ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 20:41

“Do të qëlloj po ik”/ Qytetari i drejtoi armën policit, si ndodhi plagosja te “Xhamlliku”

“Do të qëlloj po ik”/ Qytetari i drejtoi armën policit, si ndodhi plagosja te “Xhamlliku”
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.
Top Channel | 10-Apr-2020 12:30
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Plagosen dy persona, mes tyre një kalimtare
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:21
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...

Tronditet Tirana/ Të shtëna me armë zjarri te “Xhamlliku”, dy të plagosur
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona
Top Channel | 10-Apr-2020 12:16
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona

Dy të plagosur në Vlorë, njëri niset me urgjencë në spital, kurse tjetri…
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:27
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...

Konflikt me armë zjarrin në Tiranë, autori kërcënon edhe policin
Të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mesditën e kësaj të premteje në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Dyshohet se nga ngjarja kanë mbetur të plagosur dy persona. Po ashtu, mësohet se autori që ka qëlluar me armë zjarri ka ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 12:18
Të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mesditën e kësaj të premteje në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Dyshohet se nga ngjarja kanë mbetur të plagosur dy persona. Po ashtu, mësohet se autori që ka qëlluar me armë zjarri ka ...

Tronditet Tirana, si punonjësi i policisë qëlloi ndaj dy të rinjve në kryeqytet
Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një punonjës policie i ka kërkuar dokumentat e identifikimit një qytetari, teksa ky i fundit nuk ka hapur canten. Me tu larguar, ai ka nxjerrë armën në ...
Republika | 10-Apr-2020 12:33
Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një punonjës policie i ka kërkuar dokumentat e identifikimit një qytetari, teksa ky i fundit nuk ka hapur canten. Me tu larguar, ai ka nxjerrë armën në ...

Një person i rrezikshëm kërcënoi me armë policin/ Efektivi e qëllon, por plagos pa dashje dhe një qytetare
Një person i rrezikshëm dhe një qytetare kalimtare kanë mbetur të plagosur ditën e sotme tek Xhamlliku pas një shkëmimi me armë. Bëhet me dije se polici I Shqiponjës ka plagosur një person që e kanosi me armë si dhe ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:30
Një person i rrezikshëm dhe një qytetare kalimtare kanë mbetur të plagosur ditën e sotme tek Xhamlliku pas një shkëmimi me armë. Bëhet me dije se polici I Shqiponjës ka plagosur një person që e kanosi me armë si dhe ...

Zbardhet plagosja e dyfishtë në Tiranë: Polici qëlloi mbi qytetarin e ‘pabindur’, plumbi kap edhe një këmbësore
Zbardhen detaje mbi plagosjen e dyfishtë të ndodhur mesditën e sotme në zonën e ‘Xhamllikut’ në Tiranë. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi sqaroi për mediat se ka qenë një efektiv policie ...
Politiko | 10-Apr-2020 12:30
Zbardhen detaje mbi plagosjen e dyfishtë të ndodhur mesditën e sotme në zonën e ‘Xhamllikut’ në Tiranë. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi sqaroi për mediat se ka qenë një efektiv policie ...

Të plagosur një vajzë dhe një djalë, arrestohet autori i dyshuar
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë. Sapo konfirmohet se janë dy persona të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e traumës. Të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë. ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:10
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë. Sapo konfirmohet se janë dy persona të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e traumës. Të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë. ...

Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë efektivin që u kërkoi lejen
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë ...
Lajmi i Fundit | 10-Apr-2020 12:30
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë ...

Përplasje me armë zjarri tek “Xhamlliku” në Tiranë, ka të plagosur
Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet pranë shkollës “Nikel Dardani” në zonën e Xhamllikut. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka patur një përplasje me armë zjarri mes dy grupeve në këtë zonë. Ka ndërhyrë njëri ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:02
Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet pranë shkollës “Nikel Dardani” në zonën e Xhamllikut. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka patur një përplasje me armë zjarri mes dy grupeve në këtë zonë. Ka ndërhyrë njëri ...

Plagosje me armë zjarri në Tiranë
Të shtëna me armë zjarrin pranë zonës së njohur si “Farmacia nr 10”. Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë bërë të ditur se është qëlluar tre herë me armë në ajër. Personat që kanë qëlluar kanë qenë në një makinë që më ...
Mapo | 17-Jan-2016 18:43
Të shtëna me armë zjarrin pranë zonës së njohur si “Farmacia nr 10”. Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë bërë të ditur se është qëlluar tre herë me armë në ajër. Personat që kanë qëlluar kanë qenë në një makinë që më ...

Dy persona të plagosur tek “Xhamlliku”/ Kundërshtuan me armë policinë
Dy persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në zonën e Xhamllikut. Bëhet me dije se ka qenë një konflikt i çastit që ka degjeneruar në përdorimin e armëve. Dy personat janë plagosur në këmbë dhe po trasmetohen në ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:13
Dy persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në zonën e Xhamllikut. Bëhet me dije se ka qenë një konflikt i çastit që ka degjeneruar në përdorimin e armëve. Dy personat janë plagosur në këmbë dhe po trasmetohen në ...

Lajm i mirë nga Poliçani/ Personeli mjekësor i qendrës shëndetësore del negativ
Një lajm i mirë vjen nga Poliçani. Testimet e personelit të qendrës shëndetësore të këtij qyteti, të përbërë nga 30 mjekë, infermierë e punonjës, kanë rezultuar “negativë”. Pas konfirmimit të rastit të parë me ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 09:44
Një lajm i mirë vjen nga Poliçani. Testimet e personelit të qendrës shëndetësore të këtij qyteti, të përbërë nga 30 mjekë, infermierë e punonjës, kanë rezultuar “negativë”. Pas konfirmimit të rastit të parë me ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për të plagosur
Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë në afërsi të zonës së Yzberishtit. Si pasojë e të shtënave me armë dyshohet paraprakisht se ka të plagosur. Përplasja me armë mësohet se ka ndodhur mes ...
Gazeta Express | 25-Sep-2019 23:32
Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë në afërsi të zonës së Yzberishtit. Si pasojë e të shtënave me armë dyshohet paraprakisht se ka të plagosur. Përplasja me armë mësohet se ka ndodhur mes ...

Plagosje me thikë në Vlorë dhe me armë zjarri në Tiranë
Një plagosje me armë zjarri është shënuar në rrugën “Arkitekt Sinani” në Tiranë, tek zona e njohur si e Xhamllikut në Tiranë. Flitet për një person të lënduar Kurse, një konflikt i çastit ka përfunduar me lëndimin e një ...
Illyriapress | 10-Apr-2020 12:02
Një plagosje me armë zjarri është shënuar në rrugën “Arkitekt Sinani” në Tiranë, tek zona e njohur si e Xhamllikut në Tiranë. Flitet për një person të lënduar Kurse, një konflikt i çastit ka përfunduar me lëndimin e një ...

Nxehet debati, ‘plasin’ armët sheshit në Orikum/ Një i plagosur
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Orikum të Vlorës.
Top Channel | 08-Apr-2020 12:33
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Orikum të Vlorës.

Plagoset me sende të forta 32-vjeçari në Vlorë
Një 32-vjeçar në Vlorë ka mbetur i plagosur pas një konflikti. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Orikum-Vlorë pranë vendit të quajtur “Nënstacioni i Radhimës”. Shtetasi D. K., banues në Radhimë, u plagos me sende të forta, ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 13:00
Një 32-vjeçar në Vlorë ka mbetur i plagosur pas një konflikti. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Orikum-Vlorë pranë vendit të quajtur “Nënstacioni i Radhimës”. Shtetasi D. K., banues në Radhimë, u plagos me sende të forta, ...

Dalin përgjigjet e testeve për 30 mjekë dhe infermierë të Qendrës Shëndetësore në Poliçan
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Dalin përgjigjet e testeve për 30 mjekë dhe infermierë të Qendrës ...
Lajmi i Fundit | 09-Apr-2020 20:17
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Dalin përgjigjet e testeve për 30 mjekë dhe infermierë të Qendrës ...

Trajtuan për 1 muaj rastin e parë me koronavirus në Poliçan, dalin përgjigjet e testeve për 30 mjekë dhe infermierë të Qendrës Shëndetësore
Lajm i mirë nga Poliçani,testet e stafit të Qendrës Shëndetësore të qytetit rezultuan “negativ”. Një lajm i mirë ka mbërritur mëngjesin e sotëm nga qyteti i Poliçanit. Testimet e stafit të Qendrës Shëndetësore të këtij ...
Medial | 09-Apr-2020 20:14
Lajm i mirë nga Poliçani,testet e stafit të Qendrës Shëndetësore të qytetit rezultuan “negativ”. Një lajm i mirë ka mbërritur mëngjesin e sotëm nga qyteti i Poliçanit. Testimet e stafit të Qendrës Shëndetësore të këtij ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved