë në ...

Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:41
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...

Chris Brown tregon koleksionin e veturave që posedon në shtëpi
Këto vetura të reperit kapin shifra marramendëse. Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar. Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në ...
Arbresh | 23-May-2020 14:16
Këto vetura të reperit kapin shifra marramendëse. Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar. Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në ...

VIDEO: “Qeshni ju qeshni, u shkritë ju” , Rama tallet me Bashën
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...
GazetaTema | 23-May-2020 14:11
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...

Rama poston për herë të parë video ‘tik-tok’, zgjedh ‘deklaratën e famshme’ të Bashës në Kuvend
Tik-tok është kthyer në trendin më të ri, i përhapur edhe më shumë gjatë periudhës së pandemisë, për shkak të kufizimeve dhe qëndrimeve në shtëpi. Për herë të parë, Rama poston në instagram një video ‘tik-tok’, por me ...
Politiko | 23-May-2020 14:08
Tik-tok është kthyer në trendin më të ri, i përhapur edhe më shumë gjatë periudhës së pandemisë, për shkak të kufizimeve dhe qëndrimeve në shtëpi. Për herë të parë, Rama poston në instagram një video ‘tik-tok’, por me ...

Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër
Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët. Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk ...
Arbresh | 23-May-2020 13:28
Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët. Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra. Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk ...

Reperi i njohur tregon koleksionin e veturave që posedon në shtëpi
Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar, shkruan . Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në oborrin e shtëpisë së tij super-luksoze. ...
Lajminet | 23-May-2020 13:07
Chris Brown është një prej artistëve më me emër në botë, i cili njëherësh është emër shumë i kërkuar, shkruan . Ai së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura në oborrin e shtëpisë së tij super-luksoze. ...

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...
Ina-Online | 23-May-2020 12:46
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...

Demi Moore e ka ruajtur dukjen rinore përkundër kalimit të viteve
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:16
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...

Afrona vishet sërish me fustan të bardhë, ky detaj mori gjithë vëmendjen
Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo. ...
Ina-Online | 23-May-2020 12:42
Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo. ...

Vesa Luma fillon festën, thotë se koronavirusi ka përfunduar
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...
Indeks Online | 23-May-2020 12:34
Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh ka filluar një jetë të re në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin, Big Basta dhe djalin e tyre. Sado që ajo është larg vazhdon të tregojë për mungesën që ndjen për vendlindjen. ...

Tashmë mund të lyeni sytë me petale trëndafili
Kur ndiheni te merzitur nga monotonia e zakonshme dhe ju duhet nje shpetim per pamjen tuaj, tashme jane petalet e trendafilit. Ana Del Prete, e njohur ndryshe si @nightmaring, eshte profesionistja e make-up qe ka guxuar ...
ikub.al | 21-May-2020 20:13
Kur ndiheni te merzitur nga monotonia e zakonshme dhe ju duhet nje shpetim per pamjen tuaj, tashme jane petalet e trendafilit. Ana Del Prete, e njohur ndryshe si @nightmaring, eshte profesionistja e make-up qe ka guxuar ...

Bleona dhe një ngatërresë e vogël më moshën e saj...
Mbi torte ishte edhe nje numer qe ne fakt ngaterroi njerezit. "35". Mosha, apo...? Ne fakt shume menduan se Bleona ishte fiks aq, te tjere se ajo kish ulur moshen, pasi Wikipedia eshte aty dhe ajo nuk te le te gabosh. ...
ikub.al | 21-May-2020 19:25
Mbi torte ishte edhe nje numer qe ne fakt ngaterroi njerezit. "35". Mosha, apo...? Ne fakt shume menduan se Bleona ishte fiks aq, te tjere se ajo kish ulur moshen, pasi Wikipedia eshte aty dhe ajo nuk te le te gabosh. ...

Vdekja e Xhixhi Simonit, Rey Manaj me fjalë prekëse për ish-trajnerin e Interit
Luixhi Simoni, një nga trajnerët më të njohur në shekullin e shkuar në Itali sidomos për aventurën e tij të shkurtër tek Interi dhe mrekullinë që bëri me Kremonezen duke i dhuruar këtij klubi Serinë A në vitin 1993 dhe ...
BalkanWeb | 22-May-2020 18:31
Luixhi Simoni, një nga trajnerët më të njohur në shekullin e shkuar në Itali sidomos për aventurën e tij të shkurtër tek Interi dhe mrekullinë që bëri me Kremonezen duke i dhuruar këtij klubi Serinë A në vitin 1993 dhe ...

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

“Aty je përsëri, pranë skenës dhe luleve…” Poezia “Një bredh në oborrin e Teatrit Kombëtar” kushtuar aktorit Prokop Mima
Memorie.al publikon poezinë “Një bredh në oborrin e Teatrit Kombëtar” (rekuiem për Prokop Mimën) të shkruar nga përkthyesi i njohur, Robert Shvarc, “Mjeshëtr i Madh”, një nga njohësit më të mirë të gjuhës gjermane në ...
BalkanWeb | 21-May-2020 17:18
Memorie.al publikon poezinë “Një bredh në oborrin e Teatrit Kombëtar” (rekuiem për Prokop Mimën) të shkruar nga përkthyesi i njohur, Robert Shvarc, “Mjeshëtr i Madh”, një nga njohësit më të mirë të gjuhës gjermane në ...

Liverpool kthehet në fushë, Jurgen Klopp tregon emocionet: Si dita e parë e shkollës
Pas më shumë se dy muajsh izolim dhe stërvitje individuale në shtëpitë e tyre, futbollistët e Liverpool u bashkuan në kompleksin sportiv të klubit në Melëood. Bashkë me ta edhe Jurgen Klopp më në fund mund të përgatisë ...
BalkanWeb | 21-May-2020 12:38
Pas më shumë se dy muajsh izolim dhe stërvitje individuale në shtëpitë e tyre, futbollistët e Liverpool u bashkuan në kompleksin sportiv të klubit në Melëood. Bashkë me ta edhe Jurgen Klopp më në fund mund të përgatisë ...

Momentet e fundit tragjike të yllit të WWE, Gaspard e hodhi djalin e tij në drejtim të ekipeve të shpëtimit dhe më pas është mbytur në ujë
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:24
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...

Vesa Luma: COVID-19 ka përfunduar, le të festojmë lirinë
Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën vjen joshëse, shkruan . Ajo kishte veshur një palë pantallona shumë të shkurtë dhe një bluzë të zezë, ndërsa sipër tyre një xhaketë të gjatë. ...
Lajminet | 23-May-2020 12:05
Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, në të cilën vjen joshëse, shkruan . Ajo kishte veshur një palë pantallona shumë të shkurtë dhe një bluzë të zezë, ndërsa sipër tyre një xhaketë të gjatë. ...

VIDEO/ Reperi shqiptari i dedikoi këngë Pablo Escobar, djali i “Mbretit të kokainës” reagon ndaj Don Phenom: Shumë respekt për ty
Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Don Pablo”, që ia ka dedikuar mbretit kolumbian të drogës, Pablo Escobar. Por mesa duket kënga e reperit shqiptar ka tërhequr ...
GazetaTema | 22-May-2020 10:13
Reperi i njohur shqiptar, Don Phenom, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Don Pablo”, që ia ka dedikuar mbretit kolumbian të drogës, Pablo Escobar. Por mesa duket kënga e reperit shqiptar ka tërhequr ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved