ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 19:49

Shkon në 30 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Shkon në 30 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona.
Top Channel | 08-Apr-2020 17:20
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona.

Arrin në 29 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i personave që kanë vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 29. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar tre viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetesisë viktimat janë një 73 vjeçar nga ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 17:40
Numri i personave që kanë vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 29. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar tre viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetesisë viktimat janë një 73 vjeçar nga ...

2 viktima nga koronavirusi sot në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut janë shënuar këtë të mërkurë 18 raste të reja me koronavirus, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë. Viktima ishte një 73-vjeçar nga Kumanova, ndërsa një tjetër u gjet i pajetë në shtëpinë e tij. ...
VizionPlus | 08-Apr-2020 15:35
Në Maqedoninë e Veriut janë shënuar këtë të mërkurë 18 raste të reja me koronavirus, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë. Viktima ishte një 73-vjeçar nga Kumanova, ndërsa një tjetër u gjet i pajetë në shtëpinë e tij. ...

28 të vdekur dhe 617 të infektuar nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut
Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 28 numrin e të vdekurve. Viktimat janë nga nga Kumanova dhe Kavadari. Ndërkohë numri i të infektuarve ka shkuar në 617, 18 raste të ...
Lapsi | 08-Apr-2020 16:32
Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 28 numrin e të vdekurve. Viktimat janë nga nga Kumanova dhe Kavadari. Ndërkohë numri i të infektuarve ka shkuar në 617, 18 raste të ...

MSH: Ndërron jetë lehona nga Kumanova, e cila ishte infektuar me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 15:53
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...

Maqedoni e Veriut, 5 viktima nga koronavirusi dhe 26 raste të reja në 24 orë
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...
Top Channel | 07-Apr-2020 22:25
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...

Maqedoni e Veriut, 5 të vdekur brenda 24 orëve të fundit
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19.
Top Channel | 07-Apr-2020 22:25
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19.

Maqedoni: 18 raste të reja, 5 të shëruar dhe dy të vdekur në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë informon se në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë një person nga Kumanova i moshës 73-vjeçare, i cili ka qenë i infektuar me coronavirus. Ndërsa personi i cili është gjetur i vdekur në ...
Telegrafi | 08-Apr-2020 14:54
Ministria e Shëndetësisë informon se në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë një person nga Kumanova i moshës 73-vjeçare, i cili ka qenë i infektuar me coronavirus. Ndërsa personi i cili është gjetur i vdekur në ...

Ndërron jetë lehona nga Kumanova, e cila ishte infektuar me coronavirus
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...
Ina-Online | 08-Apr-2020 17:21
Ministria e Shëndetësisë informon se para pak çastesh ka ndërruar jetë lehona nga Kumanova (27 vjeçare), e cila ishte e infektuar me coronavirus. Ajo më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji në Shkup lindi djalë, i cili ...

Shkon në 30 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut, 4 vdekje në 24 orë!
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kanë humbur jetën 4 persona. Në njoftimin për shtyp thuhet se një pacient 73-vjeçar ka ...
RTSH | 08-Apr-2020 17:17
Numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kanë humbur jetën 4 persona. Në njoftimin për shtyp thuhet se një pacient 73-vjeçar ka ...

Ndërroi jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e diagnostikuar me Kovid-19
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një statusi në facebook para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. Ajo para pak ditësh solli në ...
Arbresh | 08-Apr-2020 16:46
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një statusi në facebook para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. Ajo para pak ditësh solli në ...

Vdes lehona pozitive ndaj Kovid-19, foshnja e cila është negative ndaj koronavirusit është në gjendje të mirë
Shkup, 8 prill 2020 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë pasdite kumtoi se vdiq lehona pozitive ndaj Kovid-19 nga Kumanova e cila më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji dhe Akusheri lindi një foshnjë mashkull. Foshnja ...
Medial | 08-Apr-2020 16:41
Shkup, 8 prill 2020 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë pasdite kumtoi se vdiq lehona pozitive ndaj Kovid-19 nga Kumanova e cila më 30 mars në Klinikën për Gjinekologji dhe Akusheri lindi një foshnjë mashkull. Foshnja ...

Ndërroi jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e diagnostikuar me Kovid-19
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një stautsi në fejsbuk para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. Ajo para pak ditësh solli në ...
Aktuale.MK | 08-Apr-2020 16:39
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një stautsi në fejsbuk para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. Ajo para pak ditësh solli në ...

Shkon në 30 numri i viktimave nga COVID 19 në Maqedoninë e Veriut
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona. Në njoftimin për shtyp thuhet se një pacient 73-vjeçar ...
TetovaSot | 08-Apr-2020 16:35
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut për shkak të COVID-19 ka shkuar në 30. Në 24 orët e fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë humbur jetën 4 persona. Në njoftimin për shtyp thuhet se një pacient 73-vjeçar ...

Vdes lehona 27 vjeçe nga Kumanova, ishte e infektuar me Coronavirus
Një grua lehonë 27 vjeçare ka vdekur pasi ishe e prekur me Coronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar ...
EkonomiaOnline | 08-Apr-2020 16:29
Një grua lehonë 27 vjeçare ka vdekur pasi ishe e prekur me Coronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar ...

Ndërroi jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e diagnostikuar me Kovid-19
Alsat 2020-04-08T16:14:06+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një stautsi në fejsbuk para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. ...
AlMaKos | 08-Apr-2020 16:29
Alsat 2020-04-08T16:14:06+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, nëpërmjet një stautsi në fejsbuk para pak minutash, ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e prekur nga virusi Korona. ...

E dhimbshme, vdes lehona 27 vjeçe nga Kumanova – ishte e infektuar me koronavirus
Një grua lehonë 27 vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishe e prekur me koronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ...
Indeks Online | 08-Apr-2020 16:29
Një grua lehonë 27 vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishe e prekur me koronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ...

Vdes lehona 27 vjeçe nga Kumanova – ishte e infektuar me koronavirus
Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçe nga Kumanova e cila ishte diagnostikuar me ...
AlbInfo | 08-Apr-2020 16:27
Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçe nga Kumanova e cila ishte diagnostikuar me ...

E dhimbshme, vdes lehona 27 vjeçe nga Kumanova – ishte e infektuar me koronavirus
Një grua lehonë 27 vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishe e prekur me koronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak......
Zeri | 08-Apr-2020 16:27
Një grua lehonë 27 vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishe e prekur me koronavirus. Vdekjen e saj e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe. “Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak......

Ndërroi jetë lehona 27 vjeçe nga Kumanova, e diagnostikuar me Kovid-19
“Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçe nga Kumanova e cila ishte diagnostikuar me Kovid-19. Ajo me 30 mars në Klinikën për gjinekologji dhe akusheri në Shkup, solli në jetë ...
Shprehja | 08-Apr-2020 16:24
“Me dhimbje të thellë njoftoj se para pak çasteve ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçe nga Kumanova e cila ishte diagnostikuar me Kovid-19. Ajo me 30 mars në Klinikën për gjinekologji dhe akusheri në Shkup, solli në jetë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved