ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 14:32

Kush është Orges Bilbili i arrestuar sot tek “Xhamlliku”, autori i masakrës së Lushnjes

Kush është Orges Bilbili i arrestuar sot tek “Xhamlliku”, autori i masakrës së Lushnjes
Orgest Bilbili është personi që u arrestua dhe mbeti i plagosur pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.
Top Channel | 10-Apr-2020 14:30
Orgest Bilbili është personi që u arrestua dhe mbeti i plagosur pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.

Plagosja te ‘Xhamlliku’/ Policia e Shtetit jep detaje për ngjarjen
Strukturat e Policisë së Shtetit, në vijim të monitorimit të zbatimit të masave shtesë nga qytetarët, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, kanë vijuar edhe ditën e sotme të ushtrojnë kontrolle të shumta, jo ...
Top Channel | 10-Apr-2020 13:50
Strukturat e Policisë së Shtetit, në vijim të monitorimit të zbatimit të masave shtesë nga qytetarët, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, kanë vijuar edhe ditën e sotme të ushtrojnë kontrolle të shumta, jo ...

Polici nuk e njohu, Orgest Bilbili e kërcënoi se do ta vriste
Policia e Shtetit dha të tjera detaje nga plagosja e të shumërkërkuarit të Lushnjes, Orgest Bilbili. Sipas njoftimit për mediat, në zonën e “Xhamllikut” një efektiv i forcave “Shqiponja” është përballur rastësisht me ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 14:06
Policia e Shtetit dha të tjera detaje nga plagosja e të shumërkërkuarit të Lushnjes, Orgest Bilbili. Sipas njoftimit për mediat, në zonën e “Xhamllikut” një efektiv i forcave “Shqiponja” është përballur rastësisht me ...

“Kanë pasur mbështetje të madhe dhe baza për t’u strehuar”, arrestimi i Ogers Bilbilit në Tiranë, Artan Hoxha: Ai është ‘kyçi’ për të gjetur edhe Laert Haxhiun
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka folur lidhur me plagosjen e të shumëkërkuarit, Orges Bilbili. Në fjalën e tij, në një lidhje telefonikë për AbcNews, Hozha tha se i bënte shumë përshtypje fakti që ndaj Bilbilit ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 13:17
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka folur lidhur me plagosjen e të shumëkërkuarit, Orges Bilbili. Në fjalën e tij, në një lidhje telefonikë për AbcNews, Hozha tha se i bënte shumë përshtypje fakti që ndaj Bilbilit ...

Plagosja te ‘Xhamlliku’/ Ja kush është i kërkuari që kërcënoi me armë policin
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.
Top Channel | 10-Apr-2020 13:04
Orges Bilbili është personi që pak më parë mbeti i plagosur te zona e Xhammlikut, pasi kërcënoi me armë një efektiv policie.

Detajet/ Si u arrestua Orges Bilbili, ‘killeri’ i Lushnjes që tentoi vrasjen e nipit të Aldo Bares (Masakrat që përgjakën qytetin 3 vitet e fundit)
Tirana dhe Lushnja duket se për pak orë e harruan koronavirusin, ku arrestimi i Orges Bilbilit, risjell në vëmendje disa nga vrasjet më të bujshme që kanë ndodhur në vend gjatë viteve të fundit. 7 operacione kanë ...
Lapsi | 10-Apr-2020 14:30
Tirana dhe Lushnja duket se për pak orë e harruan koronavirusin, ku arrestimi i Orges Bilbilit, risjell në vëmendje disa nga vrasjet më të bujshme që kanë ndodhur në vend gjatë viteve të fundit. 7 operacione kanë ...

Dy të plagosur, zbardhet dëshmia e policit: Me kapuç në mot të nxehtë, si u përballa me “killerin” nga Lushnja
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. polici, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest Bilbilit teksa ky i drejtoi dy herë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 13:25
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. polici, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest Bilbilit teksa ky i drejtoi dy herë ...

“Financohej nga një grup i rrezikshëm”, gazetari Artan Hoxha zbulon detaje për të plagosurin e sotëm në Tiranë
Gazetari Artan Hoxha në një lidhje të drejtperdrejtë me “ABC News” ka folur për konfliktin me armë të Orgest Bilbilit me efektivin e policisë në Tiranë. Hoxha theksoi se personi është i dyshuar dhe i akuzuar për një ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 14:45
Gazetari Artan Hoxha në një lidhje të drejtperdrejtë me “ABC News” ka folur për konfliktin me armë të Orgest Bilbilit me efektivin e policisë në Tiranë. Hoxha theksoi se personi është i dyshuar dhe i akuzuar për një ...

Orgest Bilbili, i superkërkuari për disa krime në Lushnje u plagos tek “Xhamlliku”
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...
VizionPlus | 10-Apr-2020 13:00
Identifikohet i plagosuri në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Mësohet se Orgest Bilibili mbeti i plagosur gjatë një konflikti me armë zjarri në kryeqytet. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe njihet ndryshe si i ...

Plagosja e dyfishtë te ‘Xhamlliku’, identifikohet qytetari që kërcwnoi me vdekje policin
Policia e Shtetit ka dhënë detaje për plagosjen e dyfishtë në Tiranë, të personit që kundërshtoi policin dhe të një kalimtareje të rastit. Në njoftimin zyrtar, policia njofton se në pranga është vënë Orgest Bilbili, 30 ...
Politiko | 10-Apr-2020 14:25
Policia e Shtetit ka dhënë detaje për plagosjen e dyfishtë në Tiranë, të personit që kundërshtoi policin dhe të një kalimtareje të rastit. Në njoftimin zyrtar, policia njofton se në pranga është vënë Orgest Bilbili, 30 ...

Kush është i arrestuari Orges Bilbili, autori i masakrës së Lushnjes
Orgest Bilbili është personi që u arrestua dhe mbeti i plagosur pasi kërcënoi me armë një efektiv policie. Siç u raportua dhe më herët Bilbili nuk është një emër i panjohur për policinë. Në një njoftim zyrtar për ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 14:15
Orgest Bilbili është personi që u arrestua dhe mbeti i plagosur pasi kërcënoi me armë një efektiv policie. Siç u raportua dhe më herët Bilbili nuk është një emër i panjohur për policinë. Në një njoftim zyrtar për ...

DETAJET: Personi që kërcënoi me armë policin i kërkuar për vrasje. Ja si ndodhi ngjarja te “Xhamlliku”
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...
GazetaTema | 10-Apr-2020 12:50
Personi qe i nxorri armën dhe kërcënoi të qëllojë efektivin e forcave Shqiponja, është Orgest Bilbili, person në kërkim për vrasje në Lushnje. Në tetor 2019, së bashku me me Lart Haxhiun, vranë Besmir Hidën 40 vjeç, ...

Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje Orges Bilali
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje ...
Lajmi i Fundit | 10-Apr-2020 13:53
Lajmi i Fundit, lajme, te fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24, lajme ballkan Policia e Shtetit njoftim zyrtar për plagosjen e të kërkuarit për vrasje ...

“Do të qëlloj po ik”, qytetari i drejtoi armën policit – kështu ndodhi plagosja në Tiranë
Të dy të plagosurit janë në spitalin e Traumës, jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se ky qytetar është një person i shpallur në kërkim, me rrezikshmëri të lartë. Identiteti i tij është i njohur për policinë e Shtetit, ...
Lajminet | 10-Apr-2020 13:46
Të dy të plagosurit janë në spitalin e Traumës, jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se ky qytetar është një person i shpallur në kërkim, me rrezikshmëri të lartë. Identiteti i tij është i njohur për policinë e Shtetit, ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dy të plagosur
Drejtori i Policisë së Tiranës tha se sy personat janë plagosur në këmbë, po marrin mjekim. Mësohet se janë plagosur një kalimtare dhe personi që ka pasur armën. Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka ...
Lajminet | 10-Apr-2020 13:43
Drejtori i Policisë së Tiranës tha se sy personat janë plagosur në këmbë, po marrin mjekim. Mësohet se janë plagosur një kalimtare dhe personi që ka pasur armën. Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka ...

Zbardhet dëshmia e policit që u përball me të shumëkërkuarin: Me kapuç në mot të nxehtë
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. Abcnews.al ka siguruar dëshminë e policit, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest ...
TetovaSot | 10-Apr-2020 13:35
Ka qenë kapuçi i vënë në kokë në një mot të nxehtë ai që ka tradhtuar Orgest Bilbilin teksa shëtiste i qetë rrugëve të Tiranës. Abcnews.al ka siguruar dëshminë e policit, i cili qëlloi për vetëmbrojtje ndaj Orgest ...

“Do të qëlloj po ik”/ Qytetari i drejtoi armën policit, si ndodhi plagosja te “Xhamlliku” (foto)
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.
Top Channel | 10-Apr-2020 12:30
Të shtëna me armë zjarri, janë regjistruar në Tiranë pak më parë, në zonën e "Xhamlllikut" ku janë plagosur dy persona, një kalimtare dhe personi që ka pasur armën.

Jaupi sqaron ngjarjen: Polici u detyrua të qëllonte, i kërkuari nxori armën, kalimtarja u plagos aksidentalisht!
Në një komunikim për mediat, drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, tha se efektivi është detyruar të qëllojë ndaj personit të dyshuar, duke e lënë të plagosur, ndërkohë që një plumb rastësor goditi edhe një ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 13:34
Në një komunikim për mediat, drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, tha se efektivi është detyruar të qëllojë ndaj personit të dyshuar, duke e lënë të plagosur, ndërkohë që një plumb rastësor goditi edhe një ...

Polici i “Shqiponjave” plagos të shumëkërkuarin për disa vrasje Orges Bilbili, lëndohet dhe një kalimtare
I ka kërkuar kartën e identitetit ID, por personi ka nxjerrë armën ndaj grupit të policëve në shërbim. Një prej efektivëve të “Shqiponjave” ka reaguar me shpejtësi teksa qëlloi në këmbë kundravajtësin për ta ...
Gazeta Dita | 10-Apr-2020 13:28
I ka kërkuar kartën e identitetit ID, por personi ka nxjerrë armën ndaj grupit të policëve në shërbim. Një prej efektivëve të “Shqiponjave” ka reaguar me shpejtësi teksa qëlloi në këmbë kundravajtësin për ta ...

Ky është “killeri”që i drejtoi armën policisë, zbardhet përplasja me dy të plagosur në Tiranë
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...
Telegraf | 10-Apr-2020 12:50
Zbulohen detaje të reja se qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili. Sic raporton gazetarja Xhensila Kodra në ngjarjen e rëndë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved