ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:00

Rajoni në shtetrrethim/ Shkup, vetëizolohen dy liderët politikë, Zaev dhe Mickoski

Rajoni në shtetrrethim/ Shkup, vetëizolohen dy liderët politikë, Zaev dhe Mickoski
Ne Maqedonine e Veriut, ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka njoftuar se dy liderët e partive më të mëdha në vend Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski janë në izolim 14 ditor për shkak se kanë pasur kontakt me një ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 14:16
Ne Maqedonine e Veriut, ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka njoftuar se dy liderët e partive më të mëdha në vend Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski janë në izolim 14 ditor për shkak se kanë pasur kontakt me një ...

OBRM-PDUKM: Bashkëpartiakë të Mickoskit do të jenë në vetizolim
OBRM-PDUKM thotë se të gjithë ata që kanë kontaktuar me kryetarin e OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski po përgatiten të shkojnë në vetizolim. Nga kjo parti thonë se do të ndërmerren të gjitha masat dhe do të bëhen të ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 14:25
OBRM-PDUKM thotë se të gjithë ata që kanë kontaktuar me kryetarin e OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski po përgatiten të shkojnë në vetizolim. Nga kjo parti thonë se do të ndërmerren të gjitha masat dhe do të bëhen të ...

Një pjesë e Qeverisë së Maqedonisë kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe nëse duhet të testohen
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 12:44
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...

Mickoski dhe Zaev karantinohen për 14 ditë
“Liderët e dy partive më të mëdha në vendin tonë, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski prej sot janë në izolim të detyrueshëm 14 ditor. Pas informatave që i mori ministria e shëndetësisë se një gazetar nga një medium, ...
AlbInfo | 10-Apr-2020 14:22
“Liderët e dy partive më të mëdha në vendin tonë, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski prej sot janë në izolim të detyrueshëm 14 ditor. Pas informatave që i mori ministria e shëndetësisë se një gazetar nga një medium, ...

Ministra dhe zyrtarë tjerë të Qeverisë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
Ina-Online | 10-Apr-2020 14:18
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Zaev dhe Mickoski vendosen në izolim të detyrueshëm 14 ditor
Shkup, 10 prill 2020 – Liderët e dy partive kryesore politike në Maqedoninë e Veriut janë vendosur në izolim 14 ditor. Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka bërë të ditur se kryetari i ...
Illyriapress | 10-Apr-2020 14:08
Shkup, 10 prill 2020 – Liderët e dy partive kryesore politike në Maqedoninë e Veriut janë vendosur në izolim 14 ditor. Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka bërë të ditur se kryetari i ...

VIDEO\ KoronaVirusi: Zaev dhe Mickovski shkojnë në izolim
Dy liderët e dy partive më të mëdha maqedonase, ai i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe VMRO DPMNE-së Hristian Mickoski, janë vendosur në izolim 14 ditësh për shkak se kanë pasur kontakt me ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 13:58
Dy liderët e dy partive më të mëdha maqedonase, ai i Lidhjes Social-Demokrate të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe VMRO DPMNE-së Hristian Mickoski, janë vendosur në izolim 14 ditësh për shkak se kanë pasur kontakt me ...

Gazetari i infektuar ishte nga Kanal 5, ruta e verifikimit të virusit ka zgjatur 5 ditë
Gazetari i infektuar me Kovid-19 ishte nga Kanal 5, njoftuan nga televizioni. Nga atje, thonë se gazetari gjatë periudhës 28 dhe 29 mars ka qenë për vizitë te familjarët e tij në Prilep, ku është kthyer të hënën, më 30 ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 13:50
Gazetari i infektuar me Kovid-19 ishte nga Kanal 5, njoftuan nga televizioni. Nga atje, thonë se gazetari gjatë periudhës 28 dhe 29 mars ka qenë për vizitë te familjarët e tij në Prilep, ku është kthyer të hënën, më 30 ...

Një pjesë e Qeverisë së Maqedonisë kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe nëse duhet të testohen
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:31
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për coronavirus, pasi që më herët ka pasur kontakt me një person të infektuar. Këtë e tha ministrja e Financave, Nina ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
Shprehja | 10-Apr-2020 13:25
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Zaev: Jam në vetizolim në shtëpinë time në Strumicë, nuk kam simptoma
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:02
Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është vetizoluar në shtëpinë e tij në Strumicë, pasi që gazetari me të cilin ka realizuar një intervistë javën e kaluar ka rezultuar me Covid-19. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 13:00
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Zoran Zaev futet në karantinë, kishte kontakt me një gazetar të infektuar me koronavirus
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut Venko Filipçe në konferencën e jashtëzakonshme për shtyp njoftoi se dy liderët e partive më të mëdha në vend janë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar, ...
Arbresh | 10-Apr-2020 12:53
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut Venko Filipçe në konferencën e jashtëzakonshme për shtyp njoftoi se dy liderët e partive më të mëdha në vend janë në izolim për shkak se kanë pasur kontakt me një gazetar, ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
Republika | 10-Apr-2020 12:53
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Disa ministra kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime për testim
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 12:51
Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen do të marrin ...

Anëtarë të Qeverisë kishin kontakte me Zaevin, presin udhëzime nga Filipçe se a do të testohen
Shkup, 10 prill – Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 12:50
Shkup, 10 prill – Anëtarë të Qeverisë kanë pasur kontakt me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi kishte kontakt me një të sëmurë. Rezultatet e tij priten, ndërsa se a do të testohen ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Alsat 2020-04-10T12:40:41+02:00 Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:50
Alsat 2020-04-10T12:40:41+02:00 Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 12:44
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

Mickoski: Gjendja ime shëndetësore është e mirë, do t’i respektoj rekomandimet
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickosk në rrjetin social ‘Facebook’ shkroi se gjendja e tij shëndetësore deri në këtë moment është e mirë. “Gjatë ditës së djeshme, pas marrjes së informacioneve për gazetarin me të ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 11:17
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickosk në rrjetin social ‘Facebook’ shkroi se gjendja e tij shëndetësore deri në këtë moment është e mirë. “Gjatë ditës së djeshme, pas marrjes së informacioneve për gazetarin me të ...

Zyrtarë qeveritar kanë qenë në kontakt me Zaevin, presin rekomandime nga Filipçe
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...
Alsat-M | 10-Apr-2020 12:41
Anëtarë të qeverisë kanë pasur kontakte me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, i cili është testuar për Kovid-19, pasi ka pasur kontakt me person të infektuar. Rezultatet nga testimi i Zaevit priten gjatë ditës, ndërkohë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved