ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 04:57

“Mbi 1 mijë të moshuar iu dërguan barna në banesë”, Manastirliu: 1600 mjekë familje po ofrojnë online konsulta mjekësore

“Mbi 1 mijë të moshuar iu dërguan barna në banesë”, Manastirliu: 1600 mjekë familje po ofrojnë online konsulta mjekësore
Teksa mjekët e familjes përveçse do të trajtojnë me këshilla dhe pacientët e prekur nga COVID, përmes këshillimit online, ata po ofrojnë shërbim edhe për konsulta të tjera mjekësore. Lajmi është bërë i ditur nga ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 21:09
Teksa mjekët e familjes përveçse do të trajtojnë me këshilla dhe pacientët e prekur nga COVID, përmes këshillimit online, ata po ofrojnë shërbim edhe për konsulta të tjera mjekësore. Lajmi është bërë i ditur nga ...

“Nënë Rukia, plot 84 vjeçe ka lënë spitalin”, Manastirliu ndan lajmin e mirë: U shërua nga COVID
Një tjetër lajm i mirë vjen nga spitali Infektiv. Mësohet se një paciente 84 vjece ka lënë sot spitalin, pasi ka fituar betejën me COVID. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 17:11
Një tjetër lajm i mirë vjen nga spitali Infektiv. Mësohet se një paciente 84 vjece ka lënë sot spitalin, pasi ka fituar betejën me COVID. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes ...

84-vjeçarja del nga Spitali Infektiv, fiton betejën me koronavirusin
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 17:57
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...

Lajm i mirë/ Manastirliu: Shërohen 4 infermierë dhe një mjeke nga COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 1 mjeke dhe 4 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit ...
Top Channel | 08-Apr-2020 13:25
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 1 mjeke dhe 4 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit ...

84 vjeçarja lë spitalin infektiv, ‘mund’ Covid-19
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...
Telegraf | 08-Apr-2020 18:08
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...

Manastirliu jep lajmin: Shërohen edhe 5 mjekë e infermierë të tjerë të infektuar me koronavirus
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep një tjetër lajm të mirë, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Manastirliu shkruan në “Facebook” se janë shëruar nga ky virus i rrezikshëm edhe 5 mjekë e infermierë ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 12:52
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep një tjetër lajm të mirë, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Manastirliu shkruan në “Facebook” se janë shëruar nga ky virus i rrezikshëm edhe 5 mjekë e infermierë ...

17 raste të reja me koronavirus, shkon në 400 numri i të infektuarve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Janë 17 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Pavarsisht se një ditë më parë ishin vetëm 6 raste, numri i të infektuarve është rritur sërish, duke shkuar në 400 në total. ...
Mapo | 08-Apr-2020 13:13
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Janë 17 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Pavarsisht se një ditë më parë ishin vetëm 6 raste, numri i të infektuarve është rritur sërish, duke shkuar në 400 në total. ...

Lajm i mirë nga “bluzat e bardha”: Shërohen 4 infermierë dhe një mjeke nga COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 1 mjeke dhe 4 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 13:12
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 1 mjeke dhe 4 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit ...

Koronavirusi: 17 raste të reja në 24 orët e fundit
Ne 24 oret e fundit jane testuar 236 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 17 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.989 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...
ikub.al | 08-Apr-2020 11:51
Ne 24 oret e fundit jane testuar 236 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 17 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.989 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...

Një 84-vjeçare në Shqipëri shërohet nga coronavirusi
Një 84-vjeçare në Shqipëri është pacientja e radhës e shëruar nga coronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, transmeton Telegrafi. “Nënë Rukija plot 84 vjeç ka lënë spitalin ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 18:28
Një 84-vjeçare në Shqipëri është pacientja e radhës e shëruar nga coronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, transmeton Telegrafi. “Nënë Rukija plot 84 vjeç ka lënë spitalin ...

Fiton betejën me coronavirusin, 84 vjeçarja shqiptare lirohet nga spitali
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv i Tiranës. Një 84 vjeçare është shëruar plotësisht nga coronavirusi duke lënë spitalin. Lajmin e mirë e ka dhënë vet ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 18:03
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv i Tiranës. Një 84 vjeçare është shëruar plotësisht nga coronavirusi duke lënë spitalin. Lajmin e mirë e ka dhënë vet ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një ...

Manastirliu: 1 mjeke dhe 4 infermierë shërohen nga koronavirusi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se 5 pjesëtarë të personelit shëndetësor janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në “Facebook”, ministrja bëri me dije se gjatë 24 orëve të fundit, një ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 13:10
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se 5 pjesëtarë të personelit shëndetësor janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në “Facebook”, ministrja bëri me dije se gjatë 24 orëve të fundit, një ...

Pipero: Kemi kaluar gjysmën e së keqes, në fund të prillit do kemi…
Doktori i njohur Pëllumb Pipero tha në emisionin “Open” se tashmë ka kaluar gjysma e parë e së keqes. “Situata në Spitalin Infektiv paraqitet komplekse. Ka nga ato pacientë që kanë problematikat e qëndrueshme, por besoj ...
Lapsi | 08-Apr-2020 22:54
Doktori i njohur Pëllumb Pipero tha në emisionin “Open” se tashmë ka kaluar gjysma e parë e së keqes. “Situata në Spitalin Infektiv paraqitet komplekse. Ka nga ato pacientë që kanë problematikat e qëndrueshme, por besoj ...

MSH jep të dhënat e fundit për koronavirusin: 400 të prekur në Shqipëri, shënohen 17 raste te reja
Rriten rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Përditësimi u bë i ditur sot nga Ministria e Shëndetësisë. Kujtojmë që deri tani në vendin tonë kanë humbur jetën 22 persona. Rastet më të shumta të të infektuarve ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 11:45
Rriten rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Përditësimi u bë i ditur sot nga Ministria e Shëndetësisë. Kujtojmë që deri tani në vendin tonë kanë humbur jetën 22 persona. Rastet më të shumta të të infektuarve ...

Koronavirusi/ MSH jep të dhënat e fundit: 400 të prekur në Shqipëri, 17 raste të reja. Shkon në 154 numri i të shëruarve
Rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri janë rritur në 400 persona, 17 prej tyre raste të reja të konfirmuara sot. Po ashtu kemi 23 të shëruar në 24 orë, duke e cuar në 154 numrin e të shëruarve. Përditësimi u ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 11:36
Rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri janë rritur në 400 persona, 17 prej tyre raste të reja të konfirmuara sot. Po ashtu kemi 23 të shëruar në 24 orë, duke e cuar në 154 numrin e të shëruarve. Përditësimi u ...

“Lagjja-vatër”/ Shkon në 12 numri i të prekurve nga COVID-19 në Elbasan, e infektuar dhe gruaja e pronarit të restorantit
Një tjetër rast pozitiv me Covid-19 është regjistruar në Elbasan, duke e çuar kështu në 12 numrin e të infektuarve.
Top Channel | 08-Apr-2020 11:30
Një tjetër rast pozitiv me Covid-19 është regjistruar në Elbasan, duke e çuar kështu në 12 numrin e të infektuarve.

Shkon në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 17 raste të reja! Ja harta e përhapjes
Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përditësuar të rejat lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në vend. 17 rastet e reja kanë dalë ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 11:42
Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përditësuar të rejat lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në vend. 17 rastet e reja kanë dalë ...

Si është gjendja e të shtruarve në Infektiv dhe Sanatorium, ministria: Ja sa janë në terapi intensive dhe të intubuar
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend është rritur me 17 raste, duke e çuar në 400 numrin e të prekurve në total, dalin detaje nga gjendja e pacientëve të shtruar në dy spitalet Covid. Drejtoresha e ...
Telegraf | 08-Apr-2020 12:21
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend është rritur me 17 raste, duke e çuar në 400 numrin e të prekurve në total, dalin detaje nga gjendja e pacientëve të shtruar në dy spitalet Covid. Drejtoresha e ...

Shkon në 400 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, 17 raste te reja gjatë 24 orëve të fundit
Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përditësuar të rejat lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në vend. 17 rastet e reja kanë dalë ...
Telegraf | 08-Apr-2020 12:18
Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përditësuar të rejat lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në vend. 17 rastet e reja kanë dalë ...

84-vjeçarja del nga Spitali Infektiv, fiton betejën me koronavirusin
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...
Lapsi | 08-Apr-2020 17:43
Një 84 vjeçare është pacientja e rradhës e cila është shëruar nga COVID-19. Nënë Rukija ka lënë spitalin infektiv ditën e sotme. Është vetë ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu që e bën të ditur një gjë të tillë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved