ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 02:55

Ky është aeroplani që u nis sot nga Turqia në Kosovë, për të sjellur ndihma mjekësore

Ky është aeroplani që u nis sot nga Turqia në Kosovë, për të sjellur ndihma mjekësore
Gjatë ditës së sotme një kontigjent me ndihma nga Turqia pritet të arrijë në Kosovë, teksa vendi po përballet me koronavirusin. Ndihmat të cilat përbëjnë pajisje mjekësore dhe mbrojtje, i ka publikuar në Twitter ...
Arbresh | 08-Apr-2020 10:53
Gjatë ditës së sotme një kontigjent me ndihma nga Turqia pritet të arrijë në Kosovë, teksa vendi po përballet me koronavirusin. Ndihmat të cilat përbëjnë pajisje mjekësore dhe mbrojtje, i ka publikuar në Twitter ...

Turqia ndihmon Maqedoninë me ndihma mjekësore
Turqia gjatë ditës së sotme do të dorëzoj materiale mjekësore si ndihmesë për Maqedoninë e Veriut. Ndihma do të transportohet me aeroplan të armatës turke, ndërsa aeroplani pritet të aterojë në aeroportin e Shkupin në ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 09:32
Turqia gjatë ditës së sotme do të dorëzoj materiale mjekësore si ndihmesë për Maqedoninë e Veriut. Ndihma do të transportohet me aeroplan të armatës turke, ndërsa aeroplani pritet të aterojë në aeroportin e Shkupin në ...

Ky është aeroplani që u nis sot nga Turqia në Kosovë, për të sjellë ndihma mjekësore
Gjatë ditës së sotme një kontigjent me ndihma nga Turqia pritet të arrijë në Kosovë, teksa vendi po përballet me koronavirusin Ndihmat të cilat përbëjnë pajisje mjekësore dhe mbrojtje, i ka publikuar në Twitter ...
Gazeta Express | 08-Apr-2020 10:38
Gjatë ditës së sotme një kontigjent me ndihma nga Turqia pritet të arrijë në Kosovë, teksa vendi po përballet me koronavirusin Ndihmat të cilat përbëjnë pajisje mjekësore dhe mbrojtje, i ka publikuar në Twitter ...

Covid-19, Turqia nis ndihmat për vendet e Ballkanit
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...
TetovaSot | 08-Apr-2020 10:29
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...

Covid-19, Turqia nis ndihmat për vendet e Ballkanit
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...
Alsat-M | 08-Apr-2020 10:14
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...

Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut dhe Kosovën për të luftuar me COVID-19
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...
Shenja | 08-Apr-2020 10:08
Turqia dërgon donacion për Maqedoninë e Veriut, Kosovën, Malin e Zi, Serbinë dhe Bosnjë dhe Hercegovinën që përbëhet me pajisje mjekësore dhe masa mbrojtëse për institucionet e këtyre vendeve për të menaxhuar krizën e ...

Këto janë ndihmat që do arrijnë sot në Kosovë me aeroplan ushtarak nga Turqia
Ndihmat nga shteti turk përfshijnë pajisje të ndryshme mjekësore dhe mbrojtëse, shkruan . Yavuz Selim Kiran, zëvendësministër i Jashtëm i Turqisë ka publikuar fotografi të kontigjentit të ndihmave që pritet të arrijnë ...
Lajminet | 08-Apr-2020 09:46
Ndihmat nga shteti turk përfshijnë pajisje të ndryshme mjekësore dhe mbrojtëse, shkruan . Yavuz Selim Kiran, zëvendësministër i Jashtëm i Turqisë ka publikuar fotografi të kontigjentit të ndihmave që pritet të arrijnë ...

Turqia ndihmon Maqedoninë me ndihma mjekësore
Turqia gjatë ditës së sotme do të dorëzoj materiale mjekësore si ndihmesë për Maqedoninë e Veriut. Ndihma do të transportohet me aeroplan të armatës turke, ndërsa aeroplani pritet të aterojë në aeroportin e Shkupin në ...
Arbresh | 08-Apr-2020 09:39
Turqia gjatë ditës së sotme do të dorëzoj materiale mjekësore si ndihmesë për Maqedoninë e Veriut. Ndihma do të transportohet me aeroplan të armatës turke, ndërsa aeroplani pritet të aterojë në aeroportin e Shkupin në ...

Turqia dërgon ndihmë mjekësore për përballje me koronavirusin
Shkup, 8 prill – Turqia sot do t’i dërgojë Maqedonisë së Veriut ndihmë në materiale mjekësore për përballje me koronavirusin. Ndihma do të transportohet me aeroplan të ushtrisë turke që do të zbarkojë në Aeroportin ...
Koha.mk | 08-Apr-2020 09:37
Shkup, 8 prill – Turqia sot do t’i dërgojë Maqedonisë së Veriut ndihmë në materiale mjekësore për përballje me koronavirusin. Ndihma do të transportohet me aeroplan të ushtrisë turke që do të zbarkojë në Aeroportin ...

Turqia sjell ndihma në Maqedoninë e Veriut për përballje me koronavirusin
Turqia sot do t’i dërgojë Maqedonisë së Veriut ndihmë në materiale mjekësore për përballje me koronavirusin. Ndihma do të transportohet me aeroplan të ushtrisë turke që do të zbarkojë në Aeroportin ndërkombëtar – Shkup ...
Ina-Online | 08-Apr-2020 09:26
Turqia sot do t’i dërgojë Maqedonisë së Veriut ndihmë në materiale mjekësore për përballje me koronavirusin. Ndihma do të transportohet me aeroplan të ushtrisë turke që do të zbarkojë në Aeroportin ndërkombëtar – Shkup ...

Kosova do të pranojë një kontigjent të ndihmave nga Turqia
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...
Shenja | 08-Apr-2020 08:27
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...

Kosova do të pranojë një kontigjent të ndihmave nga Turqia
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...
Medial | 08-Apr-2020 08:23
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...

Sot arrin një kontingjent ndihma nga Turqia
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 07:51
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...

Kosova do të pranojë një kontigjent të ndihmave nga Turqia
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...
Klan Kosova | 08-Apr-2020 08:14
Sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike me koronavirus. Ceremonia e pranim-dorëzimit ...

Kosova pranon sot një kontingjent ndihma nga Turqia
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...
Zeri | 08-Apr-2020 08:08
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...

Gjatë mesditës sot, Kosova pranon një kontingjent ndihma nga Turqia
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...
Gazeta Express | 08-Apr-2020 08:01
Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se sot arrin një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës epidemiologjike ...

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
Ngjarjet që do ta shënojnë ditën e sotme. Mbahet mbledhja e Kuvendit të Komunës së Gjakovës. (Salla e madhe e Pallatit të Kulturës, ora 10:00) Ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi dhe drejtori i Zyrës së ...
Arbresh | 08-Apr-2020 07:54
Ngjarjet që do ta shënojnë ditën e sotme. Mbahet mbledhja e Kuvendit të Komunës së Gjakovës. (Salla e madhe e Pallatit të Kulturës, ora 10:00) Ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi dhe drejtori i Zyrës së ...

Sot mbërrin një kontingjent ndihma nga Turqia
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se sot do të mbërrijë një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës ...
Lajminet | 08-Apr-2020 07:52
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se sot do të mbërrijë një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës ...

Sot mbërrin një kontingjent ndihma nga Turqia
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se sot do të mbërrijë një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës ...
Indeks Online | 08-Apr-2020 07:27
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se sot do të mbërrijë një kontingjent i masave mbrojtëse dhe pajisjeve mjekësore, donacion i Republikës së Turqisë, për institucionet e Kosovës për menaxhimin e situatës ...

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
Mbahet mbledhja e Kuvendit të Komunës së Gjakovës. (Salla e madhe e Pallatit të Kulturës, ora 10:00) Ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi dhe drejtori i Zyrës së KfW-së për Kosovë, Rene Escheman, do të ...
Lajminet | 08-Apr-2020 07:23
Mbahet mbledhja e Kuvendit të Komunës së Gjakovës. (Salla e madhe e Pallatit të Kulturës, ora 10:00) Ministri i Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi dhe drejtori i Zyrës së KfW-së për Kosovë, Rene Escheman, do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved