ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:41

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:20
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...

Vdes edhe një pacient nga koronavirusi në Kosovë
Në orët e vona të së enjtes është raportuar për viktimën e shtatë nga koronavirusi në Kosovë. Klinika Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka njoftuar se pacienti Z. I, 72-vjeçar, ishte nga komuna e ...
VizionPlus | 09-Apr-2020 22:49
Në orët e vona të së enjtes është raportuar për viktimën e shtatë nga koronavirusi në Kosovë. Klinika Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka njoftuar se pacienti Z. I, 72-vjeçar, ishte nga komuna e ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja, totali 7 të vdekur dhe 227 të infektuar në Kosovë
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...
Monitor | 10-Apr-2020 10:27
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...

Konfirmohen 3 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...
Lapsi | 10-Apr-2020 09:10
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja me COVID-19 – shkon në 227 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 22:58
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...

Koronavirusi në Kosovë/ Grupmoshat më të infektuara janë 20-39 vjeç
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...
Telegraf | 09-Apr-2020 20:34
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...

Edhe 2 raste të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...
Arbresh | 10-Apr-2020 14:22
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan radioja “KontaktPlus”. Lajmin e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj, të cilët ...
Zeri | 10-Apr-2020 14:15
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan radioja “KontaktPlus”. Lajmin e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj, të cilët ...

Edhe disa raste të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 14:12
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...
EkonomiaOnline | 10-Apr-2020 14:08
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus, transmeton Gazeta Express. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 14:05
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus, transmeton Gazeta Express. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për ...

Kosovë, 227 me covid, 38 të shëruar
Shënohen 3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, duke e çuar numrin total të të infektuarve në 227, ndërsa 1 person është shëruar duke e çuar në 38 numrin e përgjithshëm të të shëruarve, informon Instituti Kombëtar i ...
RTSH | 10-Apr-2020 13:50
Shënohen 3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, duke e çuar numrin total të të infektuarve në 227, ndërsa 1 person është shëruar duke e çuar në 38 numrin e përgjithshëm të të shëruarve, informon Instituti Kombëtar i ...

6 rastet në Pejë me Covid 19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:31
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

6 rastet në Pejë me COVID-19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:56
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

Të rejat e fundit nga Klina, Zenun Elezaj sjell informacione nga qyteti ku doli rasti i parë me koronavirus në Kosovë!
Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, në një prononcim për IndeksOnline ka dhënë detaje për gjendjen e pandemisë në këtë komunë. Elezaj ka thënë se rasti i fundit me Covid-19 nga Gjurgjeviku në Klinë nuk ka pasur ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 10:42
Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, në një prononcim për IndeksOnline ka dhënë detaje për gjendjen e pandemisë në këtë komunë. Elezaj ka thënë se rasti i fundit me Covid-19 nga Gjurgjeviku në Klinë nuk ka pasur ...

Të enjten në Kosovë u konfirmuan vetëm 3 raste të reja me Covid-19
Prishtinë, 9 prill 2020 – Dita e enjte mund të konsiderohet ditë shpresëdhënëse se në Kosovë nuk ka përhapje pandemike të koronavirusit Covid-19. Vetëm tri raste kanë rezultuar pozitive me këtë virus, nga 117 mostrat e ...
Illyriapress | 09-Apr-2020 23:39
Prishtinë, 9 prill 2020 – Dita e enjte mund të konsiderohet ditë shpresëdhënëse se në Kosovë nuk ka përhapje pandemike të koronavirusit Covid-19. Vetëm tri raste kanë rezultuar pozitive me këtë virus, nga 117 mostrat e ...

Vdes 72 vjeçari nga Gjilanit i prekur me COVID-19 – shkon në shtatë numri i viktimave në Kosovë
Edhe një person ka vdekur në Kosovë si pasojë e coronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një shkrimi në Facebook. “Në Klinikën Infektive të QKUK-së sonte në orët e mbrëmjes, në Njësinë e ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 21:45
Edhe një person ka vdekur në Kosovë si pasojë e coronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një shkrimi në Facebook. “Në Klinikën Infektive të QKUK-së sonte në orët e mbrëmjes, në Njësinë e ...

Numri i shëruarve nga koronavirusi në Kosovë shkon në 38
Sot është shëruar edhe një pacient nga koronavirusi në Kosovë, derisa numri i përgjithshshëm i të shëruarve deri më sot ka shkuar në 38. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i......
Zeri | 09-Apr-2020 23:37
Sot është shëruar edhe një pacient nga koronavirusi në Kosovë, derisa numri i përgjithshshëm i të shëruarve deri më sot ka shkuar në 38. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i......

Tri raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohet edhe një pacient
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 3 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 227. Laboratori i ...
Gazeta Monitor | 09-Apr-2020 23:28
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 3 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 227. Laboratori i ...

Edhe tre persona të infektuar me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar të enjten edhe për tre persona të infektuar me sëmundjen Covid-19 në Kosovë. “Rastet pozitive janë raste kontakti, një rast me vendbanim nga Suhareka, një rast me ...
Radio Evropa e Lire | 09-Apr-2020 23:25
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar të enjten edhe për tre persona të infektuar me sëmundjen Covid-19 në Kosovë. “Rastet pozitive janë raste kontakti, një rast me vendbanim nga Suhareka, një rast me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved