ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 15:44

7 raste të reja brenda 24 orëve

7 raste të reja brenda 24 orëve
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...
ikub.al | 10-Apr-2020 11:35
Marjeta Dervishi, specialiste e Instituti i Shendetit Publik lexoi sot per mediat buletinin me te dhenat per 24 oret e fundit. Ne 24 oret e fundit jane testuar 162 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 7 ...

Zgjerohet harta e Covid-19 në Shkodër! 4 raste të reja, numri i të infektuarve shkon në 49
4 raste të reja të infektuarisht me koronavirus në Shkodër janë regjistruar 24 orët e fundit.
Top Channel | 10-Apr-2020 11:38
4 raste të reja të infektuarisht me koronavirus në Shkodër janë regjistruar 24 orët e fundit.

COVID-19/ 7 raste të reja brenda 24 orëve, shkon në 416 numri i të prekurve. Harta e kuqe zgjerohet më shumë në Shkodër
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 11:05
Ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus. Marjeta Dervishi, ...

Shkon në 24 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë babai i pacientit “zero” në Shkodër
Është shënuar viktima e 24 nga koronavirusi në vend. Gjatë paradites së sotme ka ndërruar jetë babai i pacientit zero në Shkodër, i cili ndodhej në gjendje kome që prej tre muajsh për shkaqe të tjera shëndetësore. Duket ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:56
Është shënuar viktima e 24 nga koronavirusi në vend. Gjatë paradites së sotme ka ndërruar jetë babai i pacientit zero në Shkodër, i cili ndodhej në gjendje kome që prej tre muajsh për shkaqe të tjera shëndetësore. Duket ...

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 11:07
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 ...

Rama jep lajmin: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.
Top Channel | 10-Apr-2020 08:24
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.

Dalin detajet/ Si është gjendja e të shtruarve në spitalet COVID, sa janë të intubuar dhe sa në terapi intensive
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:41
Nderkohe qe ne vend numri i te prekurve me koronavirus ka arritur sot ne 416, brenda reparteve ne dy spitalet COVID po trajtohen 56 paciente. Ministria e Shendetesise, duke perseritur se betejën me këtë sëmundje e kanë ...

Fituan betejën kundër COVID/ Rama jep lajmin e mirë: 17 pacientë janë shëruar
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:54
Kryeministei Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID. “

Detajet e fundit /Zgjerohet harta në Tiranë dhe Shkodër
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:38
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 7 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 416. 7 rastet e reja me koronavirus janë ...

Lajm i hidhur, shkon në 23 numri i viktimave që lidhen me Koronavirus në Shqipëri
Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv duke e çuar në 23 numrin e personave të vdekur që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri.
Top Channel | 09-Apr-2020 19:58
Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv duke e çuar në 23 numrin e personave të vdekur që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri.

Shkon në 416 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, shtatë raste të reja në 24 orët e fundit
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...
Telegraf | 10-Apr-2020 11:17
Ka shkuar në 416 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit. Kurba vijon rënien, sot vetëm ...

Vijon rënia e rasteve të reja/ 416 të infektuar në total
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 11:15
Rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri po bien. Këtë të premte Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se brenda 24 orëve janë regjistruar vetëm 7 raste të reja, nga nëntë që ishin një ditë më parë. Të ...

Prekëse: Fëmijët kanë një mesazh për të gjithë ne
Koronavirusi ka prekur Shqipërinë që prej datës 9 mars kur u konfirmua zyrtarisht. I gjithë vendi është në karantinë teksa deri më tani kemi pasur 409 të prekur, 22 viktima dhe 165 të shëruar. Video e mëposhtme është ...
GazetaTema | 09-Apr-2020 22:19
Koronavirusi ka prekur Shqipërinë që prej datës 9 mars kur u konfirmua zyrtarisht. I gjithë vendi është në karantinë teksa deri më tani kemi pasur 409 të prekur, 22 viktima dhe 165 të shëruar. Video e mëposhtme është ...

Shtatë raste të reja në Shqipëri, shkon në 416 numri i të prekurve me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 11:59
Ministria e Shëndetësisë në Qeverinë e Shqipërisë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë testuar 162 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 7 raste të reja me COVID-19 dhe deri në këto momente janë testuar ...

Një tjetër person humb jetën në Kosovë nga koronavirusi, shkon në shtatë numri i viktimave
Një tjetër person ka humbur jetën këtë të enjte në Kosovë duke e çuar në 7 numrin e viktimave në këtë shtet. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë një 72-vjeçar nga Gjilani, i cili ishte i prekur ...
Telegraf | 10-Apr-2020 09:28
Një tjetër person ka humbur jetën këtë të enjte në Kosovë duke e çuar në 7 numrin e viktimave në këtë shtet. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë një 72-vjeçar nga Gjilani, i cili ishte i prekur ...

17 pacientë të tjerë fitojnë betejën me koronavirusin
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...
Telegraf | 10-Apr-2020 09:14
Dita nis me një lajm të mire nga spitalet Covid ku trajtohen të sëmurët me koronavirus në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë pas mesnate lajmin e mirë se sot janë shëruar 17 pacientë, duke ...

Koronavirusi i merr jetën 72-vjeçares: Shkon në 23 numri i të vdekurve në Shqipëri
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:43
Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spitalin infektiv në QSUT, e konfirmuar me COVID19. E moshuara ishte në gjendje të rëndë shëndetësore në terapi intensive prej ...

Listës së të shëruarve i shtohen edhe 17 pacientë të tjerë
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.
VizionPlus | 10-Apr-2020 08:28
Numri i pacientëve të shëruar nga COVID-19 në vendin tonë po rritet çdo ditë. Së fundmi, kanë rezultuar negativë në testin e dytë 17 pacientë të tjerë. Lajmin e dha në “Facebook” kryeministri Edi Rama.

FOTOT: Çfarë po ndodh brenda Spitali Infektiv në Tiranë? Ja disa pamje nga ambjentet ku po trajtohen pacientët e infektuar me Covid-19
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)
GazetaTema | 09-Apr-2020 18:07
Spitali Infektiv është vendosur në dispozicion të të gjithë pacientëve të infektuar me Covid-19. Exit ka fotografuar disa nga ambjentet e brendshme, ku mjekët dhe infermjerët po luftojnë kundër kësaj pandemie. (TemA)

Ministrja e Shëndetësisë jep sërish një lajm të mirë: Një tjetër infermiere shërohet nga COVID
Edhe një tjetër infermiere është shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në FB, ministrja pohon se në total numri i personelit mjekësor të shëruar ...
BalkanWeb | 09-Apr-2020 12:44
Edhe një tjetër infermiere është shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në FB, ministrja pohon se në total numri i personelit mjekësor të shëruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved