ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 18:38

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 00:08
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...

Osmani i reagon Veliut: Kosova po kalon nëpër dy pandemi – COVID-19 dhe politikanëve të papërgjegjshëm
Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, i ka reaguar nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, pasi ky i fundit e ka quajtur Osmanin përkthyese e Thaçit, që nuk guxoi të garojë për kryetare të Mitrovicës as Prishtinës. Osmani ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 23:54
Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, i ka reaguar nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, pasi ky i fundit e ka quajtur Osmanin përkthyese e Thaçit, që nuk guxoi të garojë për kryetare të Mitrovicës as Prishtinës. Osmani ...

Vjosa Osmani i përgjigjet Agim Veliut pa ia përmendur emrin
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...
Ina-Online | 09-Apr-2020 04:44
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...

Vjosa Osmani i përgjigjet Agim Veliut pa ia përmendur emrin
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...
Gazeta Express | 09-Apr-2020 03:01
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...

Tërmkolli: Puna e parë e Osmanit ka qenë përkthyese e Thaçit
“Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një person që mban pozita të tilla kanë qenë dashakeqëse, në momentin kur ne po flasim se ...
Lajminet | 09-Apr-2020 00:27
“Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një person që mban pozita të tilla kanë qenë dashakeqëse, në momentin kur ne po flasim se ...

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...
Shprehja | 09-Apr-2020 00:16
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...

“Nëse del Vjosa Osmani nga LDK, humb ajo, e jo LDK”
Melihate Tërmkolli nga LDK ka reaguar për përplasjen ndërmjet Agim Veliut dhe Vjosa Osmanit. Sipas saj nëse del nga LDK, atëherë më shumë humb Vjosa Osmani. ”Nëse del Vjosa Osmani nga LDK, humb ajo e jo LDK”, tha ajo në ...
Indeks Online | 09-Apr-2020 00:14
Melihate Tërmkolli nga LDK ka reaguar për përplasjen ndërmjet Agim Veliut dhe Vjosa Osmanit. Sipas saj nëse del nga LDK, atëherë më shumë humb Vjosa Osmani. ”Nëse del Vjosa Osmani nga LDK, humb ajo e jo LDK”, tha ajo në ...

Vjosa Osmani i përgjigjet Agim Veliut, por s’ia përmend emrin: Të mbajmë higjienë mentale nga shpifësit e shantazhuesit
Ajo, duke mos ia përmendur emrin e ka quajtur Veliun shpifës e shantazhues, shkruan . “Vendi ynë po kalon në dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm”, tha Osmani gjithashtu. Ky ...
Lajminet | 09-Apr-2020 00:12
Ajo, duke mos ia përmendur emrin e ka quajtur Veliun shpifës e shantazhues, shkruan . “Vendi ynë po kalon në dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm”, tha Osmani gjithashtu. Ky ...

Veliu: Nëse i jepet mandatari LDK-së mund të bëhet qeveria me AKK-Nisma dhe minoritetet
Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka thënë se nëse i jepet mandati Lidhjes Demokratike të Kosovës, prioritet është një qeveri gjithëpërfshirëse. Por, nuk përjashtohet mundësia të bëhet edhe një qeveri me ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 22:38
Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka thënë se nëse i jepet mandati Lidhjes Demokratike të Kosovës, prioritet është një qeveri gjithëpërfshirëse. Por, nuk përjashtohet mundësia të bëhet edhe një qeveri me ...

Tërmkolli: Puna e parë e Osmanit ka qenë përkthyese e Thaçit
Melihate Tërmkolli ka thënë se Vjosa Osmani ka mbajtur qëndrim dashakeqës ndaj LDK-së. “Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një ...
Medial | 09-Apr-2020 00:11
Melihate Tërmkolli ka thënë se Vjosa Osmani ka mbajtur qëndrim dashakeqës ndaj LDK-së. “Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një ...

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...
Arbresh | 09-Apr-2020 00:08
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...

Vjosa Osmani i përgjigjet Agim Veliut
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...
TetovaSot | 09-Apr-2020 00:08
Kryetarja e parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkruar se aktualisht vendi ynë po kalon dy panedemi, atë të koronavirusit dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. “Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të ...

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës, ajo po e mbron konceptin e tij
“Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur kemi pasë rënie në 22 përqind, LDK e ka rënien më të madhe pikërisht tani. Kemi bërë punë gjithë LDK, strukturat dhe anëtarësia, një person që ...
Lajminet | 09-Apr-2020 00:04
“Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur kemi pasë rënie në 22 përqind, LDK e ka rënien më të madhe pikërisht tani. Kemi bërë punë gjithë LDK, strukturat dhe anëtarësia, një person që ...

Tërmkolli: Puna e parë e Osmanit ka qenë përkthyese e Thaçit
Melihate Tërmkolli ka thënë se Vjosa Osmani ka mbajtur qëndrim dashakeqës ndaj LDK-së. “Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një ...
Klan Kosova | 09-Apr-2020 00:03
Melihate Tërmkolli ka thënë se Vjosa Osmani ka mbajtur qëndrim dashakeqës ndaj LDK-së. “Nuk ka krisur kiameti për këtë që ka thënë Agim Veliu. Vjosa Osmani për deklarime anti LDK, është nënkryetare e LDK-së dhe për një ...

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës, ajo po e mbron konceptin e tij
Melihate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...
EkonomiaOnline | 09-Apr-2020 00:00
Melihate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...

Osmani i reagon Veliut: Kosova po kalon nëpër dy pandemi, COVID-19 dhe politikanëve të papërgjegjshëm
Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, i ka reaguar nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, pasi ky i fundit e ka quajtur Osmanin përkthyese e Thaçit, që nuk guxoi të garojë për kryetare të Mitrovicës as Prishtinës. Osmani ...
Arbresh | 09-Apr-2020 00:00
Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, i ka reaguar nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, pasi ky i fundit e ka quajtur Osmanin përkthyese e Thaçit, që nuk guxoi të garojë për kryetare të Mitrovicës as Prishtinës. Osmani ...

Tërmkolli: Albini po mundohet ta marrë LDK-në përmes Vjosës, ajo ka dalë prej konceptit të LDK-së
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 23:54
Meilhate Termkolli nga LDK ka thënë se ka thënë se Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani nuk përbën gjeneratën e re brenda kësaj partie. “Vjosa thuhet që e ka bërë fituese LDK-në, LDK nuk fitoi. Nga 2007 kur ...

Osmani: Kosova po lufton dy pandemi atë të koronavirusit dhe politikanëve të papërgjegjshëm
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova po kalon në dy pandemi atë të koronavirusit dhe pandeminë si e quan ajo të politikanëve të papërgjegjshëm. “Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, ...
Medial | 08-Apr-2020 23:54
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova po kalon në dy pandemi atë të koronavirusit dhe pandeminë si e quan ajo të politikanëve të papërgjegjshëm. “Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, ...

Osmani i përgjigjet Veliut (pa ia përmendur emrin), ta ruajmë higjienën mentale
Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook ka thënë se Kosova po kalon dy pandemi, në atë të koronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. Ajo është shprehur se përveç higjienës ...
EkonomiaOnline | 08-Apr-2020 23:51
Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook ka thënë se Kosova po kalon dy pandemi, në atë të koronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. Ajo është shprehur se përveç higjienës ...

Osmani: Kosova po lufton dy pandemi atë të koronavirusit dhe politikanëve të papërgjegjshëm
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova po kalon në dy pandemi atë të koronavirusit dhe pandeminë si e quan ajo të politikanëve të papërgjegjshëm. “Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 23:51
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova po kalon në dy pandemi atë të koronavirusit dhe pandeminë si e quan ajo të politikanëve të papërgjegjshëm. “Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved