ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 00:09

Sevilla ulë pagat e lojtarëve për 70 për qind

Sevilla ulë pagat e lojtarëve për 70 për qind
Kriza e shkaktuar nga COVID-19, ka sjellë krizë të madhe në botën e sportit. Shumë klube janë detyruar të ulin pagat e lojtarëve, përfshirë edhe Barcelonën. Sevilla, pesë herë kampione e Ligës së Evropës, ka njoftuar të ...
Lajminet | 08-Apr-2020 17:37
Kriza e shkaktuar nga COVID-19, ka sjellë krizë të madhe në botën e sportit. Shumë klube janë detyruar të ulin pagat e lojtarëve, përfshirë edhe Barcelonën. Sevilla, pesë herë kampione e Ligës së Evropës, ka njoftuar të ...

Dorëhiqet kreu i shkencës në BE prej reagimit evropian ‘zhgënjyes’ ndaj epidemisë
Kreu i këshillit të kërkimit shkencor të BE, Mauro Ferrari, është dorëhequr sot papritur pas refuzimit të propozimit të tij nga Bashkimi Evropian, për një program shkencor të shkallës së gjerë në luftën kundër ...
Aktuale.MK | 08-Apr-2020 17:09
Kreu i këshillit të kërkimit shkencor të BE, Mauro Ferrari, është dorëhequr sot papritur pas refuzimit të propozimit të tij nga Bashkimi Evropian, për një program shkencor të shkallës së gjerë në luftën kundër ...

Bashkimi Evropian refuzon programin shkencor për COVID-19, dorëhiqet kreu i këshillit të kërkimit shkencor të BE, Mauro Ferrari
Kreu i këshillit të kërkimit shkencor të BE, Mauro Ferrari, është dorëhequr sot papritur pas refuzimit të propozimit të tij nga Bashkimi Evropian, për një program shkencor të shkallës së gjerë në luftën kundër ...
RTSH | 08-Apr-2020 17:06
Kreu i këshillit të kërkimit shkencor të BE, Mauro Ferrari, është dorëhequr sot papritur pas refuzimit të propozimit të tij nga Bashkimi Evropian, për një program shkencor të shkallës së gjerë në luftën kundër ...

Anulohet takimi i majit në Zagreb midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar për tu mbajtur në 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha ...
GazetaTema | 08-Apr-2020 12:47
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar për tu mbajtur në 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha ...

I refuzuan programin për luftën ndaj COVID-19, jep dorëheqjen shefi i shkencës në BE
Presidenti i Këshillit Evropian të Kërkimit shkencor (organizatë e BE) Mauro Ferrari ka dhënë dorëheqjen. Ferrari ka vendosur të largohet nga drejtimi i kësaj ogranizate të rëndësishme shkencore pas zhgënjimit të tij ...
Politiko | 08-Apr-2020 16:49
Presidenti i Këshillit Evropian të Kërkimit shkencor (organizatë e BE) Mauro Ferrari ka dhënë dorëheqjen. Ferrari ka vendosur të largohet nga drejtimi i kësaj ogranizate të rëndësishme shkencore pas zhgënjimit të tij ...

Top – shkencëtari jep dorëheqje duke e akuzuar rëndë BE’në për reagimin ndaj pandemisë
Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj pandemisë së koronavirusit. Mauro Ferrari, president i Këshillit Evropian të Kërkimeve, e kritikoi ...
Medial | 08-Apr-2020 16:41
Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj pandemisë së koronavirusit. Mauro Ferrari, president i Këshillit Evropian të Kërkimeve, e kritikoi ...

Top – shkencëtari jep dorëheqje duke e akuzuar rëndë BE’në për reagimin ndaj pandemisë
Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj pandemisë së koronavirusit. Mauro Ferrari, president i Këshillit Evropian të Kërkimeve, e kritikoi ...
Gazeta Express | 08-Apr-2020 16:27
Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj pandemisë së koronavirusit. Mauro Ferrari, president i Këshillit Evropian të Kërkimeve, e kritikoi ...

Jep dorëheqjen shkencëtari më i lartë i BE-së: I zhgënjyer si po menaxhohet kriza e koronavirusit
Jep dorëheqjen presidenti i agjencisë më të lartë të financimit të shkencave të BE-së, pasi nuk arriti të bindte Brukselin të krijonte një program shkencor në shkallë të gjerë për të luftuar Covid-19. Shkencëtari ...
TetovaSot | 08-Apr-2020 15:26
Jep dorëheqjen presidenti i agjencisë më të lartë të financimit të shkencave të BE-së, pasi nuk arriti të bindte Brukselin të krijonte një program shkencor në shkallë të gjerë për të luftuar Covid-19. Shkencëtari ...

Anulohet takimi BE-Ballkani Perëndimor
Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të mërkurën se data e re dhe mënyra e mbajtjes së samitit do të dakordohen më vonë, varësisht situatës. “Në marrëveshje me presidentin e Këshillit Evropian, ...
AlbInfo | 08-Apr-2020 15:17
Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të mërkurën se data e re dhe mënyra e mbajtjes së samitit do të dakordohen më vonë, varësisht situatës. “Në marrëveshje me presidentin e Këshillit Evropian, ...

Shtyhet Samiti i Zagrebit mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Është shtyrë Samiti i Zagrebit mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar të mbahej më 7 maj për shkak të pandemisë. Kryesia kroate e Këshillit të Bashkimit Europian njoftoi dje se po shtyn të gjitha ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 14:48
Është shtyrë Samiti i Zagrebit mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar të mbahej më 7 maj për shkak të pandemisë. Kryesia kroate e Këshillit të Bashkimit Europian njoftoi dje se po shtyn të gjitha ...

Anulohet takimi i majit në Zagreb mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të mërkurën se data e re dhe mënyra e mbajtjes së samitit do të dakordohen më vonë, varësisht situatës. “Në marrëveshje me presidentin e Këshillit Evropian, ...
Lajminet | 08-Apr-2020 14:34
Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të mërkurën se data e re dhe mënyra e mbajtjes së samitit do të dakordohen më vonë, varësisht situatës. “Në marrëveshje me presidentin e Këshillit Evropian, ...

Anulohet takimi i majit në Zagreb midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...
Koha.net | 08-Apr-2020 14:27
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...

Shkencëtari kryesor i BE jep dorëheqjen, zhgënjehet me mënyrën si po menaxhohet kriza e Covid-19
Presidenti i Këshillit Evropian të Kërkimit, shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian, ka dhënë dorëheqjen. Profesori Mauro Ferrari, e ka lënë postin e tij pasi nuk arriti të bindte Brukselin që të krijonte një program ...
Standard | 08-Apr-2020 13:59
Presidenti i Këshillit Evropian të Kërkimit, shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian, ka dhënë dorëheqjen. Profesori Mauro Ferrari, e ka lënë postin e tij pasi nuk arriti të bindte Brukselin që të krijonte një program ...

COVID-19/ Anullohet takimi i majit në Zagreb midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar për tu mbajtur në 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha ...
Standard | 08-Apr-2020 13:59
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar për tu mbajtur në 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha ...

Anulohet takimi i majit BE- Ballkani Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i cili ishte parashikuar të mbahej më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, ...
Aktuale.MK | 08-Apr-2020 13:58
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i cili ishte parashikuar të mbahej më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, ...

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...
TetovaSot | 08-Apr-2020 13:30
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...
Medial | 08-Apr-2020 13:12
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...
Alsat-M | 08-Apr-2020 12:55
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...
Arbresh | 08-Apr-2020 12:52
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, që është dashur të mbahet më 7 maj në Zagreb, është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia, tha të ...

Anulohet takimi i majit në Zagreb midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar në 7 maj në Zagreb është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia tha të mërkurën se ...
Gazeta Dita | 08-Apr-2020 12:47
Samiti i Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor, i planifikuar në 7 maj në Zagreb është shtyrë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Presidenca e BE-së, që aktualisht udhëhiqet nga Kroacia tha të mërkurën se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved