ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 19:23

A do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet në Open Hashim Thaçi

A do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet në Open Hashim Thaçi
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.
Top Channel | 07-Apr-2020 01:07
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.

Thaçi tregon detaje nga takimi i Këshillit të Sigurisë: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion të kryeministrit Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 00:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Kurti kërkon zgjedhje por janë 90 deputetë kundër tij
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. I keni dhënë mandatarin për ...
PortaliOnline | 07-Apr-2020 01:17
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. I keni dhënë mandatarin për ...

Thaçi në Open: Albin Kurti një shkelës i Kushtetutës
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel për krizën politike në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 22:46
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi me anë të një lidhje skype foli në Open në Top Channel për krizën politike në Kosovë.

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:47
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Presidenti Thaçi jep detaje nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Gazeta Monitor | 07-Apr-2020 00:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Medial | 07-Apr-2020 00:25
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Klan Kosova | 07-Apr-2020 00:22
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Kosovë, Kuvendi s’mund të iniciojë ligjin për kufizimin e lëvizjes
Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk mund të marrin përsipër inicimin e një ligji për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve. Kështu thotë për KosovPress, njohësi i Kushtetutës, Mazllum Baraliu. Megjithëse vendimi ...
Shprehja | 07-Apr-2020 00:17
Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk mund të marrin përsipër inicimin e një ligji për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve. Kështu thotë për KosovPress, njohësi i Kushtetutës, Mazllum Baraliu. Megjithëse vendimi ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli edhe për ...
Arbresh | 07-Apr-2020 00:10
Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli edhe për ...

A do shkojë Kosova në zgjedhje të reja? Flet Thaçi
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pyetur nëse do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme, tha në emisionin “Open” me anë të një lidhje në Skype se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. “Presidenti ...
Lapsi | 06-Apr-2020 23:14
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pyetur nëse do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme, tha në emisionin “Open” me anë të një lidhje në Skype se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. “Presidenti ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Ai ka folur sërish për bashkimin e Luginës me Kosovën, ku ka thënë se kjo do të ndodhë. Lexo edhe: Thaçi flet për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion “Ky është ideali im. Kësaj i ...
Lajminet | 07-Apr-2020 00:02
Ai ka folur sërish për bashkimin e Luginës me Kosovën, ku ka thënë se kjo do të ndodhë. Lexo edhe: Thaçi flet për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion “Ky është ideali im. Kësaj i ...

Thaçi: Bashkimi i Medvegjës, Bujanovcit, Preshevës me Kosovën është ideali im
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 23:41
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit. Thaçi foli ...

Thaçi për herë të parë jep detaje për takimin me Kurtin: Në atë mbledhje kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion
Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës më 22 mars. “Liderët e partive politike të Kosovës më kanë rekomanduar mua si president që t’i drejtohem Kuvendit ...
Lajminet | 06-Apr-2020 23:40
Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ka dhënë detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës më 22 mars. “Liderët e partive politike të Kosovës më kanë rekomanduar mua si president që t’i drejtohem Kuvendit ...

Thaçi jep detaje nga takimi me kryeministrin Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgatitur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Arbresh | 06-Apr-2020 23:34
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgatitur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Presidenti Thaçi jep detaje tjera nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel,......
Zeri | 06-Apr-2020 23:28
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel,......

Presidenti Thaçi jep detaje nga takimi me Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 23:25
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi: Partia që krijon shumicën ja paftë hajrin qeverisë, nuk i bëj favore asnjë subjekti politik
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se ajo parti politike që krijon shumicën do të vazhdojë me qeverisjen, dhe se për asnjë subjekt politik nuk do të bëj as favore e as disfavore. “Ajo parti që do të krijojë ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 23:08
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se ajo parti politike që krijon shumicën do të vazhdojë me qeverisjen, dhe se për asnjë subjekt politik nuk do të bëj as favore e as disfavore. “Ajo parti që do të krijojë ...

Thaçi: Kurtit ia kam dhënë sërish mundësinë, le ta shfrytëzojë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do ta respektojë Kushtetutën e Kosovës sa i përket mandatarit për Qeverinë apo ndonjë hap tjetër, pas letrës që i ka dërguar kreut të VV-së, Albin Kurtit. Ai ...
Aktuale.MK | 06-Apr-2020 23:08
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do ta respektojë Kushtetutën e Kosovës sa i përket mandatarit për Qeverinë apo ndonjë hap tjetër, pas letrës që i ka dërguar kreut të VV-së, Albin Kurtit. Ai ...

Kurti do t’i përgjigjet kërkesës së Thaçit për mandatarin
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh kryeministër në detyrë, do t’i përgjigjet "me kohë" presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në lidhje me kërkesën e tij për caktimin e mandatarit për formimin e ...
Top Channel | 06-Apr-2020 17:04
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh kryeministër në detyrë, do t’i përgjigjet "me kohë" presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në lidhje me kërkesën e tij për caktimin e mandatarit për formimin e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved