ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 16:02

Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë

Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.
Top Channel | 06-Apr-2020 21:59
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.

Boris Johnson zhvendoset në kujdesin intensiv
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...
ikub.al | 06-Apr-2020 21:56
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...

Koronavirusi: Rëndohet gjendja e kryeministrit britanik, futet në terapi intensive
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 22:02
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...

Koronavirusi/ Përkeqësohet gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...
Telegraf | 06-Apr-2020 21:59
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...

Thaçi i uron shërim të shpejtë kryeministrit britanik
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 22:40
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...

Rëndohet gjëndja e Johnson, kryeministri anglez në terapi intensive
Përkeqësohet gjëndja e kryeministrit të Anglisë Boris Johnson. Mediat e mëdha angleze BBC dhe “The Sun” konfirmuan lajmet aspak të mira që erdhen mbrëmjen e të hënës nga “S’t Thomas Hospital” të Londrës. Kreu I qeverisë ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 21:46
Përkeqësohet gjëndja e kryeministrit të Anglisë Boris Johnson. Mediat e mëdha angleze BBC dhe “The Sun” konfirmuan lajmet aspak të mira që erdhen mbrëmjen e të hënës nga “S’t Thomas Hospital” të Londrës. Kreu I qeverisë ...

Boris Johnson flet nga spitali ku ndodhet i shtruar: Ju lutem qëndroni në shtëpi për të shpëtuar jetë
Kryeministri britanik Boris Johnson I cili ndodhet që nga dita e djeshme në njërin nga spitale e Londrës ka shkruar një postim në Twitter, se ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe shpirtërore dhe ka bërë ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 16:33
Kryeministri britanik Boris Johnson I cili ndodhet që nga dita e djeshme në njërin nga spitale e Londrës ka shkruar një postim në Twitter, se ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe shpirtërore dhe ka bërë ...

Trump ofron ndihmë për shërimin e kryeministrit të sëmurë britanik
Presidenti Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus. Në konferencën për gazetarët në Shtëpinë e Bardhë të hënën, ...
Zeri Amerikes | 07-Apr-2020 02:51
Presidenti Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus. Në konferencën për gazetarët në Shtëpinë e Bardhë të hënën, ...

Kurti: Të gjithë në Kosovë i dëshirojnë shërim të shpejtë Boris Johnsonit
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti i ka uruar shërim të shpejt homologut të tij britanik Boris Johnson, i cili po qëndron në kujdes intensiv. “Me keqardhje morem lajmin që kryeministri britanik është në kujdes ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:17
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti i ka uruar shërim të shpejt homologut të tij britanik Boris Johnson, i cili po qëndron në kujdes intensiv. “Me keqardhje morem lajmin që kryeministri britanik është në kujdes ...

Kurti: Të gjithë në Kosovë i dëshirojnë shërim të shpejtë Boris Johnsonit
“Me keqardhje morem lajmin që kryeministri britanik është në kujdes intensive për shkak të Covid-19. Sonte të gjithë në Kosovë i dëshirojnë Boris Johnson shërim të shpejtë dhe të plotë. Ne të gjithë jemi në këtë, dhe do ...
Lajminet | 06-Apr-2020 23:59
“Me keqardhje morem lajmin që kryeministri britanik është në kujdes intensive për shkak të Covid-19. Sonte të gjithë në Kosovë i dëshirojnë Boris Johnson shërim të shpejtë dhe të plotë. Ne të gjithë jemi në këtë, dhe do ...

Thaçi e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik që është vendosur në kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...
Arbresh | 06-Apr-2020 23:49
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...

Veseli e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik
Lidhur me këtë lajm ka reaguar edhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, transmeton . Veseli i ka uruar shërim të shpejt Johnsonit dhe që sa më shpejt të kthehet në punën e tij. “I dashur ...
Lajminet | 06-Apr-2020 23:29
Lidhur me këtë lajm ka reaguar edhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, transmeton . Veseli i ka uruar shërim të shpejt Johnsonit dhe që sa më shpejt të kthehet në punën e tij. “I dashur ...

Thaçi e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik që është vendosur në kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...
Zeri | 06-Apr-2020 23:17
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...


Thaçi: I uroj shërim të shpejtë kryeministrit britanik Johnson
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...
Medial | 06-Apr-2020 23:11
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...

Thaçi: I uroj shërim të shpejtë kryeministrit britanik Johnson
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...
Klan Kosova | 06-Apr-2020 23:08
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...

Thaçi e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik që është vendosur në kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 23:06
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...

Vështirësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson për shkak të Covid-19, kryeministri i Britanisë së Madhe futet në oksigjen
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, vijon të jetë i shtruar në spital, prej mbrëmjes së kaluar, pasi kishte plot 10 ditë me simptoma të koronavirusit. “Daily Mail” raporton se kryeministri britanik është ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 13:23
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, vijon të jetë i shtruar në spital, prej mbrëmjes së kaluar, pasi kishte plot 10 ditë me simptoma të koronavirusit. “Daily Mail” raporton se kryeministri britanik është ...

?Thaçi i uron shërim sa më të shpejtë Johnsonit
Lexo edhe: I vështirësohet gjendja nga koronavirusi Boris Johnson, zhvendoset në njësitin e kujdesit intenziv “Duke uruar një rikuperim të shpejtë të kryeministrit Boris Johnson dhe një kthim i shpejtë te të dashurit e ...
Lajminet | 06-Apr-2020 22:22
Lexo edhe: I vështirësohet gjendja nga koronavirusi Boris Johnson, zhvendoset në njësitin e kujdesit intenziv “Duke uruar një rikuperim të shpejtë të kryeministrit Boris Johnson dhe një kthim i shpejtë te të dashurit e ...

Thaçi i uron shërim sa më të shpejtë Johnson
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes intensiv. “Duke uruar ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 22:17
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes intensiv. “Duke uruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved