ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 01:45

Tragjike/ Pesë viktima në pak orë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, shkon në 26 numri i të vdekurve

Tragjike/ Pesë viktima në pak orë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, shkon në 26 numri i të vdekurve
Pesë persona me koronavirus kanë ndërruar jetë në pak orë në Maqedoninë e Veriut. Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 14:58
Pesë persona me koronavirus kanë ndërruar jetë në pak orë në Maqedoninë e Veriut. Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 ...

Filipçe: Gjashtë pacientë janë në gjendjet të rëndë shëndetësore
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 17:16
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...

Pesë të vdekur nga koronavirusi, përkeqësohet gjendja e lehonës nga Kumanova
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi ...
Medial | 07-Apr-2020 18:28
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi ...

Përkeqësohet gjendja e lehonës nga Kumanova
Shkup, 7 prill – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i ...
Koha.mk | 07-Apr-2020 18:21
Shkup, 7 prill – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 17:47
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

Filipçe: Gjashtë pacientë janë në gjendjet të rëndë shëndetësore
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...
Arbresh | 07-Apr-2020 17:34
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...
Republika | 07-Apr-2020 17:25
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...

Filipçe: Asnjë funksionarë i qeverisë nuk është i infektuar me koronavirus
Ministri Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp u pyet nëse në mesin e personave të infektuar ka ndonjë funksionarë qeveritar, ose ushtrues të detyrës shtetërore. “Nuk ka ndonjë funksionarë të emëruar, nuk e di nëse ...
Shenja | 07-Apr-2020 17:25
Ministri Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp u pyet nëse në mesin e personave të infektuar ka ndonjë funksionarë qeveritar, ose ushtrues të detyrës shtetërore. “Nuk ka ndonjë funksionarë të emëruar, nuk e di nëse ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 17:25
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...

29 raste të reja, gjithsej 599 të infektuar me coronavirus në Maqedoni
Ministria e Shëndetësisë informon se në Klinikën Infektive në Shkup kanë ndërruar jetë katër pacientë të infektuar me coronavirus. Një nga Kumanova, një nga Struga, një nga Tetova dhe një nga Shtipi. Në Kumanovë ka ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 14:23
Ministria e Shëndetësisë informon se në Klinikën Infektive në Shkup kanë ndërruar jetë katër pacientë të infektuar me coronavirus. Një nga Kumanova, një nga Struga, një nga Tetova dhe një nga Shtipi. Në Kumanovë ka ...

15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë në Maqedoni
Në gjendje të rëndë shëndetësore paraqitet edhe lehona nga Kumanova. Ndërsa në Spitalin “8 shtatori”, gjenden të shtruar 19 persona, 3 prej tyre në gjendje të rëndë. Ndërsa është aktivizuar edhe Spitali i Manastirit që ...
Lajminet | 07-Apr-2020 17:20
Në gjendje të rëndë shëndetësore paraqitet edhe lehona nga Kumanova. Ndërsa në Spitalin “8 shtatori”, gjenden të shtruar 19 persona, 3 prej tyre në gjendje të rëndë. Ndërsa është aktivizuar edhe Spitali i Manastirit që ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 17:19
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Alsat 2020-04-07T17:11:02+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në ...
AlMaKos | 07-Apr-2020 17:13
Alsat 2020-04-07T17:11:02+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në ...

Filipçe: Në Klinikën infektive 12 pacientë janë në gjendje të rëndë, edhe lehonës nga Kumanova i është përkeqësuar gjendja
Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se në Klinikën infektive janë pranuar katër pacient dhe gjithsej janë 67, raporton SHENJA. “12 janë në gjendje të rëndë, edhe lehona nga ...
Shenja | 07-Apr-2020 17:13
Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se në Klinikën infektive janë pranuar katër pacient dhe gjithsej janë 67, raporton SHENJA. “12 janë në gjendje të rëndë, edhe lehona nga ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Alsat-M | 07-Apr-2020 17:13
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

E hënë e zezë edhe për Maqedoninë e Veriut, tre viktima të tjera nga koronavirusi
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 19:45
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...

Spitali i Ohrit përgatitet për pacientët me Covid-19
Reparti i infektologjisë në spitalin e Ohrit, pas problemeve me pranimin e rasteve të dyshimta me Koronavirus nga Struga, tani do t’i pranojë të gjithë pacientët nga ky rajon, përcjell GazetaExpress. Në ndërkohë, ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 16:44
Reparti i infektologjisë në spitalin e Ohrit, pas problemeve me pranimin e rasteve të dyshimta me Koronavirus nga Struga, tani do t’i pranojë të gjithë pacientët nga ky rajon, përcjell GazetaExpress. Në ndërkohë, ...

Covid-9, pesë të vdekur dhe 29 të tjerë të infektuar
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 52 vjeçar nga Kumanova, një 65 vjeçare ...
Shprehja | 07-Apr-2020 16:31
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 52 vjeçar nga Kumanova, një 65 vjeçare ...

Virusi korona, 5 të vdekur dhe 29 raste të reja në Maqedoni
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...
Republika | 07-Apr-2020 16:00
Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 vjeç nga Labunishta-Strugë, një grua 62-vjeçare nga fshati Çellopek i Tetovës dhe ...

Covid-9, pesë të vdekur dhe 29 të tjerë të infektuar
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 52 vjeçar nga Kumanova, një 65 vjeçare ...
Alsat-M | 07-Apr-2020 15:51
Rritet bilanci i viktimave dhe të infektuarve nga virusi korona në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë informoi sot edhe për 5 viktima të reja nga COVID-19. Bëhet fjalë për një 52 vjeçar nga Kumanova, një 65 vjeçare ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved