ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 15:11

7 raste të reja brenda 24 orëve

7 raste të reja brenda 24 orëve
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...
ikub.al | 10-Apr-2020 11:35
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...

Zgjerohet harta e Covid-19 në Shkodër! 4 raste të reja, numri i të infektuarve shkon në 49
4 raste të reja të infektuarisht me koronavirus në Shkodër janë regjistruar 24 orët e fundit.
Top Channel | 10-Apr-2020 11:38
4 raste të reja të infektuarisht me koronavirus në Shkodër janë regjistruar 24 orët e fundit.

COVID-19/ 7 raste të reja brenda 24 orëve, shkon në 416 numri i të prekurve. Harta e kuqe zgjerohet më shumë në Shkodër
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 11:05
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 11:07
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...

Rama jep lajmin: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.
Top Channel | 10-Apr-2020 08:24
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.

Fituan betejën kundër COVID/ Rama jep lajmin e mirë: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:54
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “

Dalin detajet/ Si është gjendja e të shtruarve në spitalet COVID, sa janë të intubuar dhe sa në terapi intensive
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:41
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...

Detajet e fundit /Zgjerohet harta në Tiranë dhe Shkodër
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:38
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...

“Gjurmojnë rastet derë më derë…” Manastirliu publikon fotot e mjekëve në terren
Teksa mes opozitë dhe qeverisë janë hapur debate për sa u përket testimeve për Covid-19, së fundmi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa foto ku shtohen mjekët që merren me kryerjen e testimeve.
Top Channel | 09-Apr-2020 20:45
Teksa mes opozitë dhe qeverisë janë hapur debate për sa u përket testimeve për Covid-19, së fundmi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa foto ku shtohen mjekët që merren me kryerjen e testimeve.

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, shtatë raste të reja në 24 orët e fundit
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:17
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...

Vijon rënia e rasteve të reja/ 416 të infektuar në total
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 11:15
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...

Shtatë raste të reja në Shqipëri, shkon në 416 numri i të prekurve me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 11:59
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...

17 pacientë të tjerë fitojnë betejën me koronavirusin
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...
Telegraf | 10-Apr-2020 09:14
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...

Koronavirusi i merr jetën 72-vjeçares: Shkon në 23 numri i të vdekurve në Shqipëri
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:43
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...

Listës së të shëruarve i shtohen edhe 17 pacientë të tjerë
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.
VizionPlus | 10-Apr-2020 08:28
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.

Lufta ndaj koronavirusit në Shqipëri/ Shkrimi në BIRN: Mjekët e familjes pa mjete mbrojtëse, të painformuar dhe konfuzë për pacientët
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi më 6 prill se mjekët e familjes do të bëheshin pjesë e vijës së parë të frontit kundër epidemisë së COVID-19. “Kjo është një luftë dhe të gjitha batalionet duhet të ...
BalkanWeb | 09-Apr-2020 17:33
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi më 6 prill se mjekët e familjes do të bëheshin pjesë e vijës së parë të frontit kundër epidemisë së COVID-19. “Kjo është një luftë dhe të gjitha batalionet duhet të ...

FOTOT: Çfarë po ndodh brenda Spitali Infektiv në Tiranë? Ja disa pamje nga ambjentet ku po trajtohen pacientët e infektuar me Covid-19
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:07
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)

Ministrja e Shëndetësisë jep sërish një lajm të mirë: Një tjetër infermiere shërohet nga COVID
Edhe një tjetër infermiere është shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në FB, ministrja pohon se në total numri i personelit mjekësor të shëruar ...
BalkanWeb | 09-Apr-2020 12:44
Edhe një tjetër infermiere është shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në FB, ministrja pohon se në total numri i personelit mjekësor të shëruar ...

Edhe 7 raste të reja, shkon në 416 numri i të prekurve, 17 të shëruar
Shtatë raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit, ku tre në kryeqytet dhe katër në Shkodër, duke e çuar numrin në total të të prekurve në 416 persona. “Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, ...
Monitor | 10-Apr-2020 11:14
Shtatë raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit, ku tre në kryeqytet dhe katër në Shkodër, duke e çuar numrin në total të të prekurve në 416 persona. “Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, ...

Ndërron jetë e moshuara nga Tirana, shkon në 23 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri
Ndërron jetë ditën e sotme në spitalin infektiv në QSUT, 72-vjeçarja nga Tirana, me inicialet V.S, e konfirmuar me koronavirus. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, e moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në ...
Telegraf | 09-Apr-2020 18:28
Ndërron jetë ditën e sotme në spitalin infektiv në QSUT, 72-vjeçarja nga Tirana, me inicialet V.S, e konfirmuar me koronavirus. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, e moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved