ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 09:50

Tre infermierë të urgjencës në karantinë, transportuan të aksidentuarin që ishte me CoVid-19

Tre infermierë të urgjencës në karantinë, transportuan të aksidentuarin që ishte me CoVid-19
Tre infermierë të urgjencës janë futur në karantinë, pasi një i ri i plagosur gjatë një aksidenti automobilistik ka rezultuar pozitiv ndaj SARS-CoV-2.
Top Channel | 10-Apr-2020 13:07
Tre infermierë të urgjencës janë futur në karantinë, pasi një i ri i plagosur gjatë një aksidenti automobilistik ka rezultuar pozitiv ndaj SARS-CoV-2.

Kosovë, 224 të infektuar/ Tre persona në gjendje kritike, 39 të shtruar në spital
Në 224 ka arritur numri i personave të prekur me coronavirusi në Kosovë.Prej tyre 39 janë duke marrë tretmanin mjekësor në Ambulancës për Coronavirus pranë Klinikës Infektive.
Top Channel | 09-Apr-2020 16:59
Në 224 ka arritur numri i personave të prekur me coronavirusi në Kosovë.Prej tyre 39 janë duke marrë tretmanin mjekësor në Ambulancës për Coronavirus pranë Klinikës Infektive.

Maqedoni e Veriut: 30 të vdekur, 663 të infektuar me COVID-19
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...
Top Channel | 09-Apr-2020 16:59
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...

Në Maqedoni ka 48 raste të reja me coronavirus, arrin numri në 711 të diagnostikuar
Ministria e Shëndetësisë njoftoi gjatë 24 orëve nga 496 testime për coronavirus, janë regjistruar 48 raste. Sipas qyteteve, raste e reja janë 11 në Shkup, 25 në Kumanovë, Prilep 4, Tetova 1, Struga 3, Ohri 1 dhe ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 13:58
Ministria e Shëndetësisë njoftoi gjatë 24 orëve nga 496 testime për coronavirus, janë regjistruar 48 raste. Sipas qyteteve, raste e reja janë 11 në Shkup, 25 në Kumanovë, Prilep 4, Tetova 1, Struga 3, Ohri 1 dhe ...

Maqedoni e Veriut: 30 të vdekur, 663 të infektuar me COVID-19
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...
VizionPlus | 09-Apr-2020 18:00
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...

Në Klinikën Infektive po trajtohen 40 pacientë me coronavirus, priten rezultatet edhe për 4 raste tjera
Në Klinikën Infektive po vazhdon trajtimi i pacientëve të infektuar me COVID-19. Sot më 10 prill 2020 në këtë klinikë janë të hospitalizuar 44 pacientë. Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, prej 44 pacientëve, ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 10:22
Në Klinikën Infektive po vazhdon trajtimi i pacientëve të infektuar me COVID-19. Sot më 10 prill 2020 në këtë klinikë janë të hospitalizuar 44 pacientë. Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, prej 44 pacientëve, ...

Maqedoni, numri i të sëmurëve nga Kovid-19 ka arritur 663, në Klinikën Infektive shtatë pacientë në gjendje kritike
Me 46 persona të rinj të sapoinfektuar me koronavirus, numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar me Kovid-19 në vend arriti në 663. Ndër të infektuarit është rasti i parë i regjistruar i këtij virusi në ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 09:10
Me 46 persona të rinj të sapoinfektuar me koronavirus, numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar me Kovid-19 në vend arriti në 663. Ndër të infektuarit është rasti i parë i regjistruar i këtij virusi në ...

LAJMI I FUNDIT: 48 raste të reja me Kovid-19 në RMV, gjithsej 711 të infektuar
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 48 raste të reja me Kovid-19, me këtë numri i të infektuarve shkon në 711. Sipas qyteteve, 11 të infektuar ka në Shkup, 25 në Kumanovë, nga një rast në ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 14:15
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 48 raste të reja me Kovid-19, me këtë numri i të infektuarve shkon në 711. Sipas qyteteve, 11 të infektuar ka në Shkup, 25 në Kumanovë, nga një rast në ...

Covid-19, shërohen edhe 4 pacient në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 14:11
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...

Covid-19, shërohen edhe 4 pacient në Maqedoni
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...
Shprehja | 10-Apr-2020 14:05
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...

Covid-19, shërohen edhe 4 pacient në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...
Alsat-M | 10-Apr-2020 14:02
Ministria e Shëndetësisë informon se sot nga Klinika për sëmundje Infektive në Shkup pas dy testeve negative janë shëruar tre pacientë me Covid-19, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova. Dy herë negativ ka rezultuar edhe ...

48 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur që sot në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile janë lëshuar në shtëpi 3 pacientë, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova, raporton Shenja. Brenda 24 orëve janë bërë 496 teste ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 14:02
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur që sot në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile janë lëshuar në shtëpi 3 pacientë, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova, raporton Shenja. Brenda 24 orëve janë bërë 496 teste ...

Maqedoni ka 48 raste të reja me coronavirus, arrin numri në 711 të diagnostikuar
Ministria e Shëndetësisë njoftoi gjatë 24 orëve nga 496 testime për coronavirus, janë regjistruar 48 raste. Sipas qyteteve, raste e reja janë 11 në Shkup, 25 në Kumanovë, Prilep 4, Tetova 1, Struga 3, Ohri 1 dhe ...
Arbresh | 10-Apr-2020 14:02
Ministria e Shëndetësisë njoftoi gjatë 24 orëve nga 496 testime për coronavirus, janë regjistruar 48 raste. Sipas qyteteve, raste e reja janë 11 në Shkup, 25 në Kumanovë, Prilep 4, Tetova 1, Struga 3, Ohri 1 dhe ...

48 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur që sot në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile janë lëshuar në shtëpi 3 pacientë, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova, raporton Shenja. Brenda 24 orëve janë bërë 496 teste ...
Shenja | 10-Apr-2020 13:56
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur që sot në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile janë lëshuar në shtëpi 3 pacientë, dy nga Tetova dhe një nga Kumanova, raporton Shenja. Brenda 24 orëve janë bërë 496 teste ...

Dy të vdekur dhe 48 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut nuk kanë të ndalur rastet e të infektuarëve me koronavirusin Covid 19 dhe kjo bëhet e ditur nga shifrat që po dalin nga institucionet shëndetësore. Gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të ...
Ina-Online | 10-Apr-2020 13:42
Në Maqedoninë e Veriut nuk kanë të ndalur rastet e të infektuarëve me koronavirusin Covid 19 dhe kjo bëhet e ditur nga shifrat që po dalin nga institucionet shëndetësore. Gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të ...

Shkon në 24 numri i viktimave të Covid-19 në vendin tonë!
Babai i pacientit 0 në Dobraç të qytetit të Shkodrës, është ndarë sot nga jeta pas tre muajsh në gjendje kome. FaxNews shkruan se 80 vjeçari ishte prej 3 muajsh në gjendje kome dhe pas testit të bërë ai ka rezultuar ...
Bordo | 10-Apr-2020 13:36
Babai i pacientit 0 në Dobraç të qytetit të Shkodrës, është ndarë sot nga jeta pas tre muajsh në gjendje kome. FaxNews shkruan se 80 vjeçari ishte prej 3 muajsh në gjendje kome dhe pas testit të bërë ai ka rezultuar ...

U plagos në aksident dhe rezultoi me Covid-19, izolohen 3 infermierë të Urgjencës
Tre infermierë të Urgjencës janë futur në karantinë, pasi një i ri i plagosur gjatë një aksidenti automobilistik ka rezultuar pozitiv ndaj SARS-CoV-2. I riu ka pësuar traumë aksidentale dhe fraktura të nofullës dhe ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 13:28
Tre infermierë të Urgjencës janë futur në karantinë, pasi një i ri i plagosur gjatë një aksidenti automobilistik ka rezultuar pozitiv ndaj SARS-CoV-2. I riu ka pësuar traumë aksidentale dhe fraktura të nofullës dhe ...

Covid-19, situata në Kosovë
40 pacientë me koronavirus aktualisht janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të Kosovës. Lajmi u be i ditur nga zyra e shtypit në ministrinë e Shëndetësisë me anë të një postimi në Facebook, ku u deklarua se 5 ...
RTSH | 10-Apr-2020 13:22
40 pacientë me koronavirus aktualisht janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të Kosovës. Lajmi u be i ditur nga zyra e shtypit në ministrinë e Shëndetësisë me anë të një postimi në Facebook, ku u deklarua se 5 ...

Shkon në 32 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar edhe 2 viktima nga Covid-19, njëri në Shkup dhe tjetri në Strugë. Me këto numri i viktimave në këtë shtet shkon në 32. Ndërkohë janë regjistruar 49 raste ...
Koha.net | 10-Apr-2020 13:19
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar edhe 2 viktima nga Covid-19, njëri në Shkup dhe tjetri në Strugë. Me këto numri i viktimave në këtë shtet shkon në 32. Ndërkohë janë regjistruar 49 raste ...

Koronavirusi në Maqedoni, shënohen edhe dy viktima
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711. Sipas vendbanimeve prej 48 rasteve të ...
Shprehja | 10-Apr-2020 12:41
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711. Sipas vendbanimeve prej 48 rasteve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved