ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:44

Pa ndryshime gjendja e Boris Johnson

Pa ndryshime gjendja e Boris Johnson
Boris Johnson eshte ende duke luftuar me semundjen ne repartin e kujdesit intensiv, dhe deri tani nuk ka asnje ndryshim ne gjendjen e tij shendetesore. Johnson u transferua ne Spitalin St Thomas ne Londren qendrore ku ...
ikub.al | 07-Apr-2020 09:44
Boris Johnson eshte ende duke luftuar me semundjen ne repartin e kujdesit intensiv, dhe deri tani nuk ka asnje ndryshim ne gjendjen e tij shendetesore. Johnson u transferua ne Spitalin St Thomas ne Londren qendrore ku ...

VIDEO/ Takonte qëllimisht të infektuarit me koronavirus dhe mburrej, kryeministri britanik tani po lufton me vdekjen
Kryeministri britanik Boris Johnson ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, por para se të infektohej nga koronavirusi, kur në Itali dhe në Spanjë numri i viktimave vetëm rritej, kryeministri britanik ishte i vetmi ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 10:30
Kryeministri britanik Boris Johnson ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, por para se të infektohej nga koronavirusi, kur në Itali dhe në Spanjë numri i viktimave vetëm rritej, kryeministri britanik ishte i vetmi ...

Kryeministri britanik e kalon natën nën kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 09:15
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...

Trump gati të ndihmojë Johnsonin për t’u shëruar nga COVID-19
SHBA Presidenti Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus. Në konferencën për gazetarët në Shtëpinë e Bardhë të hënën, ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 07:25
SHBA Presidenti Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus. Në konferencën për gazetarët në Shtëpinë e Bardhë të hënën, ...

Boris Johnson e kalon natën në terapi intensive
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson e ka kaluar natën në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër pasi simptomat e tij të koronavirusit u përkeqësuan. “Downing Street” tha se ai ishte transferuar në ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 09:38
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson e ka kaluar natën në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër pasi simptomat e tij të koronavirusit u përkeqësuan. “Downing Street” tha se ai ishte transferuar në ...

Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.
Top Channel | 06-Apr-2020 21:59
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.

Boris Johnson zhvendoset në kujdesin intensiv
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...
ikub.al | 06-Apr-2020 21:56
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...

Koronavirusi: Rëndohet gjendja e kryeministrit britanik, futet në terapi intensive
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 22:02
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...

Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit të sëmurë britanik
Presidenti amerikan, Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus, shkruan Zëri i Amerikës . Në konferencën për gazetarët në ...
Portalb | 07-Apr-2020 10:41
Presidenti amerikan, Donald Trump ofroi ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik Boris Johnson, i cili të hënën u dërgua në kujdes intensiv me koronavirus, shkruan Zëri i Amerikës . Në konferencën për gazetarët në ...

“I duhen katër litra oksigjen”, spitali ku është shtruar Boris Johnson tregon si është gjendja e tij shëndetësore
Burimet e spitalit “St Thomas” ky po mbahet i shtuar kryeministri Boris Johnson kanë thënë për “The Times” se ai nuk ishte vendosur në aspirim, por i nevojiteshin 4 litra oksigjen. Rrëfimi i mëposhtëm tregon se çfarë ...
Gazeta Dita | 07-Apr-2020 10:38
Burimet e spitalit “St Thomas” ky po mbahet i shtuar kryeministri Boris Johnson kanë thënë për “The Times” se ai nuk ishte vendosur në aspirim, por i nevojiteshin 4 litra oksigjen. Rrëfimi i mëposhtëm tregon se çfarë ...

Trumpi i ofron përkrahje Johnson-it: Ai është shumë i fortë, nuk dorëzohet
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u është bashkuar udhëheqësve botërorë në përkrahje të kryeministrit britanik, Boris Johnson, duke i dëshiruar shërim të shpejtë pasi u dërgua në kujdes intensiv shkaku i ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 10:16
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u është bashkuar udhëheqësve botërorë në përkrahje të kryeministrit britanik, Boris Johnson, duke i dëshiruar shërim të shpejtë pasi u dërgua në kujdes intensiv shkaku i ...

Trumpi i ofron përkrahje Johnson-it: Ai është shumë i fortë, nuk dorëzohet
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u është bashkuar udhëheqësve botërorë në përkrahje të kryeministrit britanik, Boris Johnson, duke i dëshiruar shërim të shpejtë pasi u dërgua në kujdes intensiv shkaku i ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 10:11
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u është bashkuar udhëheqësve botërorë në përkrahje të kryeministrit britanik, Boris Johnson, duke i dëshiruar shërim të shpejtë pasi u dërgua në kujdes intensiv shkaku i ...

Kjo është gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik, Boris Johnson
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv. Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv, tha Michael Gove, ministri i kabinetit dhe kancelari nga Lancaster, në një intervistë ...
Medial | 07-Apr-2020 10:11
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv. Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv, tha Michael Gove, ministri i kabinetit dhe kancelari nga Lancaster, në një intervistë ...

Koronavirusi/ Përkeqësohet gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...
Telegraf | 06-Apr-2020 21:59
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...

Johnson në terapi intensive pasi simptomat e koronavirusit janë “përkeqësuar”
Në Britaninë e Madhe është shtuar frika mbi të ardhmen e lidershipit aktual të qeverisë, pasi kryeministri Boris Xhonson po kurohet intensivisht për simptomat e rënduara të koronavirusit. Diplomati i parë i vendit është ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:46
Në Britaninë e Madhe është shtuar frika mbi të ardhmen e lidershipit aktual të qeverisë, pasi kryeministri Boris Xhonson po kurohet intensivisht për simptomat e rënduara të koronavirusit. Diplomati i parë i vendit është ...

Misteri i shtrimit në spital të Boris Johnson. Ç’po ndodh me qeverinë në Londër
Në rrjedhën jugore të Tamizit, në një cep të Westminster Bridge, St Thomas’H Hospital, është një drejtkëndësh masiv i ndërtuar në vitet 1970. Nëse Boris Johnson është në gjendje të shikojë nga dritarja e dhomës së tij, ...
Lapsi | 07-Apr-2020 03:18
Në rrjedhën jugore të Tamizit, në një cep të Westminster Bridge, St Thomas’H Hospital, është një drejtkëndësh masiv i ndërtuar në vitet 1970. Nëse Boris Johnson është në gjendje të shikojë nga dritarja e dhomës së tij, ...

Kjo është gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik, Boris Johnson
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv, tha Michael Gove, ministri i kabinetit dhe kancelari nga Lancaster, në një intervistë për BBC, transmeton . Ai nuk është në një ventilator, por ka marrë ...
Lajminet | 07-Apr-2020 09:45
Kryeministri britanik Boris Johnson është ende në kujdes intensiv, tha Michael Gove, ministri i kabinetit dhe kancelari nga Lancaster, në një intervistë për BBC, transmeton . Ai nuk është në një ventilator, por ka marrë ...

Kryeministri britanik nuk është në respirator, por ka marrë oksigjenoterapi
Ministri britanik, Michael Gove, njoftoi të martën se kryeministri Boris Johnson nuk është duke u trajtuar me respirator në spital. Sipas tij, shefi i qeverisë britanike ka marrë oksigjenoterapi më herët dhe premtoi se ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 09:20
Ministri britanik, Michael Gove, njoftoi të martën se kryeministri Boris Johnson nuk është duke u trajtuar me respirator në spital. Sipas tij, shefi i qeverisë britanike ka marrë oksigjenoterapi më herët dhe premtoi se ...

Thaçi i uron shërim të shpejtë kryeministrit britanik
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 22:40
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...

Kryeministri britanik e kalon natën nën kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 09:06
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved