ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 13:52

Plagosja te ‘Xhamlliku’/ Ja kush është i kërkuari që kërcënoi me armë policin

Plagosja te ‘Xhamlliku’/ Ja kush është i kërkuari që kërcënoi me armë policin
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.
Top Channel | 10-Apr-2020 13:04
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.

Orgest Bilbili, i superkërkuari për disa krime në Lushnje u plagos tek “Xhamlliku”
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 13:00
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...

DETAJET: Personi që kërcënoi me armë policin i kërkuar për vrasje. Ja si ndodhi ngjarja te “Xhamlliku”
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:50
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...

“Do të qëlloj po ik”/ Qytetari i drejtoi armën policit, si ndodhi plagosja te “Xhamlliku” (foto)
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.
Top Channel | 10-Apr-2020 12:30
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.

Ky është “killeri”që i drejtoi armën policisë, zbardhet përplasja me dy të plagosur në Tiranë
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:50
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...

VIDEO/ Si u plagos vrasësi nga Lushnja, drejtori i Policisë së Tiranës tregon dinamikën e ngjarjes
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes ku ndodh plagosja e dy personave, mes tyre një të kërkuar për vrasje dhe një kalimtare e rastit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat për ...
Medial | 10-Apr-2020 12:59
Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes ku ndodh plagosja e dy personave, mes tyre një të kërkuar për vrasje dhe një kalimtare e rastit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Dorjana Bezat për ...

Fotot/ I gjakosur dhe i prangosur në tokë, kërkohej për vrasje, Orgest Bilbili plagoset tek “Xhamlliku”
Orgest Bilbili është personi që mbeti I plagosur ditën e sotme, pasi kërcënoi me armë efektivin e policisë. “Një person me rrezikshmëri të lartë”, e ka quajtur Rebani Jaupi në deklaratën e tij, por pa zbuluar se bëhet ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:59
Orgest Bilbili është personi që mbeti I plagosur ditën e sotme, pasi kërcënoi me armë efektivin e policisë. “Një person me rrezikshmëri të lartë”, e ka quajtur Rebani Jaupi në deklaratën e tij, por pa zbuluar se bëhet ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Plagosen dy persona, mes tyre një kalimtare
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:21
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e së premtes në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se konflikti ka ndodhur mes policisë dhe një të riu pasi ky i fundit nuk i eshte bindur ...

Ngjarja me dy të plagosur, ky është personi që kërcënoi me armë policin. I dyshuar për masakrën e Lushnjes dhe atentatin ndaj nipit të Aldo Bares
Zbulohet identiteti i personit qe kercenoi me arme efektivin e Shqiponjave ne Tirane, i cili i kerkoi lejedaljen dhe u qellua me arme nga polici, qe la te plagosur nga te shtenat edhe nje kalimtare. Ai quhet Orges ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:53
Zbulohet identiteti i personit qe kercenoi me arme efektivin e Shqiponjave ne Tirane, i cili i kerkoi lejedaljen dhe u qellua me arme nga polici, qe la te plagosur nga te shtenat edhe nje kalimtare. Ai quhet Orges ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, qytetari i nxjerr armën policit, efektivi i Shqiponjave e qëllon në këmbë. Plagoset edhe një këmbësore
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore pasi ka kundërshtuar t’i bindet urdhrit të policit, ka hapur zjarr ndaj tij. Ngjarja ka ndodhur tek Xhamlliku, pranë shkollës ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:53
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore pasi ka kundërshtuar t’i bindet urdhrit të policit, ka hapur zjarr ndaj tij. Ngjarja ka ndodhur tek Xhamlliku, pranë shkollës ...

Dy të plagosur në Vlorë, njëri niset me urgjencë në spital, kurse tjetri…
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:27
Dalin detajet e para nga konflikti i ndodhur mes dy personave ne Vlore. Sipas të dhënave të para, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar. Per te shuar sherrin ka nderhyre nje ...

Tronditet Tirana/ Të shtëna me armë zjarri te “Xhamlliku”, dy të plagosur
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona
Top Channel | 10-Apr-2020 12:16
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona

Kërcënoi policin, dy të plagosur tek Xhamlliku
Një polic ka plagosur një person të konsideruar të rrezikshëm dhe aksidentalisht një qytetarë, gjatë ushtrimit të një kontrolli rutinë. Ngjarja ka ndodhur sot në rrugën “Arkitekt Sinani” në Tiranë, tek zona e ...
RTSH | 10-Apr-2020 12:53
Një polic ka plagosur një person të konsideruar të rrezikshëm dhe aksidentalisht një qytetarë, gjatë ushtrimit të një kontrolli rutinë. Ngjarja ka ndodhur sot në rrugën “Arkitekt Sinani” në Tiranë, tek zona e ...

Konflikt me armë zjarrin në Tiranë, autori kërcënon edhe policin
Të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mesditën e kësaj të premteje në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Dyshohet se nga ngjarja kanë mbetur të plagosur dy persona. Po ashtu, mësohet se autori që ka qëlluar me armë zjarri ka ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 12:18
Të shtëna me armë zjarri u dëgjuan mesditën e kësaj të premteje në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Dyshohet se nga ngjarja kanë mbetur të plagosur dy persona. Po ashtu, mësohet se autori që ka qëlluar me armë zjarri ka ...

Tronditet Tirana, si punonjësi i policisë qëlloi ndaj dy të rinjve në kryeqytet
Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një punonjës policie i ka kërkuar dokumentat e identifikimit një qytetari, teksa ky i fundit nuk ka hapur canten. Me tu larguar, ai ka nxjerrë armën në ...
Republika | 10-Apr-2020 12:33
Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një punonjës policie i ka kërkuar dokumentat e identifikimit një qytetari, teksa ky i fundit nuk ka hapur canten. Me tu larguar, ai ka nxjerrë armën në ...

Një person i rrezikshëm kërcënoi me armë policin/ Efektivi e qëllon, por plagos pa dashje dhe një qytetare
Një person i rrezikshëm dhe një qytetare kalimtare kanë mbetur të plagosur ditën e sotme tek Xhamlliku pas një shkëmimi me armë. Bëhet me dije se polici I Shqiponjës ka plagosur një person që e kanosi me armë si dhe ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:30
Një person i rrezikshëm dhe një qytetare kalimtare kanë mbetur të plagosur ditën e sotme tek Xhamlliku pas një shkëmimi me armë. Bëhet me dije se polici I Shqiponjës ka plagosur një person që e kanosi me armë si dhe ...

Zbardhet plagosja e dyfishtë në Tiranë: Polici qëlloi mbi qytetarin e ‘pabindur’, plumbi kap edhe një këmbësore
Zbardhen detaje mbi plagosjen e dyfishtë të ndodhur mesditën e sotme në zonën e ‘Xhamllikut’ në Tiranë. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi sqaroi për mediat se ka qenë një efektiv policie ...
Politiko | 10-Apr-2020 12:30
Zbardhen detaje mbi plagosjen e dyfishtë të ndodhur mesditën e sotme në zonën e ‘Xhamllikut’ në Tiranë. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi sqaroi për mediat se ka qenë një efektiv policie ...

Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë efektivin që u kërkoi lejen
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë ...
Lajmi i Fundit | 10-Apr-2020 12:30
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Polici plagos dy veta te Xhamlliku, Jaupi: Kërcënuan me pistoletë ...

Të plagosur një vajzë dhe një djalë, arrestohet autori i dyshuar
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë. Sapo konfirmohet se janë dy persona të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e traumës. Të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë. ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:10
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë. Sapo konfirmohet se janë dy persona të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e traumës. Të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë. ...

Përplasje me armë zjarri tek “Xhamlliku” në Tiranë, ka të plagosur
Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet pranë shkollës “Nikel Dardani” në zonën e Xhamllikut. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka patur një përplasje me armë zjarri mes dy grupeve në këtë zonë. Ka ndërhyrë njëri ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:02
Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet pranë shkollës “Nikel Dardani” në zonën e Xhamllikut. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka patur një përplasje me armë zjarri mes dy grupeve në këtë zonë. Ka ndërhyrë njëri ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved