ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:03

Haziri: Nga 15 të infektuar me Covid-19 në Gjilan, tre prej tyre janë shëruar

Haziri: Nga 15 të infektuar me Covid-19 në Gjilan, tre prej tyre janë shëruar
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka pritur sot në takim kryeministrin në detyrë, Albin Kurti i cili ishte i shoqëruar nga ministrat në detyrë, Emilija Rexhepi dhe Abren Vitia. Pas këtij takimi, Haziri para ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 10:45
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka pritur sot në takim kryeministrin në detyrë, Albin Kurti i cili ishte i shoqëruar nga ministrat në detyrë, Emilija Rexhepi dhe Abren Vitia. Pas këtij takimi, Haziri para ...

Kurti për propozimin e mandatarit: S’kemi kohë për të humbur me çështjet e ping-pongut politik
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë qëndrimit për vizitë në Gjilan ka folur edhe për çështjen e propozimit të mandatarit për formimin e Qeverisë. Kurti ka thënë se si Qeveri janë të përkushtuar në luftimin e ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 10:41
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë qëndrimit për vizitë në Gjilan ka folur edhe për çështjen e propozimit të mandatarit për formimin e Qeverisë. Kurti ka thënë se si Qeveri janë të përkushtuar në luftimin e ...

Kurti në Gjilan: Muaji prill është vendimtar që nga kjo krizë të dalim sa më shpejt dhe me sa më pak raste
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti i shoqëruar nga ministrat në detyrë, Emilija Rexhepi dhe Arben Vitia kanë takuar kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri. Pas këtij takimi, Kurti ka thënë se në këtë takim është njoftuar ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 10:27
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti i shoqëruar nga ministrat në detyrë, Emilija Rexhepi dhe Arben Vitia kanë takuar kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri. Pas këtij takimi, Kurti ka thënë se në këtë takim është njoftuar ...

Qeveria mblidhet sot online për të diskutuar rreth masave pas 13 prillit
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, pas takimit me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, para mediave tha se sot gjatë ditës qeveria do të ketë takim online. Kurti deklaroi që për takimin online është informuar edhe ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 10:45
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, pas takimit me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, para mediave tha se sot gjatë ditës qeveria do të ketë takim online. Kurti deklaroi që për takimin online është informuar edhe ...

Kurti për propozimin e mandatarit: S’kemi kohë për të humbur me çështjet e ping-pongut politik
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë qëndrimit për vizitë në Gjilan ka folur edhe për çështjen e propozimit të mandatarit për formimin e Qeverisë. Kurti ka thënë se si Qeveri janë të përkushtuar në luftimin e ...
Arbresh | 07-Apr-2020 10:45
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë qëndrimit për vizitë në Gjilan ka folur edhe për çështjen e propozimit të mandatarit për formimin e Qeverisë. Kurti ka thënë se si Qeveri janë të përkushtuar në luftimin e ...

Kurti: S’merremi me pingpong politik, përqendrimi ynë është te pandemia
Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ka vizituar sot Gjilanin dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Lutfi Hazirin. Kryeministri Kurti në një prononcim të përbashkët pas takimit, ku ishte edhe ministri në detyrë i ...
Koha.net | 07-Apr-2020 10:36
Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ka vizituar sot Gjilanin dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Lutfi Hazirin. Kryeministri Kurti në një prononcim të përbashkët pas takimit, ku ishte edhe ministri në detyrë i ...

Kurti për mandatarin: Më e rëndësishme pandemia, nuk kemi kohë për çështje politike
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Arben Vitia, kanë qëndruar për një vizitë zyrtare në Gjilan. Kurti është takuar me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri dhe me ...
Lajminet | 07-Apr-2020 10:32
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, së bashku me ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Arben Vitia, kanë qëndruar për një vizitë zyrtare në Gjilan. Kurti është takuar me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri dhe me ...

Kurti në takim me Hazirin: Po e luftojmë virusin, s'kemi kohë për pingpong politik
Kreu i Qeverisë në detyrë, Albin Kurti, zhvilloi sot një takim në komunën e Gjilanit, komunë kjo e cila është njëra nga më të prekurat me virusin COVID-19, raporton "Zëri.info". Këtë vizitë Kurti e zhvilloi me......
Zeri | 07-Apr-2020 10:30
Kreu i Qeverisë në detyrë, Albin Kurti, zhvilloi sot një takim në komunën e Gjilanit, komunë kjo e cila është njëra nga më të prekurat me virusin COVID-19, raporton "Zëri.info". Këtë vizitë Kurti e zhvilloi me......

Kurti për mandatarin: S’kemi kohë për të humbur për pingpong politikë, ta luftojmë Coronavirusin
Kryeministri në detyrë Albin Kurti tha se Qeveria është e përkushtuar në luftimin e Coronavirusit, raporton Ekonomia Online. Kurti pas takimit me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, kur u pyet për propozimin e ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 10:27
Kryeministri në detyrë Albin Kurti tha se Qeveria është e përkushtuar në luftimin e Coronavirusit, raporton Ekonomia Online. Kurti pas takimit me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, kur u pyet për propozimin e ...

Paralajmron Kurti: Prilli vendimtari, të kalojë sa më shpejtë koronavirusi
Kryeministri në detyrë i Republikës, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, në komunën e këtij të fundit. Kurti dha një porosi për gjithë qytetarët që të jenë të vëmendshëm dhe të jenë ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 10:24
Kryeministri në detyrë i Republikës, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri, në komunën e këtij të fundit. Kurti dha një porosi për gjithë qytetarët që të jenë të vëmendshëm dhe të jenë ...

Këto janë fjalët e para që Haziri ia tha Kurtit dhe ministrave në zyrën e tij
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka shkuar në Gjilan për çështjet e menaxhimit të pandemisë ku është pritur ng kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Bashkë me të kanë shkuar edhe ministri i Shëndetësisë Arben ...
Zeri | 07-Apr-2020 10:03
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka shkuar në Gjilan për çështjet e menaxhimit të pandemisë ku është pritur ng kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Bashkë me të kanë shkuar edhe ministri i Shëndetësisë Arben ...

Kurti në Gjilan, Haziri: Do të doja t’ju prisja në ditë më të mira
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka shkuar në Gjilan për çështjet e menaxhimit të pandemisë ku është pritur ng kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Bashkë me të kanë shkuar edhe ministri i Shëndetësisë Arben Vitia ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:54
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, sot ka shkuar në Gjilan për çështjet e menaxhimit të pandemisë ku është pritur ng kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Bashkë me të kanë shkuar edhe ministri i Shëndetësisë Arben Vitia ...

Kurti dhe Vitia në takim me Shtabin Emergjent të Gjilanit
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka nisur takimin me kryetarin e komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe shtabin emergjent të kësaj komune. E gjitha kjo për të parë nga afër gjendjen dhe masat e ndërmarra në ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 09:50
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka nisur takimin me kryetarin e komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe shtabin emergjent të kësaj komune. E gjitha kjo për të parë nga afër gjendjen dhe masat e ndërmarra në ...

Takohen Kurti e Haziri, mbyllin dyert për media për shkak të koronavirusit
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të parë nga......
Zeri | 07-Apr-2020 09:49
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të parë nga......

Takohen Kurti e Haziri, mbyllin dyert për media për shkak të koronavirusit
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri, raporton Gazeta Express. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:46
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri, raporton Gazeta Express. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të ...

Kurti do të takojë Hazirin në Gjilan
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, mëngjesin e sotëm do të qëndrojë në Gjilan. Kurti do të pritet nga kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri. Takimi i tyre do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 07:50
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, mëngjesin e sotëm do të qëndrojë në Gjilan. Kurti do të pritet nga kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri. Takimi i tyre do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te ...

Takohen Kurti e Haziri, mbyllin dyert për media për shkak të koronavirusit
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri, raporton Gazeta Express. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 09:44
Kryeministri në detyrë Albin Kurti është duke qëndruar për vizitë në qytetin e Gjilanit ku është pritur nga kryetari i komunës, Lutfi Haziri, raporton Gazeta Express. Kryeministri në detyrë këtë vizitë e zhvillon për të ...

Kurti në Gjilan, pritet nga Haziri (LIVE)
Kryeministri Albin Kurti mëngjesin e së martës ka vizituar komunën e Gjilanit, ku është pritur në takim nga kreu i komunës Lutfi Haziri, raporton Ekonomia Online. Kurti në këtë vizitë është i shoqëruar nga ministrja e ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 09:26
Kryeministri Albin Kurti mëngjesin e së martës ka vizituar komunën e Gjilanit, ku është pritur në takim nga kreu i komunës Lutfi Haziri, raporton Ekonomia Online. Kurti në këtë vizitë është i shoqëruar nga ministrja e ...

Kurti dhe Haziri takohen sot në Gjilan
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, do ta vizitoj komunën e Gjilanit, ku pritet të takohet me kryetarin Lutfi Haziri. Takimi do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme, dhe ...
Zeri | 07-Apr-2020 08:26
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, do ta vizitoj komunën e Gjilanit, ku pritet të takohet me kryetarin Lutfi Haziri. Takimi do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme, dhe ...

Kurti dhe Haziri takohen në Gjilan
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, do ta vizitoj komunën e Gjilanit, ku pritet të takohet me kryetarin Lutfi Haziri. Takimi do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme, dhe ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 08:18
Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti, do ta vizitoj komunën e Gjilanit, ku pritet të takohet me kryetarin Lutfi Haziri. Takimi do të mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme, dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved