ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:00

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:20
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...

Koronavirusi në Kosovë/ Grupmoshat më të infektuara janë 20-39 vjeç
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...
Telegraf | 09-Apr-2020 20:34
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja, totali 7 të vdekur dhe 227 të infektuar në Kosovë
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...
Monitor | 10-Apr-2020 10:27
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...

Konfirmohen 3 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...
Lapsi | 10-Apr-2020 09:10
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja me COVID-19 – shkon në 227 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 22:58
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...

6 rastet në Pejë me Covid 19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:31
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

6 rastet në Pejë me COVID-19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:56
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

IKSHPK: Mos dilni jashtë, ajri sot i pashëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë i ka porositur qytetarët që sot të qëndrojnë sa më shumë mbyllur. Kjo sepse, ajri në vend është shumë i dëmshëm, shkruan Insajderi. Sipas matjeve të ajrit nga......
Zeri | 10-Apr-2020 12:10
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë i ka porositur qytetarët që sot të qëndrojnë sa më shumë mbyllur. Kjo sepse, ajri në vend është shumë i dëmshëm, shkruan Insajderi. Sipas matjeve të ajrit nga......

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri sot nuk është i shëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...
Medial | 10-Apr-2020 12:02
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri sot nuk është i shëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...
Klan Kosova | 10-Apr-2020 11:57
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...

IKSHPK: Ajri sot nuk është i shëndetshëm, qëndroni në shtëpi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët, raporton . Në llogarinë zyrtare të IKSHPK’së, nga instituti kanë bërë thirrje që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të ...
Lajminet | 10-Apr-2020 11:55
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët, raporton . Në llogarinë zyrtare të IKSHPK’së, nga instituti kanë bërë thirrje që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të ...

Coronavirusi në Kosovë- grupmoshat më të infektuara 20-39 vjeç
Virusi COVID-19, që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tash ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 20:14
Virusi COVID-19, që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tash ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...

IKSHPK: Ajri sot nuk është i shëndetshëm, qëndroni në shtëpi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët. Në llogarinë zyrtare të IKSHPK-së, kërkohet që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të qëndrojnë në shtëpi. Kjo pasi që sot ...
Arbresh | 10-Apr-2020 11:44
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët. Në llogarinë zyrtare të IKSHPK-së, kërkohet që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të qëndrojnë në shtëpi. Kjo pasi që sot ...

Shtatë raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, gazetari: Vetëm një pacient në urgjencë mjekësore, shpresë se gjendja do bëhet më mirë
TIRANE Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë zbuluar shtatë raste të reja me Covid-19. Gjithsej, në të gjithë Republikën, janë të infektuar me koronavirus 416 persona. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për “News 24” e ...
Medial | 10-Apr-2020 11:29
TIRANE Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë zbuluar shtatë raste të reja me Covid-19. Gjithsej, në të gjithë Republikën, janë të infektuar me koronavirus 416 persona. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për “News 24” e ...

I karantinuari nga Smrekonica shëtitet në Vushtrri, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, tashmë vatër e koronavirusit, është arrestuar pasi e kishte shkelur urdhrin për karantinim. Sipas Policisë, i dyshuari kishte thënë se ka ...
Zeri | 10-Apr-2020 11:14
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, tashmë vatër e koronavirusit, është arrestuar pasi e kishte shkelur urdhrin për karantinim. Sipas Policisë, i dyshuari kishte thënë se ka ...

I karantinuari nga Smrekonica shëtitet nëpër Vushtrri, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, tashmë vatër e koronavirusit pasi e kishte shkelur urdhrin për karantinim. Sipas policisë i dyshuari kishte thënë se ka dalë nga shtëpia ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 11:07
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, tashmë vatër e koronavirusit pasi e kishte shkelur urdhrin për karantinim. Sipas policisë i dyshuari kishte thënë se ka dalë nga shtëpia ...

Banori i Smrekonicës thyen karantinën, arrestohet pasi del në qytet
I njëjti u arrestua pasi që shkeli urdhrin duke dalë nga shtëpi për të kryer disa shërbime në qytet, shkruan . Ndaj të dyshuarit në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe procedohet në procedurë të ...
Lajminet | 10-Apr-2020 11:03
I njëjti u arrestua pasi që shkeli urdhrin duke dalë nga shtëpi për të kryer disa shërbime në qytet, shkruan . Ndaj të dyshuarit në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe procedohet në procedurë të ...

Të rejat e fundit nga Klina, Zenun Elezaj sjell informacione nga qyteti ku doli rasti i parë me koronavirus në Kosovë!
Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, në një prononcim për IndeksOnline ka dhënë detaje për gjendjen e pandemisë në këtë komunë. Elezaj ka thënë se rasti i fundit me Covid-19 nga Gjurgjeviku në Klinë nuk ka pasur ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 10:42
Kryetari i Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, në një prononcim për IndeksOnline ka dhënë detaje për gjendjen e pandemisë në këtë komunë. Elezaj ka thënë se rasti i fundit me Covid-19 nga Gjurgjeviku në Klinë nuk ka pasur ...

Të enjten në Kosovë u konfirmuan vetëm 3 raste të reja me Covid-19
Prishtinë, 9 prill 2020 – Dita e enjte mund të konsiderohet ditë shpresëdhënëse se në Kosovë nuk ka përhapje pandemike të koronavirusit Covid-19. Vetëm tri raste kanë rezultuar pozitive me këtë virus, nga 117 mostrat e ...
Illyriapress | 09-Apr-2020 23:39
Prishtinë, 9 prill 2020 – Dita e enjte mund të konsiderohet ditë shpresëdhënëse se në Kosovë nuk ka përhapje pandemike të koronavirusit Covid-19. Vetëm tri raste kanë rezultuar pozitive me këtë virus, nga 117 mostrat e ...

Numri i shëruarve nga koronavirusi në Kosovë shkon në 38
Sot është shëruar edhe një pacient nga koronavirusi në Kosovë, derisa numri i përgjithshshëm i të shëruarve deri më sot ka shkuar në 38. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i......
Zeri | 09-Apr-2020 23:37
Sot është shëruar edhe një pacient nga koronavirusi në Kosovë, derisa numri i përgjithshshëm i të shëruarve deri më sot ka shkuar në 38. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved