ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 07:59

Maqedoni e Veriut: 30 të vdekur, 663 të infektuar me COVID-19

Maqedoni e Veriut: 30 të vdekur, 663 të infektuar me COVID-19
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...
Top Channel | 09-Apr-2020 16:59
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...

Maqedoni e Veriut: 30 të vdekur, 663 të infektuar me COVID-19
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...
VizionPlus | 09-Apr-2020 18:00
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë në raportin e ditës së enjte ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar ...

Në burgun e Shuto Orizares kontrollohen dhe u bëhen brise 30 të burgosurve
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pas informacioneve se në burgun e Shuto Orizares një i paraburgosur i cili pas vdekjes rezultoi me coronavirus, gjatë ditës së djeshme janë bërë kontroll dhe janë marrë brise prej 30 ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 09:54
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pas informacioneve se në burgun e Shuto Orizares një i paraburgosur i cili pas vdekjes rezultoi me coronavirus, gjatë ditës së djeshme janë bërë kontroll dhe janë marrë brise prej 30 ...

Maqedoni, numri i të sëmurëve nga Kovid-19 ka arritur 663, në Klinikën Infektive shtatë pacientë në gjendje kritike
Me 46 persona të rinj të sapoinfektuar me koronavirus, numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar me Kovid-19 në vend arriti në 663. Ndër të infektuarit është rasti i parë i regjistruar i këtij virusi në ...
Telegrafi | 10-Apr-2020 09:10
Me 46 persona të rinj të sapoinfektuar me koronavirus, numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar me Kovid-19 në vend arriti në 663. Ndër të infektuarit është rasti i parë i regjistruar i këtij virusi në ...

MSH-Maqedoni: Publikohen ofertat për blerjen e respiratorëve
Janë hapur ofertat për blerjen e respiratorëve, njoftoi sot Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Me blerjen e përsëritur publik, do të blihen 200 respiratorë, ndërsa përparësi do t’i jepet kohës së dorëzimit. Ai ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 19:10
Janë hapur ofertat për blerjen e respiratorëve, njoftoi sot Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Me blerjen e përsëritur publik, do të blihen 200 respiratorë, ndërsa përparësi do t’i jepet kohës së dorëzimit. Ai ...

30 viktima dhe 663 të infektuar me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar jetë të mërkurën në mbrëmje. ...
Lapsi | 09-Apr-2020 18:20
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedonisë e Veriut ka arritur në 30. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar edhe për një viktimë, një grua 27-vjeçare nga Kumanova, e cila ka ndërruar jetë të mërkurën në mbrëmje. ...

Infektohet edhe djali i Vuçiç/ Në Maqedoninë e Veriut numri i viktimave shkon në 30
Serbia vijon te kryesoje listen e vendeve te rajonit me numrin me te larte te te infektuarve I cili ka shkuar ne 2.666 persona te prekur. Mes tyre pozitiv ka rezultuar dhe djali i madh i presidentit serb Aleksandar ...
VizionPlus | 09-Apr-2020 14:36
Serbia vijon te kryesoje listen e vendeve te rajonit me numrin me te larte te te infektuarve I cili ka shkuar ne 2.666 persona te prekur. Mes tyre pozitiv ka rezultuar dhe djali i madh i presidentit serb Aleksandar ...

Koronavirusi në Maqedoni, shënohen edhe dy viktima
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711. Sipas vendbanimeve prej 48 rasteve të ...
Shprehja | 10-Apr-2020 12:41
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711. Sipas vendbanimeve prej 48 rasteve të ...

Koronavirusi në Maqedoni, shënohen edhe dy viktima
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...
Republika | 10-Apr-2020 12:35
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...

Edhe dy viktima nga COVID19
Gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711, raporton Alsat, përcjell Koha.mk Sipas vendbanimeve prej ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 12:33
Gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve tashmë shkon në 711, raporton Alsat, përcjell Koha.mk Sipas vendbanimeve prej ...

Koronavirusi në Maqedoni, shënohen edhe dy viktima
Alsat 2020-04-10T12:23:03+02:00 Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 12:30
Alsat 2020-04-10T12:23:03+02:00 Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një ...

Koronavirusi në Maqedoni, shënohen edhe dy viktima
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 12:27
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...

Ndërrojnë jetë dy persona nga koronavirusi
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...
Alsat-M | 10-Apr-2020 12:24
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit prej 496 testeve të realizuara, 48 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas vendbanimeve, 11 raste janë regjistruar në Shkup, 25 në Kumanovë, një në Shtip, katër në Prilep, një ...

Në burgun “Shutkë” janë bërë kontrolle dhe janë marrë mostra nga 30 të burgosur
Shkup, 10 prill – Pas informacioneve se në Burgun hetues në Shutkë ndërroi jetë një i burgosur te i cili pas vdekjes ishte vërtetuar prania e virusit korona, gjatë ditës së djeshme në burgun hetues janë bërë kontrolle ...
Koha.mk | 10-Apr-2020 11:26
Shkup, 10 prill – Pas informacioneve se në Burgun hetues në Shutkë ndërroi jetë një i burgosur te i cili pas vdekjes ishte vërtetuar prania e virusit korona, gjatë ditës së djeshme në burgun hetues janë bërë kontrolle ...

Revoltohen të burgosurit e Shutkës, hedhin pjatat nga dritaret (VIDEO)
Revoltohen të bu rgosurit në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin. Videon na e ka derguar një lexues i yni, duke kërkuar të mbetet anonim. Revolta ka shpërthyer pasi ministri ...
AlMaKos | 10-Apr-2020 11:14
Revoltohen të bu rgosurit në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin. Videon na e ka derguar një lexues i yni, duke kërkuar të mbetet anonim. Revolta ka shpërthyer pasi ministri ...

Revoltohen të burgosurit e Shutkës, hedhin pjatat nga dritaret (VIDEO)
Revoltohen të bu rgosurit në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin. Videon na e ka derguar një lexues i yni, duke kërkuar të mbetet anonim. Revolta ka shpërthyer pasi ministri ...
Ina-Online | 10-Apr-2020 11:02
Revoltohen të bu rgosurit në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin. Videon na e ka derguar një lexues i yni, duke kërkuar të mbetet anonim. Revolta ka shpërthyer pasi ministri ...

Virusi korona, 49 raste të reja në Maqedoninë e Veriut
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 49 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona(Covid-19). Me rastet e fundit numri i të infektuarve në vend shkon në 712. Në vendin tonë deri më tani janë ...
Shprehja | 10-Apr-2020 10:36
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 49 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona(Covid-19). Me rastet e fundit numri i të infektuarve në vend shkon në 712. Në vendin tonë deri më tani janë ...

Virusi korona, 49 raste të reja në Maqedoninë e Veriut
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 49 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona(Covid-19). Me rastet e fundit numri i të infektuarve në vend shkon në 712. Në vendin tonë deri më tani janë ...
Alsat-M | 10-Apr-2020 10:00
Alsat mëson se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 49 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona(Covid-19). Me rastet e fundit numri i të infektuarve në vend shkon në 712. Në vendin tonë deri më tani janë ...

Një i burgosur në burgun e Shuto Orizares humb jetën  ngasulmi në zemër, rezulton pozitiv në Covid-19
Një person i paraburgosur në burgun e Shuto Orizares gjatë ditës së djeshme ka humbur jetën nga sulmi në zemër. Pas autopsisë trupit të tij i është bërë autopsia dhe ka rezultuar pozitiv me coronavirus, njofton ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 15:44
Një person i paraburgosur në burgun e Shuto Orizares gjatë ditës së djeshme ka humbur jetën nga sulmi në zemër. Pas autopsisë trupit të tij i është bërë autopsia dhe ka rezultuar pozitiv me coronavirus, njofton ...

Në burgun e Shuto Orizares kontrollohen dhe u bëhen brise 30 të burgosurve
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pas informacioneve se në burgun e Shuto Orizares një i paraburgosur i cili pas vdekjes rezultoi me coronavirus, gjatë ditës së djeshme janë bërë kontroll dhe janë marrë brise prej 30 ...
Arbresh | 10-Apr-2020 10:00
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pas informacioneve se në burgun e Shuto Orizares një i paraburgosur i cili pas vdekjes rezultoi me coronavirus, gjatë ditës së djeshme janë bërë kontroll dhe janë marrë brise prej 30 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved