ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 08:06

Boris Johnson, në gjendje “klinikisht të qëndrueshme”

Boris Johnson, në gjendje “klinikisht të qëndrueshme”
Kryeministri britanik Boris Johnson është në gjendje “klinikisht të qëndrueshme” dhe ndodhet në kujdes intensiv në spitalin St Thomas të Londrës, duke u trajtuar për komplikimet e shkaktuara nga infektimi me ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 21:50
Kryeministri britanik Boris Johnson është në gjendje “klinikisht të qëndrueshme” dhe ndodhet në kujdes intensiv në spitalin St Thomas të Londrës, duke u trajtuar për komplikimet e shkaktuara nga infektimi me ...

“Boris Johnson e meriton koronavirusin”: Kryebashkiakja britanike kërkon falje për deklaratën
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, ndodhet në kujdes intensiv në spital duke luftuar për jetën, pasi është infektuar nga koronavirusi. Por për një kryebashkiake, ai e ka merituar të gjithë këtë. Siç ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 15:04
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, ndodhet në kujdes intensiv në spital duke luftuar për jetën, pasi është infektuar nga koronavirusi. Por për një kryebashkiake, ai e ka merituar të gjithë këtë. Siç ...

Tre ditë në terapi intensive/ Kryeministri Johnson në gjendje të qëndrueshme
Gjendja shëndetësore e kryeministrit të Britanisë së Madhe, Boris Johnson po shkon drejt përmirësimit. Zëdhënësi i tij pohoi se Johnson është në oksigjenim dhe po i përgjigjet trajtimit të COVID-19, por nuk është akoma ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 16:25
Gjendja shëndetësore e kryeministrit të Britanisë së Madhe, Boris Johnson po shkon drejt përmirësimit. Zëdhënësi i tij pohoi se Johnson është në oksigjenim dhe po i përgjigjet trajtimit të COVID-19, por nuk është akoma ...

Boris Johnson vijon në terapi intensive
Kryeministri britanik, Boris Johnson kaloi natën e dytë në kujdes intensiv. Sipas Nënsekretarit britanik për Shëndetësinë, Edward Argar, Johnson është në gjendje të qëndrueshme. “Unë e di se kryeministri është në ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 10:47
Kryeministri britanik, Boris Johnson kaloi natën e dytë në kujdes intensiv. Sipas Nënsekretarit britanik për Shëndetësinë, Edward Argar, Johnson është në gjendje të qëndrueshme. “Unë e di se kryeministri është në ...

Boris Johnson-it do t'i duhen dy muaj për të marrë veten
Sipas kesaj skeme, ai nuk do te mund te jete dot ne krye te detyres gjate periudhes kur Britanise do t'i duhet te perballet me situaten dhe infeksionin. Nderkohe Downing Street siguroi se gjendja e 55 vjeçarit ishte e ...
ikub.al | 07-Apr-2020 22:25
Sipas kesaj skeme, ai nuk do te mund te jete dot ne krye te detyres gjate periudhes kur Britanise do t'i duhet te perballet me situaten dhe infeksionin. Nderkohe Downing Street siguroi se gjendja e 55 vjeçarit ishte e ...

Qeveria britanike: Boris Johnson është mirë, po reagon ndaj ilaçeve që i janë bërë
Një zëdhënës i Downing Street deklaroi se kryeministri Boris Johnson është mirë por akoma nuk është gati për t’iu kthyer punës. Boris Johnson kaloi natën e tretë në spital. Kryeministri britanik ndodhet ende në terapi ...
Lapsi | 08-Apr-2020 15:50
Një zëdhënës i Downing Street deklaroi se kryeministri Boris Johnson është mirë por akoma nuk është gati për t’iu kthyer punës. Boris Johnson kaloi natën e tretë në spital. Kryeministri britanik ndodhet ende në terapi ...

Informohet vetëm nga lajmet për djalin, babai i Boris Johnson: Është rritur në fshat me dele, kjo do ta ndihmojë në luftën kundër virusit
Babai i Boris Johnson sot e ka quajtur djalin e tij një luftëtar, ndërkohë që Kryeministri vazhdon betejën e tij në kujdesin intensiv kundër koronavirusit. Stanley Johnson, 79 vjeç, i cili u vetizolua pas sëmundjes së ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 20:20
Babai i Boris Johnson sot e ka quajtur djalin e tij një luftëtar, ndërkohë që Kryeministri vazhdon betejën e tij në kujdesin intensiv kundër koronavirusit. Stanley Johnson, 79 vjeç, i cili u vetizolua pas sëmundjes së ...

Vladimir Putin: Boris Johnson do ta kalojë koronavirusin me sensin e tij të humorit
Presidenti rus Vladimir Putin i ka uruar sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson duke insistuar se “sensi i tij i humorit” do ta ndihmojë të mundë koronavirusin. Johnson është shtruar në spital prej ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 20:20
Presidenti rus Vladimir Putin i ka uruar sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson duke insistuar se “sensi i tij i humorit” do ta ndihmojë të mundë koronavirusin. Johnson është shtruar në spital prej ...

Covid-19 i pamëshirshëm, dërmon SHBA-në e Britaninë (VIDEO)
Virusin vdekjeprurës Covid-19, ka dërmuar shtete të fuqishme botërore. SHBA-ja dhe Britania e Madhe, numërojnë mijëra viktima, derisa në gjendje jo të mirë shëndetësore vazhdon të jetë edhe vet kryeministri britanik, ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 22:56
Virusin vdekjeprurës Covid-19, ka dërmuar shtete të fuqishme botërore. SHBA-ja dhe Britania e Madhe, numërojnë mijëra viktima, derisa në gjendje jo të mirë shëndetësore vazhdon të jetë edhe vet kryeministri britanik, ...

Vazhdon të jetë në kujdesin intenziv por gjendja e Boris Johnson po përmirësohet
Gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson është duke u përmirësuar dhe ai është në gjendje të ulet në shtrat, këtë e bëri të ditur ministri i Financave Rishi Sunak. Johnson u pranua në spitalin e St Thomas të ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 22:28
Gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson është duke u përmirësuar dhe ai është në gjendje të ulet në shtrat, këtë e bëri të ditur ministri i Financave Rishi Sunak. Johnson u pranua në spitalin e St Thomas të ...

Sonte nata e tretë në kujdes intensiv, dalin detaje të reja rreth shëndetit të Boris Johnson
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...
Portalb | 08-Apr-2020 22:19
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...

Kryeminsitrit britanik i “përmirësohet” gjendja shëndetësore
Kryeministri britanik Boris Johnson po “përmirësohet” pas dy netësh në kujdes intensiv, ka thënë kancelari Rishi Sunak. “Z. Johnson tani ishte ulur në shtrat dhe ishte sot me një humor të mirë”. Ai është i shtruar në ...
AlbInfo | 08-Apr-2020 22:16
Kryeministri britanik Boris Johnson po “përmirësohet” pas dy netësh në kujdes intensiv, ka thënë kancelari Rishi Sunak. “Z. Johnson tani ishte ulur në shtrat dhe ishte sot me një humor të mirë”. Ai është i shtruar në ...

Britania e Madhe me numër rekord të viktimave 938 të vdekur nga Kovid-19 për një ditë
Londër, 8 prill 2020 (MIA) – Britania e Madhe për një 24 orësh shënoi numër rekord të viktimave 938 raste të vdekjes nga koronavirusi, me çka numri i tërësishëm i të vdekurve në vend tejkaloi 7.000 persona. “Deri tani ...
Koha.mk | 08-Apr-2020 20:24
Londër, 8 prill 2020 (MIA) – Britania e Madhe për një 24 orësh shënoi numër rekord të viktimave 938 raste të vdekjes nga koronavirusi, me çka numri i tërësishëm i të vdekurve në vend tejkaloi 7.000 persona. “Deri tani ...

Përmirësohet gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes ...
TetovaSot | 08-Apr-2020 20:19
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes ...

Johnson, në gjendje “klinikisht të qëndrueshme”
Kryeministri britanik Boris Johnson është në gjendje “klinikisht të qëndrueshme” dhe ndodhet në kujdes intensiv në spitalin St Thomas të Londrës, duke u trajtuar për komplikimet e shkaktuara nga infektimi me ...
Shprehja | 08-Apr-2020 20:14
Kryeministri britanik Boris Johnson është në gjendje “klinikisht të qëndrueshme” dhe ndodhet në kujdes intensiv në spitalin St Thomas të Londrës, duke u trajtuar për komplikimet e shkaktuara nga infektimi me ...

Përmirësohet gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes ...
EkonomiaOnline | 08-Apr-2020 19:50
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes ...

?Përmirësohet gjendja shëndetësore e Johnson
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...
Medial | 08-Apr-2020 19:41
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...

?Përmirësohet gjendja shëndetësore e Johnson
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...
Indeks Online | 08-Apr-2020 19:24
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në një kujdes intensiv dhe gjendja e tij po përmirësohet, tha sot ministri i Financave, Rishi Sunak. “E fundit nga spitali është se kryeministri mbetet në kujdes intensiv, ...

Rekord trishtues në Britani: 936 viktima në 24 orët e fundit
Britania e Madhe raportoi 936 viktima të reja nga Covid-19 ditën e mërkurë, duke shënuar një tjetër rekord të trishtë në krizën që sa vjen e thellohet. Autoritetet shëndetësore thanë se viktimat janë nga mosha 22 deri ...
Gazeta Express | 08-Apr-2020 19:04
Britania e Madhe raportoi 936 viktima të reja nga Covid-19 ditën e mërkurë, duke shënuar një tjetër rekord të trishtë në krizën që sa vjen e thellohet. Autoritetet shëndetësore thanë se viktimat janë nga mosha 22 deri ...

Prej 2 netësh në terapi intensive, ja si është gjendja e kryeministrit britanik
Kryeministri britanik Boris Johnson po i përgjigjet mirë trajtimit për koronavirusin dhe ndodhet në gjendje të qëndrueshme. Një zëdhënës nga qeveria ka deklaruar se kryeministri ” mbetet klinikisht i qëndrueshëm dhe po ...
Bordo | 08-Apr-2020 19:04
Kryeministri britanik Boris Johnson po i përgjigjet mirë trajtimit për koronavirusin dhe ndodhet në gjendje të qëndrueshme. Një zëdhënës nga qeveria ka deklaruar se kryeministri ” mbetet klinikisht i qëndrueshëm dhe po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved