ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:00

“Lajm i mirë për të gjithë!”, Manastirliu: 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19

“Lajm i mirë për të gjithë!”, Manastirliu: 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19
Edhe 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19. Lajmin e mirë e ka dhënë vet ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu theksoi se ka shkuar në 30, numri i ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 13:26
Edhe 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19. Lajmin e mirë e ka dhënë vet ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu theksoi se ka shkuar në 30, numri i ...

7 raste të reja brenda 24 orëve
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...
ikub.al | 10-Apr-2020 11:35
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shërohen edhe dy infermierë në Tiranë. Shkon në 30 numri i personelit shëndetësor të shëruar nga COVID-19
Shkon në 30 numri i personelit shëndetësor të shëruar nga COVID-19. Lajmi i mirë u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook. ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 13:42
Shkon në 30 numri i personelit shëndetësor të shëruar nga COVID-19. Lajmi i mirë u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook. ...

Të shtruar në spitale 56 pacientë me COVID-19, 6 në terapi intensive tek Infektivi, 4 të tjerë të intubuar tek “Shefqet Ndroqi”
Në një kohë kur numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 416, vetëm 56 pacientë ndodhen aktualisht në spital, ndërsa pjesa tjetër trajtohen në shtëpitë e tyre. Specialistja e IPSH-së ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 11:18
Në një kohë kur numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 416, vetëm 56 pacientë ndodhen aktualisht në spital, ndërsa pjesa tjetër trajtohen në shtëpitë e tyre. Specialistja e IPSH-së ...

COVID-19/ 7 raste të reja brenda 24 orëve, shkon në 416 numri i të prekurve. Harta e kuqe zgjerohet më shumë në Shkodër
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 11:05
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...

Lajm i mirë! Shërohen edhe dy infermierë nga koronavirusi
Mes të shëruarve të njoftuar ditën e sotme ishin edhe dy infermierë në Tiranë. Lajmin e ka konfirmuar ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në Facebook. Me dy të shëruarit ditën e sotme ...
Telegraf | 10-Apr-2020 13:28
Mes të shëruarve të njoftuar ditën e sotme ishin edhe dy infermierë në Tiranë. Lajmin e ka konfirmuar ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në Facebook. Me dy të shëruarit ditën e sotme ...

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 11:07
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...

Rama jep lajmin: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.
Top Channel | 10-Apr-2020 08:24
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.

Dalin detajet/ Si është gjendja e të shtruarve në spitalet COVID, sa janë të intubuar dhe sa në terapi intensive
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:41
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...

Fituan betejën kundër COVID/ Rama jep lajmin e mirë: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:54
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “

Detajet e fundit /Zgjerohet harta në Tiranë dhe Shkodër
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:38
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...

Lajm i hidhur, shkon në 23 numri i viktimave që lidhen me Koronavirus në Shqipëri
Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv duke e çuar në 23 numrin e personave të vdekur që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri.
Top Channel | 09-Apr-2020 19:58
Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv duke e çuar në 23 numrin e personave të vdekur që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri.

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, shtatë raste të reja në 24 orët e fundit
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:17
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...

Vijon rënia e rasteve të reja/ 416 të infektuar në total
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 11:15
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...

Shtatë raste të reja në Shqipëri, shkon në 416 numri i të prekurve me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 11:59
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...

Koronavirusi i merr jetën 72-vjeçares: Shkon në 23 numri i të vdekurve në Shqipëri
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:43
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...

17 pacientë të tjerë fitojnë betejën me koronavirusin
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...
Telegraf | 10-Apr-2020 09:14
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...

Shkon në 23 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë e moshuara tek Infektivi
Është rënduar bilanci i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ka ndërruar jetë te Spitali Infektiv një e moshuar 72-vjeçare, duke e çuar në 23 numrin e viktimave. Lajmi bëhet i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, e ...
BalkanWeb | 09-Apr-2020 18:26
Është rënduar bilanci i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ka ndërruar jetë te Spitali Infektiv një e moshuar 72-vjeçare, duke e çuar në 23 numrin e viktimave. Lajmi bëhet i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, e ...

Listës së të shëruarve i shtohen edhe 17 pacientë të tjerë
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.
VizionPlus | 10-Apr-2020 08:28
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.

FOTOT: Çfarë po ndodh brenda Spitali Infektiv në Tiranë? Ja disa pamje nga ambjentet ku po trajtohen pacientët e infektuar me Covid-19
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:07
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved