ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 07:07

Corona del në fundjavë!? Petrit Vasili: Mos ju bindni, bëni faljen e Bajramit!!! Po për policët…..një pal po, një jo..

Corona del në fundjavë!? Petrit Vasili: Mos ju bindni, bëni faljen e Bajramit!!! Po për policët…..një pal po, një jo..
KJO FUNDJAVË DO TË VIJOJË NJËSOJ SI E SHKUARA TA KALONI SA MË QETË Kete deklaroi nga fb i tij kryeinistri, fb ku tashme dihet se eshte i vetmi vend ku ne marrim informacionet, si kaviet qe perdoren per kapricot e tij, ...
Standard | 23-May-2020 00:35
KJO FUNDJAVË DO TË VIJOJË NJËSOJ SI E SHKUARA TA KALONI SA MË QETË Kete deklaroi nga fb i tij kryeinistri, fb ku tashme dihet se eshte i vetmi vend ku ne marrim informacionet, si kaviet qe perdoren per kapricot e tij, ...

Rama merr në qafë besimtarët, mbyll ditën e dielë për Fiter Bajramin
Pasi deklaroi se nuk do të ketë asnjë masë, përveç fashës orare deri në orën 21:00, Edi Rama ka ndërruar mendje sërish. Ka vendosur që të mbyllë fundjavën. ‘Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. Ta kaloni sa më ...
Standard | 23-May-2020 00:35
Pasi deklaroi se nuk do të ketë asnjë masë, përveç fashës orare deri në orën 21:00, Edi Rama ka ndërruar mendje sërish. Ka vendosur që të mbyllë fundjavën. ‘Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. Ta kaloni sa më ...

Covid-19, Rama: Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, ka shkruar Rama në rrjetin ...
Klan Kosova | 23-May-2020 00:20
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se atje kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo që kanë lënë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, ka shkruar Rama në rrjetin ...

Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë
Fundjava nuk do të ndryshojë. Rregullat do të jenë të njëjta për 5 bashkitë që janë ende zona të kuqe dhe për këtë ka ndikuar fakti që këtë javë ka pasur rritje të numrit të të infektuarve me COVID. Kryeministri Edi ...
Indeks Online | 22-May-2020 23:54
Fundjava nuk do të ndryshojë. Rregullat do të jenë të njëjta për 5 bashkitë që janë ende zona të kuqe dhe për këtë ka ndikuar fakti që këtë javë ka pasur rritje të numrit të të infektuarve me COVID. Kryeministri Edi ...

MSH firmos urdhrin: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër
TIRANË Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve, si dhe për hapjen e aktiviteteve dhe bizneseve. Në urdhrin e firmosur këtë mbrëmje, MSH bën me ...
BalkanWeb | 22-May-2020 22:48
TIRANË Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve, si dhe për hapjen e aktiviteteve dhe bizneseve. Në urdhrin e firmosur këtë mbrëmje, MSH bën me ...

U mësua, ja si do të jetë lëvizja këtë fundjavë!
Kryeminstri Edi Rama i dha fund hamendësimeve, e bashkë me to, edhe shpresave se këtë fundjavë do të ketë lëshime të tjera. Ai sqaroi se në fakt, edhe këtë radhë për të shtunën dhe të dielën do të ndiqen të njëjtat ...
Bordo | 22-May-2020 23:50
Kryeminstri Edi Rama i dha fund hamendësimeve, e bashkë me to, edhe shpresave se këtë fundjavë do të ketë lëshime të tjera. Ai sqaroi se në fakt, edhe këtë radhë për të shtunën dhe të dielën do të ndiqen të njëjtat ...

Rama: Rregullat e liri-daljes për fundjavën
Ne nje status te shkurter ne “Facebook”, kreu i qeverise thekson se fundjava do te vijoje njesoj si e shkuara, qe do te thote se ne zonat e kuqe do te kene liri-dalje deri ne oren 10:00 te moshuarit, dhe nga ora 11:00 ...
ikub.al | 22-May-2020 22:23
Ne nje status te shkurter ne “Facebook”, kreu i qeverise thekson se fundjava do te vijoje njesoj si e shkuara, qe do te thote se ne zonat e kuqe do te kene liri-dalje deri ne oren 10:00 te moshuarit, dhe nga ora 11:00 ...

Rama mbyll të dielën, ndalon faljen e Fitër Bajramit
Pasi deklaroi se nuk do të ketë asnjë masë, përveç fashës orare deri në orën 21:00, Edi Rama ka ndërruar mendje sërish. Ka vendosur që të mbyllë fundjavën. ‘Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. Ta kaloni sa më ...
Telegraf | 22-May-2020 22:28
Pasi deklaroi se nuk do të ketë asnjë masë, përveç fashës orare deri në orën 21:00, Edi Rama ka ndërruar mendje sërish. Ka vendosur që të mbyllë fundjavën. ‘Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. Ta kaloni sa më ...

MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 23:00
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia MSH: Edhe kjo fundjavë është për fëmijët e pensionistët, ja aktivitetet që lejohen nesër Ministria e shëndetësisë publikon udhëzimin e plotë për këtë fundjavë, lidhur ...

Kryeministri Rama njofton rregullat e liri-daljes për fundjavën, ja si do të vijohet
Kryeministri Edi Rama njofton se edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në një status të shkurtër në “Facebook”, kreu i qeverisë thekson se fundjava do të vijojë njësoj si e ...
BalkanWeb | 22-May-2020 21:46
Kryeministri Edi Rama njofton se edhe kjo fundjavë do të jetë e kufizuar, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në një status të shkurtër në “Facebook”, kreu i qeverisë thekson se fundjava do të vijojë njësoj si e ...

Rama: Ja si do jetë fundjava, ta kaloni sa më qetë…
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar me anë të një statusi në Facebook se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas.
Top Channel | 22-May-2020 21:36
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar me anë të një statusi në Facebook se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas.

Britani e Madhe, Londra konfirmon kontrollet doganore post Brexit me Irlandën e Veriut
Qeveria britanike pranoi sot se do të kërkojë kontrollet doganore për disa mallra që lëviznin midis Britanisë dhe provincës britanike të Irlandës së Veriut pas periudhës së tranzicionit post Brexit, gjë të cilën e ...
BalkanWeb | 21-May-2020 06:58
Qeveria britanike pranoi sot se do të kërkojë kontrollet doganore për disa mallra që lëviznin midis Britanisë dhe provincës britanike të Irlandës së Veriut pas periudhës së tranzicionit post Brexit, gjë të cilën e ...

Aktori i famshëm baba për herë të gjashtë, partnerja tij tregon me krenari barkun e rrumbullakosur
BRITANI E MADHE Jude Law do të bëhet baba përsëri për herë të gjashtë, pasi gruaja e tij Phillipa Coan u shfaq me barkun e rrumbullakosur. Aktori 47-vjeçar po shkonte të dielën në dyqanet në veri të Londrës së bashku me ...
BalkanWeb | 20-May-2020 21:26
BRITANI E MADHE Jude Law do të bëhet baba përsëri për herë të gjashtë, pasi gruaja e tij Phillipa Coan u shfaq me barkun e rrumbullakosur. Aktori 47-vjeçar po shkonte të dielën në dyqanet në veri të Londrës së bashku me ...

Rama tregon si do të veprohet në fundjavë
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se edhe kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e kaluara, gjysmë e bllokuar. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, kreu i qeverissë shkruan: “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. ...
VizionPlus | 22-May-2020 21:54
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se edhe kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e kaluara, gjysmë e bllokuar. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, kreu i qeverissë shkruan: “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara. ...

Fundjava me të njëjtin kufizim lëvizjeje/ Të shtunën vetëm dyqanet e farmacitë hapur, fasha orare deri në 10:30 për të moshuarit
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Kjo fundjavë do të ketë rregullat kufizuese sikundër fundjava e fundit, ndërsa vijon faza e hapjes në kushtet e pandemisë. Kryeministri Edi Rama njoftoi mbrëmjen e sotme se edhe këtë ...
Medial | 22-May-2020 22:26
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Kjo fundjavë do të ketë rregullat kufizuese sikundër fundjava e fundit, ndërsa vijon faza e hapjes në kushtet e pandemisë. Kryeministri Edi Rama njoftoi mbrëmjen e sotme se edhe këtë ...

Lëvizja në fundjavë me të njëjtat rregulla
Edhe këtë fundjavë do të vazhdohet të funksionojë me të njëjtat rregulla si fundjavat e shkuara. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë” njofton kryeministri në facebook. Kjo do të thotë se ...
Monitor | 22-May-2020 21:57
Edhe këtë fundjavë do të vazhdohet të funksionojë me të njëjtat rregulla si fundjavat e shkuara. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë” njofton kryeministri në facebook. Kjo do të thotë se ...

Në Shqipëri as në këtë fundjavë nuk ka masa lehtësuese ndaj COVID-19
Në Shqipëri, edhe këtë fundjavë nuk do të ketë lehtësime të masave ndaj koronavirusit. Kështu njofton kryeministri Edi Rama, duke theksuar se edhe fundi i kësaj jave do të jetë i kufizuar, për shkak të pandemisë së ...
Zeri | 22-May-2020 22:08
Në Shqipëri, edhe këtë fundjavë nuk do të ketë lehtësime të masave ndaj koronavirusit. Kështu njofton kryeministri Edi Rama, duke theksuar se edhe fundi i kësaj jave do të jetë i kufizuar, për shkak të pandemisë së ...

Pandemia, Rama tregon si do të jetë lëvizja në fundjavë
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se edhe kjo fundjavë do të vijojë të jetë gjysmë e bllokuar, njësoj si e shkuara. Përmes një statusi në Facebook, Rama shkruan se kjo fundjavë do të vijojë të jetë njësoj si e ...
Lapsi | 22-May-2020 21:48
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se edhe kjo fundjavë do të vijojë të jetë gjysmë e bllokuar, njësoj si e shkuara. Përmes një statusi në Facebook, Rama shkruan se kjo fundjavë do të vijojë të jetë njësoj si e ...

Koronavirusi në Shqipëri, Rama zbulon masat për fundjavën
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama njoftoi se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, shkruan Rama Të shtunën dhe të dielën ...
Gazeta Express | 22-May-2020 21:57
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama njoftoi se kjo fundjavë do të vijojnë njësoj si ajo që lamë pas. “Kjo fundjavë do të vijojë njësoj si e shkuara, ta kaloni sa më qetë”, shkruan Rama Të shtunën dhe të dielën ...

Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë Kryeministri Edi Rama njofton se kjo fundjavë do të jetë me të njëjtat rregulla si e kaluara ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 21:42
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë Kryeministri Edi Rama njofton se kjo fundjavë do të jetë me të njëjtat rregulla si e kaluara ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved