ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 11:34

Tragjike në Kumanovë/ Para pak ditësh lindi djalin, nëna 27-vjeçare vdes nga koronavirusi

Tragjike në Kumanovë/ Para pak ditësh lindi djalin, nëna 27-vjeçare vdes nga koronavirusi
Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë Veriore, Venko Filipçe, nëpërmjet një statusi në Facebook para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona.
Top Channel | 08-Apr-2020 18:19
Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë Veriore, Venko Filipçe, nëpërmjet një statusi në Facebook para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona.

Shkon në 30 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona.
Top Channel | 08-Apr-2020 17:20
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona.

Ndërron jetë 27 vjeçarja me Koronavirus një javë pas lindjes
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Maqedoni pas rasteve të identifikuara me Koronavirus.Një 27 vjeçare e cila rezultonte positive ndaj Koronavirus,ka ndërruar jetë një javë pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Përmes ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 21:53
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Maqedoni pas rasteve të identifikuara me Koronavirus.Një 27 vjeçare e cila rezultonte positive ndaj Koronavirus,ka ndërruar jetë një javë pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Përmes ...

Arrin në 29 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i personave që kanë vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 29. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar tre viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetesisë viktimat janë një 73 vjeçar nga ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 17:40
Numri i personave që kanë vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 29. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar tre viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetesisë viktimat janë një 73 vjeçar nga ...

2 viktima nga koronavirusi sot në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut janë shënuar këtë të mërkurë 18 raste të reja me koronavirus, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë. Viktima ishte një 73-vjeçar nga Kumanova, ndërsa një tjetër u gjet i pajetë në shtëpinë e tij. ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 15:35
Në Maqedoninë e Veriut janë shënuar këtë të mërkurë 18 raste të reja me koronavirus, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë. Viktima ishte një 73-vjeçar nga Kumanova, ndërsa një tjetër u gjet i pajetë në shtëpinë e tij. ...

28 të vdekur dhe 617 të infektuar nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut
Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 28 numrin e të vdekurve. Viktimat janë nga nga Kumanova dhe Kavadari. Ndërkohë numri i të infektuarve ka shkuar në 617, 18 raste të ...
Lapsi | 08-Apr-2020 16:32
Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 28 numrin e të vdekurve. Viktimat janë nga nga Kumanova dhe Kavadari. Ndërkohë numri i të infektuarve ka shkuar në 617, 18 raste të ...

Edhe një viktimë nga koronavirusi në vend, gjithsejtë 27
Gjatë natës së kaluar është shënuar edhe një viktimë nga virusi Korona, mëson Alsat, duke çuar kështu numrin e viktimave nga koronavirusi në 27. Sipas informatave tona bëhet fjalë për pacientë nga Kumanova. Ndryshe ...
Shprehja | 09-Apr-2020 04:42
Gjatë natës së kaluar është shënuar edhe një viktimë nga virusi Korona, mëson Alsat, duke çuar kështu numrin e viktimave nga koronavirusi në 27. Sipas informatave tona bëhet fjalë për pacientë nga Kumanova. Ndryshe ...

MSH: Ndërron jetë lehona nga Kumanova, e cila ishte infektuar me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 15:53
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...

Virusi Korona, nga sot kufizime të reja të lëvizjes
Fillon zbatimi i orës policore në nivel shtetëror nga ora 16:00 deri në orën 05:00 të mëngjesit. Rrugët e kryeqytetit u zbrazën për pak minuta, ndërsa gjatë ditës u zbatua masa shtrënguese për të moshuarit dhe personat ...
Shprehja | 08-Apr-2020 23:45
Fillon zbatimi i orës policore në nivel shtetëror nga ora 16:00 deri në orën 05:00 të mëngjesit. Rrugët e kryeqytetit u zbrazën për pak minuta, ndërsa gjatë ditës u zbatua masa shtrënguese për të moshuarit dhe personat ...

Arrin në 30 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Maqedoni
Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. Foshnja është në gjendje të mirë shëndetësore. Ndërkohë edhe 3 viktima të ...
Lajminet | 08-Apr-2020 21:10
Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. Foshnja është në gjendje të mirë shëndetësore. Ndërkohë edhe 3 viktima të ...

Maqedoni, arrin në 30 numri i të vdekurve nga Coronavirusi
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga Covid-19 në Maqedoni. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. ...
EkonomiaOnline | 08-Apr-2020 20:59
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga Covid-19 në Maqedoni. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. ...

Maqedoni e Veriut, 5 viktima nga koronavirusi dhe 26 raste të reja në 24 orë
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...
Top Channel | 07-Apr-2020 22:25
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...

Maqedoni: Arrin në 30 numri i të vdekurve nga koronavirusi
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga Covid-19 në Maqedoni. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 20:59
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga Covid-19 në Maqedoni. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas është shtruar në Klinikën Infektive. ...

Arrin në 30 numri i të vdekurve nga virusi Korona
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas ...
Shprehja | 08-Apr-2020 20:56
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas ...

Maqedoni e Veriut, 5 të vdekur brenda 24 orëve të fundit
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19.
Top Channel | 07-Apr-2020 22:25
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19.

Arrin në 30 numri i të vdekurve nga virusi Korona
Alsat 2020-04-08T20:38:23+02:00 Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e ...
AlMaKos | 08-Apr-2020 20:50
Alsat 2020-04-08T20:38:23+02:00 Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e ...

Arrin në 30 numri i të vdekurve nga virusi Korona
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas ...
Alsat-M | 08-Apr-2020 20:39
Lehona 27 vjeçare nga Kumanova është viktima më re nga CoVid-19. Ajo ishte e shtruar në Spitalin Infektiv në Shkup. Më 30 mars e njëjta ka pasur lindje të parakohshme në repartin e gjinekologjisë, ndërsa një ditë më pas ...

Ashpërsohen masat e ndalim-qarkullimit në Maqedoninë e Veriut
Nga e mërkura pasdite në gjithë Maqedoninë e Veriut, janë ashpërsuar masat e lëvizjes dhe qarkullimit në përpjekje të parandalimit të përhapjes së koronavirusit. Ndalim-qarkullimi filloi në orën 16:00 dhe do ta zgjasë ...
Zeri Amerikes | 08-Apr-2020 19:16
Nga e mërkura pasdite në gjithë Maqedoninë e Veriut, janë ashpërsuar masat e lëvizjes dhe qarkullimit në përpjekje të parandalimit të përhapjes së koronavirusit. Ndalim-qarkullimi filloi në orën 16:00 dhe do ta zgjasë ...

(VIDEO) Vëllai i shqiptarit që ndërroi jetë në Kavadari të RMV-së: Nuk mundemi ta sjellim të ndjerin në Shqipëri
Mondi Lamo, i moshës 44 vjeçare, prej janarit punonte në Maqedoninë e Veriut. Ai ka humbur jetën të dielën në Maqedoninë e Veriut. Prej disa ditësh familjarët janë përpjekur për ta sjellë trupin e pajetë në Shqipëri, ...
Portalb | 08-Apr-2020 18:34
Mondi Lamo, i moshës 44 vjeçare, prej janarit punonte në Maqedoninë e Veriut. Ai ka humbur jetën të dielën në Maqedoninë e Veriut. Prej disa ditësh familjarët janë përpjekur për ta sjellë trupin e pajetë në Shqipëri, ...

Ndërron jetë lehona nga Kumanova, e cila ishte infektuar me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...
Ina-Online | 08-Apr-2020 17:21
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved