ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 14:33

Një pjesë e Qeverisë së Maqedonisë kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe nëse duhet të testohen

Një pjesë e Qeverisë së Maqedonisë kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe nëse duhet të testohen
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 12:44
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
Shprehja | 10-Apr-2020 13:25
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptoma
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:02
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 13:00
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Zoran Zaev futet në karantinë, kishte kontakt me një gazetar të infektuar me koronavirus
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut Venko Filipçe në konferencën e jashtëzakonshme për shtyp njoftoi se dy liderët e partive më të mëdha në vend janë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar, ...
Arbresh | 10-Apr-2020 12:53
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut Venko Filipçe në konferencën e jashtëzakonshme për shtyp njoftoi se dy liderët e partive më të mëdha në vend janë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar, ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
Republika | 10-Apr-2020 12:53
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 12:51
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Anëtarë të Qeverisë kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe se a do të testohen
Shkup, 10 prill – Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 12:50
Shkup, 10 prill – Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Alsat 2020-04-10T12:40:41+02:00 Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:50
Alsat 2020-04-10T12:40:41+02:00 Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 12:44
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
Alsat-M | 10-Apr-2020 12:41
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptoma
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
Klan Kosova | 10-Apr-2020 12:38
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski hyjnë në izolim dyjavor
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë hyrë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar i cili ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar ministri i ...
EkonomiaOnline | 10-Apr-2020 12:16
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë hyrë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar i cili ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar ministri i ...

Zaev dhe Mickoski vendosen në izolim 14 ditësh
Dy liderët e dy partive më të mëdha maqedonase, ai i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe VMRO DPMNE-së Hristian Mickoski, janë vendosur në izolim 14 ditësh për shkak se kanë pasur kontakt me ...
Radio Evropa e Lire | 10-Apr-2020 12:07
Dy liderët e dy partive më të mëdha maqedonase, ai i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe VMRO DPMNE-së Hristian Mickoski, janë vendosur në izolim 14 ditësh për shkak se kanë pasur kontakt me ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptome
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev konfirmoi përmes profilit të tij në Facebook se është në izolim për shkak të kontaktit me një pacient të infektuar me koronavirus. Zaev shton se ndihet mirë dhe është duke pritur rezultatin e ...
Republika | 10-Apr-2020 11:51
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev konfirmoi përmes profilit të tij në Facebook se është në izolim për shkak të kontaktit me një pacient të infektuar me koronavirus. Zaev shton se ndihet mirë dhe është duke pritur rezultatin e ...

Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski hyjnë në izolim 14 ditorë
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë hyrë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar i cili ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar ministri i ...
Koha.net | 10-Apr-2020 11:44
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë hyrë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar i cili ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar ministri i ...

Mickoski: Gjendja ime shëndetësore është e mirë, do t’i respektoj rekomandimet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickosk në rrjetin social ‘Facebook’ shkroi se gjendja e tij shëndetësore deri në këtë moment është e mirë. “Gjatë ditës së djeshme, pas marrjes së informacioneve për gazetarin me të ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 11:17
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickosk në rrjetin social ‘Facebook’ shkroi se gjendja e tij shëndetësore deri në këtë moment është e mirë. “Gjatë ditës së djeshme, pas marrjes së informacioneve për gazetarin me të ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptoma
Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev përmes profilit të tij në Fejsbuk konfirmoi se është në vetizolim për shkak të kontaktit me një pacient me koronavirus, ndërsa tani ndjehet mirë dhe se është duke pritur për rezultatin e ...
Shenja | 10-Apr-2020 11:36
Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev përmes profilit të tij në Fejsbuk konfirmoi se është në vetizolim për shkak të kontaktit me një pacient me koronavirus, ndërsa tani ndjehet mirë dhe se është duke pritur për rezultatin e ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptoma
Shkup, 10 prill – Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev përmes profilit të tij në Fejsbuk konfirmoi se është në vetizolim për shkak të kontaktit me një pacient me koronavirus, ndjehet mirë dhe se është duke pritur për rezultatin ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 11:35
Shkup, 10 prill – Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev përmes profilit të tij në Fejsbuk konfirmoi se është në vetizolim për shkak të kontaktit me një pacient me koronavirus, ndjehet mirë dhe se është duke pritur për rezultatin ...

Mickoski: Jam në vetizolim edhe krahas testit negativ
Shkup, 10 prill – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, konfirmoi sot në profilin e tij në Fejsbuk se është në vetizolim, edhe pse rezultatet e testit që është bërë janë negative. “Të dashur bashkëqytetarë, në ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 11:32
Shkup, 10 prill – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, konfirmoi sot në profilin e tij në Fejsbuk se është në vetizolim, edhe pse rezultatet e testit që është bërë janë negative. “Të dashur bashkëqytetarë, në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved