ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:10

Polici nuk e njohu, Orgest Bilbili e kërcënoi se do ta vriste

Polici nuk e njohu, Orgest Bilbili e kërcënoi se do ta vriste
Policia e Shtetit dha të tjera detaje nga plagosja e të shumërkërkuarit të Lushnjes, Orgest Bilbili. Sipas njoftimit për mediat, në zonën e “Xhamllikut” një efektiv i forcave “Shqiponja” është përballur rastësisht me ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 14:06
Policia e Shtetit dha të tjera detaje nga plagosja e të shumërkërkuarit të Lushnjes, Orgest Bilbili. Sipas njoftimit për mediat, në zonën e “Xhamllikut” një efektiv i forcave “Shqiponja” është përballur rastësisht me ...

Plagosja te ‘Xhamlliku’/ Ja kush është i kërkuari që kërcënoi me armë policin
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.
Top Channel | 10-Apr-2020 13:04
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.

Dy të plagosur, zbardhet dëshmia e policit: Me kapuç në mot të nxehtë, si u përballa me “killerin” nga Lushnja
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. polici, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest Bilbilit teksa ky i drejtoi dy herë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 13:25
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. polici, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest Bilbilit teksa ky i drejtoi dy herë ...

Orgest Bilbili, i superkërkuari për disa krime në Lushnje u plagos tek “Xhamlliku”
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 13:00
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...

DETAJET: Personi që kërcënoi me armë policin i kërkuar për vrasje. Ja si ndodhi ngjarja te “Xhamlliku”
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:50
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...

Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje Orges Bilali
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje ...
Lajmi i Fundit | 10-Apr-2020 13:53
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje ...

“Do të qëlloj po ik”, qytetari i drejtoi armën policit – kështu ndodhi plagosja në Tiranë
Të dy të plagosurit janë në spitalin e Traumës, jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se ky qytetar është një person i shpallur në kërkim, me rrezikshmëri të lartë. Identiteti i tij është i njohur për policinë e Shtetit, ...
Lajminet | 10-Apr-2020 13:46
Të dy të plagosurit janë në spitalin e Traumës, jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se ky qytetar është një person i shpallur në kërkim, me rrezikshmëri të lartë. Identiteti i tij është i njohur për policinë e Shtetit, ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dy të plagosur
Drejtori i Policisë së Tiranës tha se sy personat janë plagosur në këmbë, po marrin mjekim. Mësohet se janë plagosur një kalimtare dhe personi që ka pasur armën. Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka ...
Lajminet | 10-Apr-2020 13:43
Drejtori i Policisë së Tiranës tha se sy personat janë plagosur në këmbë, po marrin mjekim. Mësohet se janë plagosur një kalimtare dhe personi që ka pasur armën. Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka ...

“Do të qëlloj po ik”/ Qytetari i drejtoi armën policit, si ndodhi plagosja te “Xhamlliku” (foto)
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.
Top Channel | 10-Apr-2020 12:30
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.

Zbardhet dëshmia e policit që u përball me të shumëkërkuarin: Me kapuç në mot të nxehtë
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. Abcnews.al ka siguruar dëshminë e policit, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 13:35
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. Abcnews.al ka siguruar dëshminë e policit, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest ...

Jaupi sqaron ngjarjen: Polici u detyrua të qëllonte, i kërkuari nxori armën, kalimtarja u plagos aksidentalisht!
Në një komunikim për mediat, drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, tha se efektivi është detyruar të qëllojë ndaj personit të dyshuar, duke e lënë të plagosur, ndërkohë që një plumb rastësor goditi edhe një ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 13:34
Në një komunikim për mediat, drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, tha se efektivi është detyruar të qëllojë ndaj personit të dyshuar, duke e lënë të plagosur, ndërkohë që një plumb rastësor goditi edhe një ...

Ky është “killeri”që i drejtoi armën policisë, zbardhet përplasja me dy të plagosur në Tiranë
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:50
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...

Polici i “Shqiponjave” plagos të shumëkërkuarin për disa vrasje Orges Bilbili, lëndohet dhe një kalimtare
I ka kërkuar kartën e identitetit ID, por personi ka nxjerrë armën ndaj grupit të policëve në shërbim. Një prej efektivëve të “Shqiponjave” ka reaguar me shpejtësi teksa qëlloi në këmbë kundravajtësin për ta ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 13:28
I ka kërkuar kartën e identitetit ID, por personi ka nxjerrë armën ndaj grupit të policëve në shërbim. Një prej efektivëve të “Shqiponjave” ka reaguar me shpejtësi teksa qëlloi në këmbë kundravajtësin për ta ...

Plagoset një i shumëkërkuar
Dalin më shumë hollësi rreth ngjarjes tek “Xhamllikut”. Sipas policisë një efektiv i forcave Shqiponja ka plagosur në këmbë një qytetar, i cili e ka kërcënuar me armë dhe ka tentuar të largohet, ndërsa polici i ka ...
RTSH | 10-Apr-2020 13:10
Dalin më shumë hollësi rreth ngjarjes tek “Xhamllikut”. Sipas policisë një efektiv i forcave Shqiponja ka plagosur në këmbë një qytetar, i cili e ka kërcënuar me armë dhe ka tentuar të largohet, ndërsa polici i ka ...

VIDEO/ Si u plagos vrasësi nga Lushnja, drejtori i Policisë së Tiranës tregon dinamikën e ngjarjes
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes ku ndodh plagosja e dy personave, mes tyre një të kërkuar për vrasje dhe një kalimtare e rastit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat për ...
Medial | 10-Apr-2020 12:59
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes ku ndodh plagosja e dy personave, mes tyre një të kërkuar për vrasje dhe një kalimtare e rastit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat për ...

Fotot/ I gjakosur dhe i prangosur në tokë, kërkohej për vrasje, Orgest Bilbili plagoset tek “Xhamlliku”
Orgest Bilbili është personi që mbeti I plagosur ditën e sotme, pasi kërcënoi me armë efektivin e policisë. “Një person me rrezikshmëri të lartë”, e ka quajtur Rebani Jaupi në deklaratën e tij, por pa zbuluar se bëhet ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:59
Orgest Bilbili është personi që mbeti I plagosur ditën e sotme, pasi kërcënoi me armë efektivin e policisë. “Një person me rrezikshmëri të lartë”, e ka quajtur Rebani Jaupi në deklaratën e tij, por pa zbuluar se bëhet ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Plagosen dy persona, mes tyre një kalimtare
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:21
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...

Ngjarja me dy të plagosur, ky është personi që kërcënoi me armë policin. I dyshuar për masakrën e Lushnjes dhe atentatin ndaj nipit të Aldo Bares
Zbulohet identiteti i personit qe kercenoi me arme efektivin e Shqiponjave ne Tirane, i cili i kerkoi lejedaljen dhe u qellua me arme nga polici, qe la te plagosur nga te shtenat edhe nje kalimtare. Ai quhet Orges ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:53
Zbulohet identiteti i personit qe kercenoi me arme efektivin e Shqiponjave ne Tirane, i cili i kerkoi lejedaljen dhe u qellua me arme nga polici, qe la te plagosur nga te shtenat edhe nje kalimtare. Ai quhet Orges ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, qytetari i nxjerr armën policit, efektivi i Shqiponjave e qëllon në këmbë. Plagoset edhe një këmbësore
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore pasi ka kundërshtuar t’i bindet urdhrit të policit, ka hapur zjarr ndaj tij. Ngjarja ka ndodhur tek Xhamlliku, pranë shkollës ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:53
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore pasi ka kundërshtuar t’i bindet urdhrit të policit, ka hapur zjarr ndaj tij. Ngjarja ka ndodhur tek Xhamlliku, pranë shkollës ...

Dy të plagosur në Vlorë, njëri niset me urgjencë në spital, kurse tjetri…
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:27
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved