ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 06:03

Lajm i hidhur për Aleksandër Vuçiç, djali i tij infektohet me CoVid-19! Gjendja shëndetësore është…

Lajm i hidhur për Aleksandër Vuçiç, djali i tij infektohet me CoVid-19! Gjendja shëndetësore është…
Djali i presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç është prekur nga koronavirusi.
Top Channel | 08-Apr-2020 22:59
Djali i presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç është prekur nga koronavirusi.

Eranda Libohova na tregon si po i kalon ditët në vetëizolim, banjo dielli në… (Foto)
TIRANE Këngëtarja shqiptare Eralnda Libohova ditën e sotme se si po i kalon këto ditë në karantinë. Ajo publikoi një foto ku shfaqej e shtrirë në shezllon duke shijuar pijet në ambientet e shtëpisë. Këngëtarja ka ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 22:05
TIRANE Këngëtarja shqiptare Eralnda Libohova ditën e sotme se si po i kalon këto ditë në karantinë. Ajo publikoi një foto ku shfaqej e shtrirë në shezllon duke shijuar pijet në ambientet e shtëpisë. Këngëtarja ka ...

Djali i presidentit serb infektohet nga koronavirusi, mesazhi i Vuçiç: Kur filloi gjithçka, Danilo im më tha…
Djali i presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç është prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka konfirmuar vetë presidenti serb me një postim në Instagram. Ai shkruan se djali i tij i madh Danilo ka dalë pozitiv me ...
BalkanWeb | 08-Apr-2020 21:51
Djali i presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç është prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka konfirmuar vetë presidenti serb me një postim në Instagram. Ai shkruan se djali i tij i madh Danilo ka dalë pozitiv me ...

“Koha të tregojmë sa bën shqiptari për shqiptarin”; Romeo e Donaldi bëjnë gjestin që duhet duartrokitur!
Covid-19 padyshim ka krijuar një situatë të vështirë për të gjithë. Qëndrimi Brenda në shtëpi, mbyllja e bizneseve, masat e marra në kufijtë midis shteteve e qyteteve, kanë bërë që disa persona të kenë edhe me tepër ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 22:16
Covid-19 padyshim ka krijuar një situatë të vështirë për të gjithë. Qëndrimi Brenda në shtëpi, mbyllja e bizneseve, masat e marra në kufijtë midis shteteve e qyteteve, kanë bërë që disa persona të kenë edhe me tepër ...

Djali i Vuçiç, i infektuar me koronavirus
Djali presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçic, është i infektuar me koronavirus. Lajmi per daljen pozitiv te djalit te tij Danilo eshte dhene nga vete kreu i shtetit serb ne llogarine qe ka ne Instagram. Vucic shkruan ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 22:05
Djali presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçic, është i infektuar me koronavirus. Lajmi per daljen pozitiv te djalit te tij Danilo eshte dhene nga vete kreu i shtetit serb ne llogarine qe ka ne Instagram. Vucic shkruan ...

Djali i presidentit serb infektohet me koronavirus, Vuçiç: Danilo, babi të do, për ty dorëzimi nuk është një mundësi
Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj analizës për Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë Vuçiç, nëpërmjet një statusi në profilin e tij në Instagram. ndër të tjera, ...
Lapsi | 08-Apr-2020 22:19
Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj analizës për Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë Vuçiç, nëpërmjet një statusi në profilin e tij në Instagram. ndër të tjera, ...

Sabri Fejzullahu dedikim romantik bashkëshortes: Nerushe, ti nur i bukurisë
Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat e tij në rrjetet sociale. Teksa publikon imazhe të ndryshme me familjarët, ai nuk heziton që herë pas here të ndajë me publikun edhe ndonjë ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 20:39
Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat e tij në rrjetet sociale. Teksa publikon imazhe të ndryshme me familjarët, ai nuk heziton që herë pas here të ndajë me publikun edhe ndonjë ...

Në ditën e 25-të të karantinës, Era Istrefi sjell imazhe atraktive para pasqyrës
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ashtu si shumë kolegë të saj ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore shkaku i coronavirusit. Ajo ndërkohë vazhdon të jetë herë pas here aktive në rrjetet sociale, duke ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 19:44
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ashtu si shumë kolegë të saj ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore shkaku i coronavirusit. Ajo ndërkohë vazhdon të jetë herë pas here aktive në rrjetet sociale, duke ...

Vera Ora i kthehet punës në spital: Është detyra ime
Vera Ora, psikiatre, iu rikthye punës në spital për të luftuar në vijën e parë pandeminë e koronavirusit. Nëna e Rita Orës do të ndihmojë pacientët me probleme të shëndetit mendor dhe jo vetëm. Duke qenë se sistemi ...
Telegraf | 08-Apr-2020 15:20
Vera Ora, psikiatre, iu rikthye punës në spital për të luftuar në vijën e parë pandeminë e koronavirusit. Nëna e Rita Orës do të ndihmojë pacientët me probleme të shëndetit mendor dhe jo vetëm. Duke qenë se sistemi ...

Enca publikon imazhe me bikini nga plazhi: Kaq dua nga jeta tani
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, duket se po e ndjen shumë mungesën e pushimeve në det. Duke qëndruar në izolim, ajo po e shfrytëzon rastin të ndajë me fansat në rrjetet sociale fotografi dhe video të ndryshme nga e ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 19:02
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, duket se po e ndjen shumë mungesën e pushimeve në det. Duke qëndruar në izolim, ajo po e shfrytëzon rastin të ndajë me fansat në rrjetet sociale fotografi dhe video të ndryshme nga e ...

“Bir do fitosh”! I infektuar me Covid-1 9 shtrohet në spital djali i Vuçiç!
Djali i presidentit të Serbisë është infektuar me Koronavirus, dhe gjëndja shëndetësore e të riut nuk është aq e mirë sa për ta kaluar sëmundjen në shtëpi, ndaj mjekët e panë të arsyeshme që Danilo të marrë mjekim të ...
Bordo | 09-Apr-2020 02:01
Djali i presidentit të Serbisë është infektuar me Koronavirus, dhe gjëndja shëndetësore e të riut nuk është aq e mirë sa për ta kaluar sëmundjen në shtëpi, ndaj mjekët e panë të arsyeshme që Danilo të marrë mjekim të ...

Getinjo publikon këngën e re “S’ka shpesh”
Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, ka prezantuar për fansat këngën e tij më të re. “S’ka shpesh” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është punuar në studion 2 Euro Music. Instrumentali i këngës është punuar nga ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 18:30
Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, ka prezantuar për fansat këngën e tij më të re. “S’ka shpesh” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është punuar në studion 2 Euro Music. Instrumentali i këngës është punuar nga ...

I biri i Vuçiqit rezulton pozitiv me koronavirus
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti i këtij vendi Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur ...
Koha.net | 08-Apr-2020 22:19
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti i këtij vendi Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur ...

Djali i Vuçiqit infektohet me koronavirus
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...
Arbresh | 08-Apr-2020 22:13
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...

Bes Kallaku falenderon mjekët, policinë dhe ushtrinë që janë në vijë të parë për luftë ndaj Covid-19
Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një video vetdijësuese sa i përket pandemisë që ka kapluar globin, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja u ka bërë apel qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të ...
GazetaBlic | 08-Apr-2020 22:10
Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një video vetdijësuese sa i përket pandemisë që ka kapluar globin, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja u ka bërë apel qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të ...

Teuta Krasniqi prej dy vitesh vegane: Po bëhem ndryshimi që dua të shoh në botë
Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, këto ditë po qëndron e mbyllur në shtëpi me bashkëshortin dhe vajzat e saj. Duke qenë e izoluar, aktorja po e shfrytëzon rastin që këto ditë të jetë më aktive për ndjekësit e ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 17:27
Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, këto ditë po qëndron e mbyllur në shtëpi me bashkëshortin dhe vajzat e saj. Duke qenë e izoluar, aktorja po e shfrytëzon rastin që këto ditë të jetë më aktive për ndjekësit e ...

“Bir, do ta fitosh”. Djali i Aleksandër Vuçiç me koronavirus, shtrohet në spital
Koronavirusi nuk kursen askën. As të pasur e as të varfër. As politikanë, e as njeri të zakonshëm. Me këtë virus po luftojnë për jetën miliona njerëz në botë. Në listën e personave të prekur nga kjo sëmundje është dhe ...
Politiko | 08-Apr-2020 22:07
Koronavirusi nuk kursen askën. As të pasur e as të varfër. As politikanë, e as njeri të zakonshëm. Me këtë virus po luftojnë për jetën miliona njerëz në botë. Në listën e personave të prekur nga kjo sëmundje është dhe ...

Djali i Vuçiqit, i infektuar me koronavirus
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...
Radio Evropa e Lire | 08-Apr-2020 22:07
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...

‘The Sun’: Xherdan Shaqiri në lidhje me bukuroshen Dhurata Ahmetaj
“Xherdan Shaqiri ka gjetur një shpërqëndrim nga ndjekja e titullit të ndalur të Liverpoolit, duke u takuar këto ditë me një yll të pop-it kosovar” – kështu e nis shkrimin e përditshmja britanike The Sun , dedikuar ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 16:36
“Xherdan Shaqiri ka gjetur një shpërqëndrim nga ndjekja e titullit të ndalur të Liverpoolit, duke u takuar këto ditë me një yll të pop-it kosovar” – kështu e nis shkrimin e përditshmja britanike The Sun , dedikuar ...

Djali i Vuçiqit i infektuar me koronavirus
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...
Shenja | 08-Apr-2020 22:02
Danilo Vuçiq, i biri i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është i infektuar me koronavirus, ka kumtuar vet presidenti serb Vuçiq, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram. “Kur gjithçka filloi, Danilo i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved