ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 02:28

Humbin jetën edhe dy persona nga Kumanova si pasojë e coronavirusit

Humbin jetën edhe dy persona nga Kumanova si pasojë e coronavirusit
Dy persona nga Kumanovë kanë humbur betejën me coronavirusin. Kështu bëri të ditur sot kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në televizionin Telma. “Para emisioni mora informacionin nga Qendra për Shëndet ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 21:18
Dy persona nga Kumanovë kanë humbur betejën me coronavirusin. Kështu bëri të ditur sot kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në televizionin Telma. “Para emisioni mora informacionin nga Qendra për Shëndet ...

Flet familjari i të ndjerës nga Prizreni: Gjyshja nuk kishte simptoma të COVID-19
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:33
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...

Vdesin edhe dy burra nga Kumanova të prekur me Covid-19
Dy burra në moshë 53 vjeçare kanë ndërruar jetë sot pasdite nga komplikime të shkaktuara nga Koronavirusi. Njëri prej tyre është infektuar javën e kaluar dhe është sheruar në Klinikën i infektive në Shkup, kurse ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:27
Dy burra në moshë 53 vjeçare kanë ndërruar jetë sot pasdite nga komplikime të shkaktuara nga Koronavirusi. Njëri prej tyre është infektuar javën e kaluar dhe është sheruar në Klinikën i infektive në Shkup, kurse ...

Vdesin edhe dy burra nga Kumanova të prekur me Covid-19
Dy burra në moshë 53 vjeçare kanë ndërruar jetë sot pasdite nga komplikime të shkaktuara nga Koronavirusi. Njëri prej tyre është infektuar javën e kaluar dhe është sheruar në Klinikën i infektive në Shkup, kurse ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 00:10
Dy burra në moshë 53 vjeçare kanë ndërruar jetë sot pasdite nga komplikime të shkaktuara nga Koronavirusi. Njëri prej tyre është infektuar javën e kaluar dhe është sheruar në Klinikën i infektive në Shkup, kurse ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...
Lajminet | 06-Apr-2020 21:07
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Medial | 06-Apr-2020 20:09
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Klan Kosova | 06-Apr-2020 20:06
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 20:00
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...

Dy të vdekurit nga Coronavirusi sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
EkonomiaOnline | 06-Apr-2020 20:00
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

Korisha në karantinë – banorët s’pajtohen e Komuna thotë se nuk hiqet para 14 ditësh
Nënkryetari i Shtabit Emergjent në fshatin Korishë, Rexhë Ukaj, ka konfirmuar se e moshuara e identifikuar me koronavirus ka vdekur, porse lajmi pozitiv është se 25 familjarët e saj kanë rezultuar negativë në testim. ...
Koha.net | 06-Apr-2020 19:09
Nënkryetari i Shtabit Emergjent në fshatin Korishë, Rexhë Ukaj, ka konfirmuar se e moshuara e identifikuar me koronavirus ka vdekur, porse lajmi pozitiv është se 25 familjarët e saj kanë rezultuar negativë në testim. ...

Dy të vdekurit nga COVID-19 sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
Koha.net | 06-Apr-2020 19:07
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se e ndjera nuk ishte me Covid-19
Prishtinë, 6 prill 2020 – Drejtoresha e Klinikës Infektive të QKUK-së, Lindita Ajazaj-Berisha, dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit. Ata kanë thënë se mjekët e ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 16:53
Prishtinë, 6 prill 2020 – Drejtoresha e Klinikës Infektive të QKUK-së, Lindita Ajazaj-Berisha, dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit. Ata kanë thënë se mjekët e ...

Korisha futet në karantinë, testohen 25 persona që patën kontakt me 70-vjeçaren e ndjerë
Një burrë 59 vjeç dhe një grua 70 vjeçe janë dy viktimat e fundit në Kosovë, të cilët kanë ndërruar jetë gjatë 24-orëve të fundit, si pasojë e koronavirusit, duke e çuar kështu në tre numrin e përgjithshëm të personave ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 13:33
Një burrë 59 vjeç dhe një grua 70 vjeçe janë dy viktimat e fundit në Kosovë, të cilët kanë ndërruar jetë gjatë 24-orëve të fundit, si pasojë e koronavirusit, duke e çuar kështu në tre numrin e përgjithshëm të personave ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se ajo nuk ishte e prekur me koronavirus
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm Sipas tyre, në ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 12:51
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm Sipas tyre, në ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se ajo nuk ishte e prekur me koronavirus
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm, raporton KOHA. ...
Koha.net | 06-Apr-2020 12:49
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm, raporton KOHA. ...

Edhe dy viktima të Covid-19 në Kosovë, shkon në 3 numri i përgjithshëm
Prishtinë, 6 prill 2020 – Dy pacientë me koronavirus kanë vdekur sot (e hënë) në mëngjers në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Viktimat janë: një burrë 59 vjeçar nga Prishtina dhe një grua ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 12:49
Prishtinë, 6 prill 2020 – Dy pacientë me koronavirus kanë vdekur sot (e hënë) në mëngjers në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Viktimat janë: një burrë 59 vjeçar nga Prishtina dhe një grua ...

Hoxhaj ngushëllon familjarët e viktimave të coronavirusit në Kosovë
Ish-zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka ngushëlluar familjet nga Prishtina dhe Prizreni, anëtarët e të cilëve sot vdiqën nga coronavirusi COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar pak më parë se në Kosovë numri i ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 12:07
Ish-zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka ngushëlluar familjet nga Prishtina dhe Prizreni, anëtarët e të cilëve sot vdiqën nga coronavirusi COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar pak më parë se në Kosovë numri i ...

Kjo është 70 vjeçarja nga Korisha e Prizrenit që humbi betejën me koronavirusin
Nandje Rexha, nga Korisha e Prizrenit ka humbur betejën e jetës me koronavirusin. 70 vjeçarja ka ndërruar jetë në orët e para të ditës së sotme. Ajo ishte pranuar në Klinikën Intenzive në Prishtinë ditën e enjte dhe ka ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 11:24
Nandje Rexha, nga Korisha e Prizrenit ka humbur betejën e jetës me koronavirusin. 70 vjeçarja ka ndërruar jetë në orët e para të ditës së sotme. Ajo ishte pranuar në Klinikën Intenzive në Prishtinë ditën e enjte dhe ka ...

Humbi jetën dy persona në Kosovë nga koronavirusi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy persona kanë humbur jetën nga koronavirusi mëngjesin e sotëm në Kosovë, duke e çuar numrin në total të viktimave në 3. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë, të dy ...
Mapo | 06-Apr-2020 09:46
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy persona kanë humbur jetën nga koronavirusi mëngjesin e sotëm në Kosovë, duke e çuar numrin në total të viktimave në 3. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë, të dy ...

Të infektuarit që vdiqën sot kishin edhe këto sëmundje
Një grua e moshës 70 vjeçare dhe një burrë i moshës 59 vjeçar kanë ndërruar jetë sot gjatë 24-orëve të fundit si pasojë e koronavirusit, kështu duke e çuar në tre numrin e viktimave në Kosovë. Nga Instituti i Shëndeti ...
Arbresh | 06-Apr-2020 11:24
Një grua e moshës 70 vjeçare dhe një burrë i moshës 59 vjeçar kanë ndërruar jetë sot gjatë 24-orëve të fundit si pasojë e koronavirusit, kështu duke e çuar në tre numrin e viktimave në Kosovë. Nga Instituti i Shëndeti ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved