ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:41

Krasniqi e quan Kurtin kujdestar të Qeverisë, thotë se është joserioz

Krasniqi e quan Kurtin kujdestar të Qeverisë, thotë se është joserioz
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vendim që seanca e jashtëzakonshme të mbahet të martën në orën 11:00, sipas kërkesës së PDK-së dhe ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 14:22
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vendim që seanca e jashtëzakonshme të mbahet të martën në orën 11:00, sipas kërkesës së PDK-së dhe ...

Kryesia e Kuvendit merr vendim, të martën seancë e jashtëzakonshme
Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme mbi propozimin e PDK-së dhe deputetëve nënshkrues për pakon emergjente 320 milionë euro për t’u ballafaquar me pandeminë ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 13:31
Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme mbi propozimin e PDK-së dhe deputetëve nënshkrues për pakon emergjente 320 milionë euro për t’u ballafaquar me pandeminë ...

PDK fton deputetët të votojnë Pakon Emergjente të tyre
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi i ka bërë thirrje gjithë deputetëve të legjislaturës së shtatë të votojnë pakon emergjente të propozuar nga partia e tij në ballafaqimin e pandemisë ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 14:27
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi i ka bërë thirrje gjithë deputetëve të legjislaturës së shtatë të votojnë pakon emergjente të propozuar nga partia e tij në ballafaqimin e pandemisë ...

Nagavci: Në mbledhjen e Kryesisë nuk u lejuan shqyrtimet e propozimeve të Qeverisë ‘Kurti’
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës Arbërie Nagavci ka folur pas mbledhjes së kryesisë së Kuvendit, e prej ku ka thënë që ka pasur një bashkëpunim në mes të partive politike në vend që përmes anëtarëve në......
Zeri | 10-Apr-2020 14:25
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës Arbërie Nagavci ka folur pas mbledhjes së kryesisë së Kuvendit, e prej ku ka thënë që ka pasur një bashkëpunim në mes të partive politike në vend që përmes anëtarëve në......

Krasniqi pret që krejt partitë ta mbështesin Pakon Emergjente të propozuar nga PDK-ja
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, ka njoftuar se çfarë është diskutuar në mbledhjen e Kryesisë ku është vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme kun ë rend dite do jetë Pakoja ...
Klan Kosova | 10-Apr-2020 14:25
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, ka njoftuar se çfarë është diskutuar në mbledhjen e Kryesisë ku është vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme kun ë rend dite do jetë Pakoja ...

?Krasniqi thotë se vetëm Kuvendi mund të votojë pako emergjente
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi i ka bërë thirrje gjithë deputetëve të legjislaturës së shtatë të votojnë pakon emergjente të propozuar nga partia e tij në ballafaqimin e pandemisë ...
Lajminet | 10-Apr-2020 14:24
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi i ka bërë thirrje gjithë deputetëve të legjislaturës së shtatë të votojnë pakon emergjente të propozuar nga partia e tij në ballafaqimin e pandemisë ...

Kuvendi mblidhet të martën në 11:00 për seancë të jashtëzakonshme
Kuvendi i Kosovës do të mblidhet të martën në orën 11:00 për seancën e jashtëzakonshme rreth propozimit të PDK-së për pakon emergjente 320-milionë euroshë për t’u përballur me pandeminë COVID-19, është bërë e ditur nga ...
Arbresh | 10-Apr-2020 14:08
Kuvendi i Kosovës do të mblidhet të martën në orën 11:00 për seancën e jashtëzakonshme rreth propozimit të PDK-së për pakon emergjente 320-milionë euroshë për t’u përballur me pandeminë COVID-19, është bërë e ditur nga ...

PDK pret që të gjitha partitë ta mbështesin propozimin e për Pakon Emergjente
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë, raporton Ekonomia Online. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i ...
EkonomiaOnline | 10-Apr-2020 14:02
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë, raporton Ekonomia Online. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i ...

Kuvendi mblidhet të martën në 11:00 për seancë të jashtëzakonshme
?Kuvendi i Kosovës do të mblidhet të martën në orën 11:00 për seancën e jashtëzakonshme rreth propozimit të PDK-së për pakon emergjente 320-milionë euroshë për t’u përballur me pandeminë COVID-19, është bërë e ditur nga ...
Koha.net | 10-Apr-2020 13:53
?Kuvendi i Kosovës do të mblidhet të martën në orën 11:00 për seancën e jashtëzakonshme rreth propozimit të PDK-së për pakon emergjente 320-milionë euroshë për t’u përballur me pandeminë COVID-19, është bërë e ditur nga ...

Të martën, seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit për pakon emergjente të PDK-së
Prishtinë, 10 prill 2010 – Kryesia e Kuvendit të Kosovës vendosi sot që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit, në të cilën do të shqyrtohet pakoja emergjente financiare e propozuar nga Partia ...
Illyriapress | 10-Apr-2020 13:25
Prishtinë, 10 prill 2010 – Kryesia e Kuvendit të Kosovës vendosi sot që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit, në të cilën do të shqyrtohet pakoja emergjente financiare e propozuar nga Partia ...

Të martën seancë e jashtëzakonshme për pakon emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën, ...
Zeri | 10-Apr-2020 13:22
Kryesia e Kuvendit vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën, ...

Kryesia e Kuvendit mblidhet sot pa prezencën e mediave
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mbajë mbledhje në ora 11:00 për të shqyrtuar kërkesën e Partisë Demokratike të Kosovës për seancë të jashtëzakonshme për miratimin e pakos financiare emergjente. Por në këtë ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 08:06
Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot do të mbajë mbledhje në ora 11:00 për të shqyrtuar kërkesën e Partisë Demokratike të Kosovës për seancë të jashtëzakonshme për miratimin e pakos financiare emergjente. Por në këtë ...

Të martën seancë e jashtëzakonshme për pakon emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 13:19
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën ...

Të martën seancë e jashtëzakonshme për pakon emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 13:14
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën ...

Kryesia vendos, të martën seanca për Pakon Emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme ku do të trajtohet Pakoja Emergjente prej 320 milionë eurosh e propozuar nga PDK-ja. Seanca do të mbahet të martën nga ora 11:00 sipas ...
Medial | 10-Apr-2020 12:53
Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme ku do të trajtohet Pakoja Emergjente prej 320 milionë eurosh e propozuar nga PDK-ja. Seanca do të mbahet të martën nga ora 11:00 sipas ...

Vendos kryesia: Të martën mbahet seanca e jashtëzakonshme për pakon e propozuar nga PDK
Seanca do të mbahet të martën në orën 11:00, në bazë të kërkesës së PDK-së dhe të deputetëve nënshkrues të kërkesës, shkruan . Në këtë seancë, PDK-ja ka propozuar miratimin e një pako emergjente financiare prej 320 ...
Lajminet | 10-Apr-2020 12:52
Seanca do të mbahet të martën në orën 11:00, në bazë të kërkesës së PDK-së dhe të deputetëve nënshkrues të kërkesës, shkruan . Në këtë seancë, PDK-ja ka propozuar miratimin e një pako emergjente financiare prej 320 ...

Kryesia vendos, të martën seanca për Pakon Emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme ku në rend dite do të jetë Pakoja Emergjente prej 320 milionë eurosh e propozuar nga PDK-ja. Seanca do të mbahet të martën nga ora 11:00 – ...
Klan Kosova | 10-Apr-2020 12:47
Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të martën të mbahet seanca e jashtëzakonshme ku në rend dite do të jetë Pakoja Emergjente prej 320 milionë eurosh e propozuar nga PDK-ja. Seanca do të mbahet të martën nga ora 11:00 – ...

Kryesia vendosi që propozimi i PDK për pakon emergjente 320 mln euro të trajtohet të martën në seancë
Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën nga ora 11:00 në seancë të jashtëzakonshme sipas kërkesës së PDK-së dhe deputetëve nënshkrues. Në këtë seancë, PDK ka ...
Shprehja | 10-Apr-2020 12:41
Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i Kosovës të mblidhet të martën nga ora 11:00 në seancë të jashtëzakonshme sipas kërkesës së PDK-së dhe deputetëve nënshkrues. Në këtë seancë, PDK ka ...

Vendos Kryesia, të martën seancë e jashtëzakonshme për pakon emergjente të propozuar nga PDK-ja
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë, raporton Ekonomia Online. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i ...
EkonomiaOnline | 10-Apr-2020 12:38
Kryesia e Kuvendit, vendosi që propozimi i PDK-së për pakon emergjente 320 milionë euro të trajtohet të martën në seancë, raporton Ekonomia Online. Kryesia e Kuvendit të Kosovës edhe formalisht vendosi që Kuvendi i ...

Mblidhet Kryesia e Kuvendit
Kryesia e Kuvendit ka filluar mbajtjen e mbledhjes nga ora 11:00. Kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe anëtarët e Kryesisë do të diskutojnë për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga Grupi Parlamentar i PDK-së. Në këtë ...
Zeri | 10-Apr-2020 11:35
Kryesia e Kuvendit ka filluar mbajtjen e mbledhjes nga ora 11:00. Kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe anëtarët e Kryesisë do të diskutojnë për seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga Grupi Parlamentar i PDK-së. Në këtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved