ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 02:30

A do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet në Open Hashim Thaçi

A do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet në Open Hashim Thaçi
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.
Top Channel | 07-Apr-2020 01:07
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.

Thaçi tregon detaje nga takimi i Këshillit të Sigurisë: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion të kryeministrit Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 00:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Kurti kërkon zgjedhje por janë 90 deputetë kundër tij
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. I keni dhënë mandatarin për ...
PortaliOnline | 07-Apr-2020 01:17
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. I keni dhënë mandatarin për ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:47
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Thaçi në Open: Albin Kurti një shkelës i Kushtetutës
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel për krizën politike në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 22:46
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel për krizën politike në Kosovë.

Presidenti Thaçi jep detaje nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Gazeta Monitor | 07-Apr-2020 00:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Medial | 07-Apr-2020 00:25
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Klan Kosova | 07-Apr-2020 00:22
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Kosovë, Kuvendi s’mund të iniciojë ligjin për kufizimin e lëvizjes
Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk mund të marrin përsipër inicimin e një ligji për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve. Kështu thotë për KosovPress, njohësi i Kushtetutës, Mazllum Baraliu. Megjithëse vendimi ...
Shprehja | 07-Apr-2020 00:17
Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk mund të marrin përsipër inicimin e një ligji për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve. Kështu thotë për KosovPress, njohësi i Kushtetutës, Mazllum Baraliu. Megjithëse vendimi ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli edhe për ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:10
Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli edhe për ...

A do shkojë Kosova në zgjedhje të reja? Flet Thaçi
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pyetur nëse do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme, tha në emisionin “Open” me anë të një lidhje në Skype se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. “Presidenti ...
Lapsi | 06-Apr-2020 23:14
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pyetur nëse do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme, tha në emisionin “Open” me anë të një lidhje në Skype se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. “Presidenti ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Ai ka folur sërish për bashkimin e Luginës me Kosovën, ku ka thënë se kjo do të ndodhë. Lexo edhe: Thaçi flet për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion “Ky është ideali im. Kësaj i ...
Lajminet | 07-Apr-2020 00:02
Ai ka folur sërish për bashkimin e Luginës me Kosovën, ku ka thënë se kjo do të ndodhë. Lexo edhe: Thaçi flet për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion “Ky është ideali im. Kësaj i ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 23:41
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli ...

Thaçi për herë të parë jep detaje për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion
Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës më 22 mars. “Liderët e partive politike të Kosovës më kanë rekomanduar mua si president që t’i drejtohem Kuvendit ...
Lajminet | 06-Apr-2020 23:40
Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës më 22 mars. “Liderët e partive politike të Kosovës më kanë rekomanduar mua si president që t’i drejtohem Kuvendit ...

Thaçi jep detaje nga takimi me kryeministrin Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgatitur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Arbresh | 06-Apr-2020 23:34
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgatitur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Presidenti Thaçi jep detaje tjera nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel,......
Zeri | 06-Apr-2020 23:28
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel,......

Presidenti Thaçi jep detaje nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 23:25
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Partia që krijon shumicën ja paftë hajrin qeverisë, nuk i bëj favore asnjë subjekti politik
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se ajo parti politike që krijon shumicën do të vazhdojë me qeverisjen, dhe se për asnjë subjekt politik nuk do të bëj as favore e as disfavore. “Ajo parti që do të krijojë ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 23:08
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se ajo parti politike që krijon shumicën do të vazhdojë me qeverisjen, dhe se për asnjë subjekt politik nuk do të bëj as favore e as disfavore. “Ajo parti që do të krijojë ...

Thaçi: Kurtit ia kam dhënë sërish mundësinë, le ta shfrytëzojë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do ta respektojë Kushtetutën e Kosovës sa i përket mandatarit për Qeverinë apo ndonjë hap tjetër, pas letrës që i ka dërguar kreut të VV-së, Albin Kurtit. Ai ...
Aktuale.MK | 06-Apr-2020 23:08
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do ta respektojë Kushtetutën e Kosovës sa i përket mandatarit për Qeverinë apo ndonjë hap tjetër, pas letrës që i ka dërguar kreut të VV-së, Albin Kurtit. Ai ...

Menaxhimi me koronavirusin, papërgjegjësi ekstreme e qeverisë, thotë presidenti
Thaçi ka deklaruar se Kosova do të kishte numër më të vogël të të infektuarve, nëse Qeveria Kurti do të merrte masa më rigoroze për menaxhimin e COVID-19. “Jam i bindur se nëse do të merreshin masa që në fillim, nuk do ...
Lajminet | 06-Apr-2020 23:02
Thaçi ka deklaruar se Kosova do të kishte numër më të vogël të të infektuarve, nëse Qeveria Kurti do të merrte masa më rigoroze për menaxhimin e COVID-19. “Jam i bindur se nëse do të merreshin masa që në fillim, nuk do ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved